Novy Accent

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

konečně

Příspěvek od prim »

Zdar Hyundai.
Tak jsem se konečně dočkal. Zítra jdu pro něj. Čekal jsem skoro dva měsíce a jsem našponovaný jak malý kluk. :D
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: konečně

Příspěvek od ivan »

prim píše:Zdar Hyundai.
Tak jsem se konečně dočkal. Zítra jdu pro něj. Čekal jsem skoro dva měsíce a jsem našponovaný jak malý kluk. :D
Gratuluji a at Ti pěkně slouží! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Díky.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hodne stastnych km bez nehod! 8)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Stříbrný krasavec?Teď nebudeš aspoň týden chodit domů ani spát. :lol: I já ti gratuluji. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: konečně

Příspěvek od Hanz »

prim píše:Zdar Hyundai.
Tak jsem se konečně dočkal. Zítra jdu pro něj. Čekal jsem skoro dva měsíce a jsem našponovaný jak malý kluk. :D
Zdar PRIME, ať slouží ke stálé spokojenosti, já mám Accentika od 27.12.2005 a spokojenost nejvyšší. Přeju hodně štastných kilometříků a jízdu bez závad. :mrgreen:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

Zdar hyundai.
Tak už je doma. Včera večer. Není sice stříbrňák, ale tmavě šedý skoro černý metal a působí velice elegantě. Jak budu mít foto tak je hned vyměním. Je to všechno jiné, vlastnosti, ovladání i jízda. Děkuji za gratulace a milé přivítání v klubu.
Mějte se PRIMA.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Návštěvník

Re: Novy Accent

Příspěvek od Návštěvník »

Miguel píše:Cauves Hyundaiáci.......Tak jsem si tu u vas hodne pocetl...Rozhodl jsem se koupit Accenta 2005 1.3......a chtel bych se zeptat na problemy a spotrebu......je fakt ze je toho tady opravdu dost,ale proste tak v kostce.... :roll: :roll: :wink:
No, kde začít. Nejprve Vás všechny asi slušně, pozdravit :lol: V srpnu jsem si koupil nového Accenta 1,3 a rozhodl jsem se tedy vetřít do klubu. K tý spotřebě, nejsem žádnej závodník, takže jsem spokojenej. Oficiálně udávaným hodnotám jsem nepřikládal zas tak velkou váhu, ale po skoro šesti tisících kilmetrech nemůžu říct, že by byly zas tak přehnané. Jen o dvou věcech bych se rád zmínil, a to je provedení oplastování interiéru v zadní části, nejspíš na dveřích a řazení. Svým způsobem to tam někde ve dveřích klepe od začátku a "Butovicích" už mě kvůli tomu nesnášej :wink: Řazení holt neni jako v medu za míli a půl, ale s tím jsem počítal. Kolem a kolem, je to relativně živoučké autíčko za slušnou cenu. R.
Richard
*
Příspěvky: 24
Registrován: 13 led 2006, 14:02
Bydliště: Praha

Richard

Příspěvek od Richard »

Jo. A zapomněl jsem dodat, že jsem si myslel, že si kupuju nenápadný auto, který nikoho nebude dráždit. Chyba lávky pánové a dámy. Dva měsíce po koupi mi to někdo na haubně přetáh u nás v ulici klíčem. A docela důkladně... :evil:
Uživatelský avatar
joaquinito_lopez
*
Příspěvky: 35
Registrován: 03 srp 2005, 09:12
Bydliště: Miami
Kontaktovat uživatele:

Re: Richard

Příspěvek od joaquinito_lopez »

Richard píše:Jo. A zapomněl jsem dodat, že jsem si myslel, že si kupuju nenápadný auto, který nikoho nebude dráždit. Chyba lávky pánové a dámy. Dva měsíce po koupi mi to někdo na haubně přetáh u nás v ulici klíčem. A docela důkladně... :evil:
Hola Ricardo!
Prvni den co jsem koupil moje Zlatej Chlapec tak jsem mel najaka dira asi od vzduchovkou... pak jsem do dal do garazi. To vis ty nase auta vypadj moc dobre..asi lepsi jaka je jeji poriz. cena.... Je to tezke, nenavist.....nevim nevim...ten problem je vsude na svete, ne jenom v cechach......
Bude lip....
Con Hyundai, Hasta La Victoria Siempre!
Dodge Stratus 98 2.4 16 DOHC 150 HP Red Wine
Dřive: Accent 1.3i 12V 2000 Desert Sand
Chevrolet Belair 1955
Pristi rok: Sonata, Tucson, Tiburon !
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Vitej mezi nami Richard :wink: at ti auti dobre slouzi
Je to nemile co se ti prihodilo,ale jak napsal joaquinito_lopez: ten problem je vsude na svete, ne jenom v cechach...... a Vysocina neni vyjimkou :?
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Richard

Příspěvek od ivan »

Richard píše:Jo. A zapomněl jsem dodat, že jsem si myslel, že si kupuju nenápadný auto, který nikoho nebude dráždit. Chyba lávky pánové a dámy. Dva měsíce po koupi mi to někdo na haubně přetáh u nás v ulici klíčem. A docela důkladně... :evil:
:twisted: Šmejdi :twisted: Ta závist to je něco strašnýho,já se někdy stydím,že jsem čech,neboj se Mě to udělali taky na Mím novým Mussu hned druhý den a to Mi ho jěště pollili barvou bílím vápnem :twisted:
Vítej v klubu a hodně spokojenosti s Hundíkem! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pozdravujem všetkých.Máte pravdu,asi mesiac po kúpe auta nám niekto poškriabal prednú kapotu.Závisť.Druhý krát to bolo koncom roku 2002.Vtedy skončil hyundai pred škodou na MS v rally.Tak asi zato.Auto som si dal samozrejme opraviť. Odvtedy už som takýto problém nemal.Tiež vzbudzujem pozornosť lebo má nevšednu farbu,niekomu sa veľmi páči,niekomu nie.čaute
Uživatelský avatar
janes11
*
Příspěvky: 73
Registrován: 09 led 2006, 18:30
Bydliště: Trstená

Příspěvek od janes11 »

Prepáčte zabudol som sa prihlást.
Uživatelský avatar
Griffin
*
Příspěvky: 15
Registrován: 25 srp 2005, 16:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Griffin »

Vítám nové přířústky do rodiny!
Hold musíme přiznat, že máme prostě krásná auta a okolí, ať vzteky třebas pukne!!! :D
Hyundai Accent 1.5 16V, 75kW/102 koní r.v. 2000
Skype: griffincz
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“