Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj lidi.
Tak dneska jsem si byl objednat New Accent 1,6.
Za týden by měl přicestovat k prodejci.
1,6 zlatá v eleganci...ty jo, ja asi dneska neusnu!!!!!
Dneska? Pokud ma prijit az za tyden, neusnes tyden ne?:))
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Super.. další co bude mít zlatého!!! teda nás ale bude na tom srazu :-) huraa
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Dráty pod sedačkou

Příspěvek od Pavel46 »

Již to tady kdysi proběhlo, co je to za dráty pod sedačkou ( u řidiče, na spolujezdce jsem nekoukal ). Buď mi uteklo jestli to někdo opravdu ví, nebo jsem to již zapoměl, a nemohu to najít. Ví tedy někdo co to opravdu je? :P
Hezký den přeji
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Tuším, že to je kontakt na signalizáciu (ne)zapnutia bezpečnostného pása.
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

palčo píše:Tuším, že to je kontakt na signalizáciu (ne)zapnutia bezpečnostného pása.
Jo, je to jen u řidiče a je to ten pás. V případě že máš airbagy boční, tak je to i u spolujezdce.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Tak jak jsem před časem slíbil, píšu zkušenosti s žárovkami Osram Night Breaker H4 55/60W...
Cena lehce přes 400Kč za sadu.

1, Jasně bílé světlo, nelze vůbec porovnávat s obyčejnými.
2, Nastavení světel jsem nechal stejné, na potkavačky vidím dobře určitě na min. 100-150m, dálkové skoro není potřeba používat.
3, Přechod světlo-tma je skutečně na dobré úrovni.
4, Je dobře vidět i když je mokrá silnice, prší a jezdí auta proti, sem tam se najde nějaký dobrák co blikne, ale když tam dám taky dálky, tak hodně rychle zhasne
5, Životnost na krabičce je 50% životnosti standartní žárovky... (Otázkou je co vlasně je životnost standartní žárovky??? - liší se kus od kusu)

Dneska večer po páté hodině na mě blikal nějaký NEW ACCENT - stříbrný mezi Novým Strašecím a Slovankou...
Zřejmě jsem ho oslňoval - NEBYL TO NĚKDO ODTUD???
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Pitbul
*
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008, 16:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitbul »

Kurva tos byl ty skora sem boural.
SONATA 2.0 16V 2004, ATOS PRIME ON AIR 1.1, 2006
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

tom píše:Tak jak jsem před časem slíbil, píšu zkušenosti s žárovkami Osram Night Breaker H4 55/60W...
Cena lehce přes 400Kč za sadu.

1, Jasně bílé světlo, nelze vůbec porovnávat s obyčejnými.
2, Nastavení světel jsem nechal stejné, na potkavačky vidím dobře určitě na min. 100-150m, dálkové skoro není potřeba používat.
3, Přechod světlo-tma je skutečně na dobré úrovni.
4, Je dobře vidět i když je mokrá silnice, prší a jezdí auta proti, sem tam se najde nějaký dobrák co blikne, ale když tam dám taky dálky, tak hodně rychle zhasne
5, Životnost na krabičce je 50% životnosti standartní žárovky... (Otázkou je co vlasně je životnost standartní žárovky??? - liší se kus od kusu)

Dneska večer po páté hodině na mě blikal nějaký NEW ACCENT - stříbrný mezi Novým Strašecím a Slovankou...
Zřejmě jsem ho oslňoval - NEBYL TO NĚKDO ODTUD???
Taky mám Night breakery, ale 100 m daleko potkávačky rozhodně nesvítí, máš to špatně nestavený, nedivím se, že protijedoucí blikají 8). Mám je víc jak měsíc a zatím na mě nikdo nebliknul.
Na nastavení používám jednoduchý trik, když je rohraní světlo/tma výš, než plus mínus na poznávací značce auta přede mnou, tak to svítí moc nahoru a světla sklopím.
r242
Příspěvky: 8
Registrován: 27 zář 2007, 17:58

vrzganie interieru

Příspěvek od r242 »

ahojte,
posledne dni mi zacalo nieco vrzgat na pristrojovej doske pred sedadlom spolujazdca. Je to skor take pukanie niekde vnutri. Najazdenych mam len 5000km, preto ma to prekvapilo a aj nahnevalo. co b yto mohlo byt? nemoze to byt len nieco uvolnene?
2007 | Accent 1,5 CRDi | Silver Grey | Elegance
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

jaara píše:
tom píše:Tak jak jsem před časem slíbil, píšu zkušenosti s žárovkami Osram Night Breaker H4 55/60W...
Cena lehce přes 400Kč za sadu.

