** ANTIkor ANTIochrana, alebo ako prísť o nervy **

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Sú Accenty pozinkované ??

Vraj Áno
20
32%
Vraj Nie
22
35%
Neviem
20
32%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Dnes som dal auto umyť.

Ako som sa tešil, že bude auto tiptop čisté, tak som po umytí ostal 10x viac sklamaný. Fotografie zverejním, až keď dostanem stanovisko od importéra. :cry: :cry:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Takhle by to mělo vypadat je to přímo hyundai.

Obrázek
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Příspěvek od o5martin »

Andy4 píše:Dnes som dal auto umyť.

Ako som sa tešil, že bude auto tiptop čisté, tak som po umytí ostal 10x viac sklamaný. Fotografie zverejním, až keď dostanem stanovisko od importéra. :cry: :cry:
A co takhle nechat na accentu vystříkat dutiny ? na felícii z r. 1996 sem to dělal a 2007 když sem jí prodával byla netknutá dokonce i 5té dveře což bylo nejchoulostivější místo......
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
cml
Příspěvky: 6
Registrován: 23 led 2008, 09:17

dutiny

Příspěvek od cml »

Určitě se to vyplatí!
Jak jsem již psal, tak každé auto rezne, je to víc věc konstrukce, než odolnosti materiálů (např. 5 dveře felicie).
Chce to ale počkat, až budou pořádný vedra, teď by to nemělo cenu.
Chce to nechat auto na sluníčku pořádně rozhicovat ať se vše vypaří a odpoledne ty dutiny vystříkat.
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Re: dutiny

Příspěvek od HCD »

cml píše:Určitě se to vyplatí!
Jak jsem již psal, tak každé auto rezne, je to víc věc konstrukce, než odolnosti materiálů (např. 5 dveře felicie).
Chce to ale počkat, až budou pořádný vedra, teď by to nemělo cenu.
Chce to nechat auto na sluníčku pořádně rozhicovat ať se vše vypaří a odpoledne ty dutiny vystříkat.
Pls ted jeste pro ty hloupejsi. Co to znamena vystrikat dutiny?:D jako vodou kazdy mozny zahyb kde by se usadila napr sul ze silnic zimnich?
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dutiny

Příspěvek od Rudolf »

HCD píše:
Pls ted jeste pro ty hloupejsi. Co to znamena vystrikat dutiny?:D jako vodou kazdy mozny zahyb kde by se usadila napr sul ze silnic zimnich?
To znamená vystříkat všechny dutiny na podvozku, haubnách ap. antikorozním nástřikem k tomuto účelu vyrobeným.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od mireceks »

A co rikate na to to udelat nejakym sprejem od firmy MOTIP? Je to sprej urceny primo na vystrikani dutin vozu, je k nemu dodavana i takova ta pulmetrova hadicka, aby se to dostalo hluboko. Videl jsem to prodavat za 150,- Volili byste tuto variantu?
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Jedná sa o koróziu karosérie. Auto koroduje zvonka, nie z vnútra. Slabé miesto je medzi plechom a lakom,tam žiadny výstrek dutín nepomôže.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tom píše:
black_sheep píše:no ty koki to by me taky zajimalo... proc ted posledni dobou zjistuju ze ty hyundaie zase takovy zazrak nejsou a dost casto se objevi spatnej kousek? co ja vim tak to vyrabej jen v koreii ty auta co jdou k nam, nebo se mylim a dalo by se rozumne najit duvod proc nejaky 15let stary hyundai slape jak hodinky celou dobu a nekomu se to beznadejne sere a hnije...
Accent je z Turecka, základní komponenty jako motor, převodovka a další jsou z Koree...
turecko.. tak to si vzdycky vzpomenu na thalii, nehorsi vyrobek v dejinach automobilismu, hned po dacii :roll: achjo, to musej jit po zisku pres mrtvoly ze presunujou vyrobu do takovejch zemi, pak to nema vypadat tak ze tady hnije novy auto.. :( je mi z toho docela smutno!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
id23
Příspěvky: 1
Registrován: 02 úno 2008, 12:20

Příspěvek od id23 »

black_sheep píše:
tom píše:
black_sheep píše:no ty koki to by me taky zajimalo... proc ted posledni dobou zjistuju ze ty hyundaie zase takovy zazrak nejsou a dost casto se objevi spatnej kousek? co ja vim tak to vyrabej jen v koreii ty auta co jdou k nam, nebo se mylim a dalo by se rozumne najit duvod proc nejaky 15let stary hyundai slape jak hodinky celou dobu a nekomu se to beznadejne sere a hnije...
Accent je z Turecka, základní komponenty jako motor, převodovka a další jsou z Koree...
turecko.. tak to si vzdycky vzpomenu na thalii, nehorsi vyrobek v dejinach automobilismu, hned po dacii :roll: achjo, to musej jit po zisku pres mrtvoly ze presunujou vyrobu do takovejch zemi, pak to nema vypadat tak ze tady hnije novy auto.. :( je mi z toho docela smutno!


No nevím, já jsem měl možnost být v Turecku přímo ve fabrice v Assanu, kde se vyrábí Accent a Matrix, ale když jsem se zeptal, jestli dělají accenty i pro ČR, tak říkali, že ne. Je možné, že se dováží odjinud, Indie nebo Korea ... nevim
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

id23 píše:
black_sheep píše:
tom píše: Accent je z Turecka, základní komponenty jako motor, převodovka a další jsou z Koree...
turecko.. tak to si vzdycky vzpomenu na thalii, nehorsi vyrobek v dejinach automobilismu, hned po dacii :roll: achjo, to musej jit po zisku pres mrtvoly ze presunujou vyrobu do takovejch zemi, pak to nema vypadat tak ze tady hnije novy auto.. :( je mi z toho docela smutno!


No nevím, já jsem měl možnost být v Turecku přímo ve fabrice v Assanu, kde se vyrábí Accent a Matrix, ale když jsem se zeptal, jestli dělají accenty i pro ČR, tak říkali, že ne. Je možné, že se dováží odjinud, Indie nebo Korea ... nevim
Ve velkým TP je Turecko, Istambul - u karoserie.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Na stitku pri vodicovych dverach je jasne napisane je to vyrobene v turecku. Preto aj tie Pirelli P6000 od vyroby, su tiez z turecka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Mexican píše:Na stitku pri vodicovych dverach je jasne napisane je to vyrobene v turecku. Preto aj tie Pirelli P6000 od vyroby, su tiez z turecka
Všechny ostatní Háčka (Atos, Getz, I30) mají Kumho.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Milan.M
*
Příspěvky: 14
Registrován: 28 srp 2007, 20:15
Bydliště: Mělnik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.M »

tak mi auto nekdo odrel az se odloupl kousek barvy a uz je to 14 dni a uz je tam rez .hned dnes to necham prelakovat je to hruza ze to hned rezne a to stim ani nejezdim .pozdeji pridam fotku
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance
Hyundai Accent 98 1.3 12V +LPG
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Milan.M píše:tak mi auto nekdo odrel az se odloupl kousek barvy a uz je to 14 dni a uz je tam rez .hned dnes to necham prelakovat je to hruza ze to hned rezne a to stim ani nejezdim .pozdeji pridam fotku
Mno tak tos mi hned uklidnil. Parkuju u prace na totalne precpanym parkingu 6ti patrovym :D Zaruka se na to nevztahne? Pojistka?
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“