Audio v Lantre sedan J2

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

Dneska jsem dorazil z Tejnice (rozumej Panensky Tynec - Fun Tuning Car Wars)-mimochodem ukazu fotky ceskejch hjundajaku - docela fajn mlady kuci..., kdyz jsem videl ty hudbickou nadupany auta, nemohl jsem odolat a v kramcich jsem si nakoupil vse potrebny a castecne se do toho pustil.

Vymena prednich repro 13cm
Jak to NEDELAT: urcite neni spravna cesta vylomit mrizku, pak ji tam tezko vrazite zpatky

Jak to DELAT:)
Vem si krizovej sroubovacek a po obvodu tapecirungu jsou sroubky, dalsi je v klice a dalsi u ovladani el. oken + 2 na stene tapecirungu (jakoby pod zrcatkama). Potom by mel jit tapecirung vysunout bud nahoru nebo smerem doleva (schranka na mapy drzi na posuvnejch svoccich), pak uz jen zbyvaji 4 sroubky na repraku (staci vyndat pouze reprak, ne celou tu formu). Pod nim cekaji 2 kabilky, ty odstrihni, dej na ne svorky, ty dat na repraky +velka a -mala) a zase vsechno poskladat. Repraky bych nevolil s velkym magnetem, neni tam moc mista, ale mensi Magnaty se snesou.

Vymena zadnich repro 6x9"
Jak to NEDELAT: opet se nepokouset vyrvat tu hezkou mrizku, ac vymena vypada potom slozite, je jednoducha

Jak to DELAT:)
Zacneme prostorem kufru - v nem cekaji pouze 2 matky (na desitku klic), jsou uprostred, asi 10cm od okraje kufru. Prozatim vse. Z vnitrku sundame zadni operky, sklopime sedacky a sedneme si na ne. Vykoukl na nas kousek plata a na nem 3 nebo 4 plastovy cvocky. Nejsou sice kvalitni, ale neni se ceho bat a muzeme za to vzit a vytrhnout je. Az bude platicko viset jen za cvocky kolem okna, opet se neni ceho bat, zbyva odmontovat treti brzdove svetlo, 2 sroubky na krizak schovane pod krytkou, je nutne odpojit konektor...rozhodne nic nemusite delat s pasama a plato si klidne nekam muzeme spustit. Repraky drzej na 8ce klicy, krizakem se tam tak jako tak blbe dostava. Origo repraky jsou zeshora, ale az se tam pokusime dat jiny, zjisitime, ze tam dat nejdou, proto musime opet vlezt do kufru, sroubky si vzit s sebou a repracky namontovat z kufru (takze srouby doted byly smerem dolu, ted budou nahoru). Repraky lze zvolit i vetsi (Magnat atd.), prostoru je tam hodne.

Dalsi doplnky: mezi dalsi oblibeny doplnky patri vyskovy repro, subwoofer (osazeny) a zesilovac (nejlepe monoblok nebo dvoukanal). Co se tyce Lantry v sedanu, tak kufr je od kabiny oddelenej a pokud date woofer do kufru, mozna vam to prijde jako ztratova investice...ja volil kabinu a nemuzu si stezovat...zesik je dobry dat pod sedacku ridicie (odmontovat ji a zesik prisroubovat) nebo na operky zadnich sedacek (samozrejme z prostoru kufru).
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

repro

Příspěvek od zahyx »

cau ta mas elanru sedanu nebo hečbek (napsal jsem ta jak to slysim;))
a jak sundat operky boční
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: repro

Příspěvek od tom.rockys »

zahyx píše:cau ta mas elanru sedanu nebo hečbek (napsal jsem ta jak to slysim;))
a jak sundat operky boční
ale on tohle psal zrovna o Lantře ;-)
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

a cos udělal s tím platem harde,mě to příšerně chrastí když to vobasuju :roll: ,někdo psal dát ho do háje ,ale co místo něj?
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Topek2 píše:a cos udělal s tím platem harde,mě to příšerně chrastí když to vobasuju :roll: ,někdo psal dát ho do háje ,ale co místo něj?
jestli myslíš že ti to plato chrastí o ten plech pod tim tak to podlož něčim pružnym
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Mezi plato a plech jsem dal trosku tvrdsi molitan. Jinak navod je pravdu k Lantre 96-00...v Elantre jsem se jeste nehrabal pravdpodobne asi nebudu, momentalne s ni jen jezdim, nemam vubec cas na zajmy - hudbu atp. Nicmene si myslim, ze princip bude stejny nebo podobny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

Text jsem trosku poopravil a neco doplnil.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od black_sheep »

jo je to super - myslim ze by lantre prospela nejaka ta vymena - alespon radia pac to hraje tak nak, velmi prumerne. :-( s coupe se to srovnavat neda.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

To je dany jen tim, ze Lantra ma kufr mimo auto a "plato" z plechu, jinak ver tomu, ze repra jsou to stejny repra. A v druhe rade to muzes porovnat jen na stejnem radiu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od black_sheep »

v coupe mam jeste horsi :)) no nevim jestli to je stejne repro - nekdo zasvecenejsi by povedel.

ale ty repraky v coupe mi hrajou prekvapive dobre, u lantry to neni tak cisty a ani tak hlasity. mozna, ze je nekdo uz vymenil tezko rict :) samozrejme zadny masakr hudba, ale na pekne hlasity a zaroven jeste cisty poslech to fakt staci pekne - romcis by mohl povypravet co to delalo kdyz jsme tam dali jeho Sony radio :lol: ja tam mam takovou jebku pac od JVC jsem ztratil panel..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

A todlecto panove stoji za to...:)

http://www.hyundaicars.wz.cz/13042007024.mp4
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Paul666
**
Příspěvky: 208
Registrován: 27 srp 2008, 18:51
Bydliště: Vidochov pobliz Nove Paky, okres Jicin, Vychodni Cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Paul666 »

Hele das sem Harde naky ty fotecky z ty vystavy nebo kde si to byl? jsem docela zvedavej:D
Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 1996
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

Ty jo, co ted konkretne mas na mysli? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Paul666
**
Příspěvky: 208
Registrován: 27 srp 2008, 18:51
Bydliště: Vidochov pobliz Nove Paky, okres Jicin, Vychodni Cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Paul666 »

Dneska jsem dorazil z Tejnice (rozumej Panensky Tynec - Fun Tuning Car Wars)-mimochodem ukazu fotky ceskejch hjundajaku - docela fajn mlady kuci..., kdyz jsem videl ty hudbickou nadupany auta, nemohl jsem odolat a v kramcich jsem si nakoupil vse potrebny a castecne se do toho pustil...................tohle si psal a to co je tucne , to myslim :D,,,,,,, TAK CEKAM NA TY AUTICKA:D
Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 1996
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Audio v Lantre sedan J2

Příspěvek od Hardcam »

Aha, to uz bude tri roky....:) a ani nevim, kde je mam. Asi to budou tyhle, ale uz jsem je sem nekam daval.
Přílohy
.
.
6.JPG (73.49 KiB) Zobrazeno 2964 x
.
.
5.JPG (78.36 KiB) Zobrazeno 2961 x
.
.
3.JPG (56.42 KiB) Zobrazeno 2967 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“