1, Jasně bílé světlo, nelze vůbec porovnávat s obyčejnými.
2, Nastavení světel jsem nechal stejné, na potkavačky vidím dobře určitě na min. 100-150m, dálkové skoro není potřeba používat.
3, Přechod světlo-tma je skutečně na dobré úrovni.
4, Je dobře vidět i když je mokrá silnice, prší a jezdí auta proti, sem tam se najde nějaký dobrák co blikne, ale když tam dám taky dálky, tak hodně rychle zhasne
5, Životnost na krabičce je 50% životnosti standartní žárovky... (Otázkou je co vlasně je životnost standartní žárovky??? - liší se kus od kusu)

Dneska večer po páté hodině na mě blikal nějaký NEW ACCENT - stříbrný mezi Novým Strašecím a Slovankou...
Zřejmě jsem ho oslňoval - NEBYL TO NĚKDO ODTUD???
Taky mám Night breakery, ale 100 m daleko potkávačky rozhodně nesvítí, máš to špatně nestavený, nedivím se, že protijedoucí blikají 8). Mám je víc jak měsíc a zatím na mě nikdo nebliknul.
Na nastavení používám jednoduchý trik, když je rohraní světlo/tma výš, než plus mínus na poznávací značce auta přede mnou, tak to svítí moc nahoru a světla sklopím.
To moje auto už od doby kdy jsem ho koupil svítí trošku víc než ostatní, nikdy to nevadilo, protože mělo klasický žárovky, až teď po montáži těchto žárovek se to přestalo líbit protijedoucím... Hlavně autum staršího data výroby. :)
V autě jezdím většinou sám nebo ve dvou, nastavení světel mám na max.nahoru (poloha 0)., snižovat budu až povezu zadní cestující nebo náklad.
Taky je velký rozdíl, jestli zrovna auto zrychluje, jede a nebo brzdí...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ted sem byl v Hyundaii a mají tam 2 accenty elegance a u benzínu svití všechny 4 tlačítka oken ale nemá vysouvací sluneční clonu. Dnes tam přišel Crdi elegance stříbrny a u něho už svití jen jedno tak asi od nového roku šetří. Sem zvědavý na svého jak to budu ale asi taky budu ochuzen.

Stejně to auto miluju i ten motor :-))))))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Re: vrzganie interieru

Příspěvek od Silva »

r242 píše:ahojte,
posledne dni mi zacalo nieco vrzgat na pristrojovej doske pred sedadlom spolujazdca. Je to skor take pukanie niekde vnutri. Najazdenych mam len 5000km, preto ma to prekvapilo a aj nahnevalo. co b yto mohlo byt? nemoze to byt len nieco uvolnene?

Taky mi to dělalo asi dva měsíce ,ale ne pokaždé :?: byla jsem s tím v servise a nepřišli na nic ,momentálně asi dva týdny už nic neslyším tak uvidíme jak to bude dál :?: Jinak pokud se to bude opakovat nechám to znova prohlídnout leze to dost na nervy a nepomáhá ani silně puštěné rádio :lol:
r242
Příspěvky: 8
Registrován: 27 zář 2007, 17:58

Re: vrzganie interieru

Příspěvek od r242 »

Silva píše:
r242 píše:ahojte,
posledne dni mi zacalo nieco vrzgat na pristrojovej doske pred sedadlom spolujazdca. Je to skor take pukanie niekde vnutri. Najazdenych mam len 5000km, preto ma to prekvapilo a aj nahnevalo. co b yto mohlo byt? nemoze to byt len nieco uvolnene?

Taky mi to dělalo asi dva měsíce ,ale ne pokaždé :?: byla jsem s tím v servise a nepřišli na nic ,momentálně asi dva týdny už nic neslyším tak uvidíme jak to bude dál :?: Jinak pokud se to bude opakovat nechám to znova prohlídnout leze to dost na nervy a nepomáhá ani silně puštěné rádio :lol:
presne, aj ja si pustam silnejsie radio :-) idem hned zavolat do servisu, ak by nieco vymysleli, dam ti vediet.
r.
2007 | Accent 1,5 CRDi | Silver Grey | Elegance
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Az teraz som si vsimol, ze u mojho Accenta svieti odkladacia schranka pred spolujazdcom nepretrzite. To asi nie je normalne, ze? Po zatvoreni schranky by sa svetlo malo vypnut, ze je to tak?
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

tom píše:Tak jak jsem před časem slíbil, píšu zkušenosti s žárovkami Osram Night Breaker H4 55/60W...
Taky o nich uvažuji, ale zatím jsem se nedokopal je objednat. Chci se zeptat, jak je náročná výměna. U Citroenu jsem málem vyhlásil válku Francii a těch ku*ev, když jsem měnil žárovku při horizontálním dešti na dálnici, těch bylo nepočítaně :evil:
Je to u Accentu jednodušší, nebo si zlomím ruku natřikrát?
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“