Servo řízení-ložisko

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

hamletmc
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2007, 14:25

Příspěvek od hamletmc »

Dastin píše:
hamletmc píše:Ahoj nevite nekdo kde sehnat to servo?Bud vrakac a nebo nove???Me uz se uplne rozsypalo,zniceho nic to zacalo piskat a pak tu skublo s celym autem-rozsypalo se to lozisko a obavam se,ze jinelozisko nesezenu a ze kdyz to rozdelam uz to neposkladam
Na vrakáči určitě seženeš.
A nevis prosim te nejaky vrakac s dobrymi cenami,tohle auto je tchanovu-ma tu 1.9D a to neni auto dle meho gusta,to vubec nejede.I kdyz ma oproti me krasnou spotrebu 5 az 5,5l na 100,nechtel bych.Jinak ten vrakac v okoli ostravy,nevite nekdo o necem???
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

O čem vík v tvém okolí, tak je Moravský autolend u Olomouce a nedo u Hradce Králové je to vesnice Radíkovice. Autolen má i net stránky a Radíkovice 603 284 314.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

V Autolandu Olomouc Nedvězí se dobře nakupuje ale jejich stránky nějak nejdou.
Dastin

Příspěvek od Dastin »

antek píše:V Autolandu Olomouc Nedvězí se dobře nakupuje ale jejich stránky nějak nejdou.
Tak obětuj pár kaček a kup si anonci a tam mají telefon přímo na Autolen k Hyundajům.
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

nevim jak dopadneš na tom vrakáči,ale abych tě motivoval posílám ukázku kolik stojí nový kus :roll: . Já si sehnal to ložisko a nechal ho vyměnit,teď už v pohodě,když jsem vyděl tu cenu serva tak na mě málem trefilo :-)


http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.as ... eId=100199
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
Gumok
Příspěvky: 2
Registrován: 31 pro 2007, 07:04

Příspěvek od Gumok »

antek píše:V Autolandu Olomouc Nedvězí se dobře nakupuje ale jejich stránky nějak nejdou.
Stranky Moravskeho Autolandu jsou jen orientacni. Je tam jen adresa, telefon a e-mailova adresa.
Ono to neni zas tak lehke vypracovat webove stranky pro vrakoviste se soucastkama na spoustu aut, kde vicemene neni znamo co se z tech vraku da pouzit a co uz bylo vymontovano.

Tady je vsak adresa
http://www.moravskyautoland.cz/kontakt.htm
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1996
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Dastin píše:
antek píše:V Autolandu Olomouc Nedvězí se dobře nakupuje ale jejich stránky nějak nejdou.
Tak obětuj pár kaček a kup si anonci a tam mají telefon přímo na Autolen k Hyundajům.
Nepotřebuji,při návštěvě jsem dostal vizitku.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

trocha mi v tom zacina obcas taky rachtat.. mohl bych objednat jedno z nasledujicich lozisek? je to katalog NSKcek takze by mohli neco vydrzet, praci si taky udelam sam, ale jen jestli by to tam slo takhle univerzalni..

Elektrosidlo.cz - ložiska NSK
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“