Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Vok
Příspěvky: 7
Registrován: 22 pro 2007, 20:39

Příspěvek od Vok »

Když jsem si před čtyřma rokama koupil Getze, taky se mi kde kdo posmíval a kolegové majitelé Fábií obzvláště . Dnes když mam najeto 145 000 tis.km bez zavady, je někdy do smíchu mě. Obzvláště když zaslechnu o nějaký poruše na skvělý Škodověnce, tak mi cukaj koutky. Nic si z toho Davide nedělej. Tupost, ignorance, arogance a primitivita některejch našich spoluobčanů prostě nezná hranic. Auto, který sis vybral je moc pěkný, za skvěloucenu s vynikajícím motorem a hlavně se mi na tobě líbí, že si jdeš svojí vlastní cestou a věř tomu, že to je právě to, co se v naší zemi neodpouští, ale já ti k tomu srdečně gratuluju.
Reklama
 

rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Příspěvek od rastos »

jandaxx píše:Tak já myslím, že to čerpadlo a vstřiky může zrovna tak odejít i na Hyundíku. Ono totiž tyhle díly vyrábí pár firem - Bosch, Denso, Siemens, Delphi a ještě pár dalších... :wink:
Tak tak, a pri istom pocte km k tomu aj dochadza. Pozri
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?p=94112#94112
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

I když mám benzín, tak se o nafťáky dost zajímám. Sleduji co se děje na trhu, takže tyhle skutečnosti - tedy že díly vstřikovacích systémů nepocházejí většinou od výrobce auta ale od dodavatele, znám. Prostě, když to někdo blbě vivine, případně nedostatečně otestuje životnost, tak je to poruchový, ať je to Hyundík CRDI nebo Plžot HDI.
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Vok píše:Když jsem si před čtyřma rokama koupil Getze, taky se mi kde kdo posmíval a kolegové majitelé Fábií obzvláště . Dnes když mam najeto 145 000 tis.km bez zavady, je někdy do smíchu mě. Obzvláště když zaslechnu o nějaký poruše na skvělý Škodověnce, tak mi cukaj koutky. Nic si z toho Davide nedělej. Tupost, ignorance, arogance a primitivita některejch našich spoluobčanů prostě nezná hranic. Auto, který sis vybral je moc pěkný, za skvěloucenu s vynikajícím motorem a hlavně se mi na tobě líbí, že si jdeš svojí vlastní cestou a věř tomu, že to je právě to, co se v naší zemi neodpouští, ale já ti k tomu srdečně gratuluju.
moc děkuji jak si to napsal ale hlavně jak to myslíš... prostě někteří mají s Hyundaiem a Kiou nějaky neřešitelny problem. Hlabně ti co H nikdy neměli a ani neznají současné modely...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
stovka
Příspěvky: 9
Registrován: 03 úno 2008, 19:34
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od stovka »

Jsem nový uživatel tohoto fora a nový držitel Accenta cca 14 dní,
byl jsem zastáncem Škodovek, /105, Felicia, Fabia / chtěl jsem
koupit novou Fabii , ale když jsem porovnával ceny a výbavu, tak jsem
se rozhodl pro Getz, šel jsem jej objednat, ale když jsem viděl Accenta,
který byl dražší jen o 20 tisíc, tak jsem neváhal. Využil jsem u lednové
akce sleva 20000, a tak jsem se stal držitelem Accenta 1,4 benzín,
Elegance zelená metalíza. celková cena 289000 Kč.
Takže doufám,že budu spokojen.
Jarda
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak vítej :)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Borek píše:Kcheml-člověče,tvrzením,že se Koreici nekradou,bych si nebyl 100% jistý.I na klubu je už pár lidí bez auta-zeptej se třeba Hardcama(Elantra)
Tak to teda čumím. To jsem vůbec nezaregistroval, že by tu Hardcam psal, že mu lízli auto. A kdy se to stalo? Já taky myslel, že jsou rejže neprůstřelný, co se týče krádeže. Typoval bych tu krádež na díly. Takový auto se asi nevyplatí prodávat vcelku, padělat doklady, VIN a podobně. Na krešový díly se to asi rozprodá celkem dobře.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hard to měl v podpisu,že přišli o /-/(asi jeho otec-tuším,že šlo o Sonátu)a ten druhý o kom jsem psal je Vláďa Bureš(má také v podpisu,že mu ukradli Scoupe z roku 1991). :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

stovka píše:Jsem nový uživatel tohoto fora a nový držitel Accenta cca 14 dní,
byl jsem zastáncem Škodovek, /105, Felicia, Fabia / chtěl jsem
koupit novou Fabii , ale když jsem porovnával ceny a výbavu, tak jsem
se rozhodl pro Getz, šel jsem jej objednat, ale když jsem viděl Accenta,
který byl dražší jen o 20 tisíc, tak jsem neváhal. Využil jsem u lednové
akce sleva 20000, a tak jsem se stal držitelem Accenta 1,4 benzín,
Elegance zelená metalíza. celková cena 289000 Kč.
Takže doufám,že budu spokojen.
Vitej,
dalsi clovek co sel puvodne pro GETZ jako ja:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

stovka píše:Jsem nový uživatel tohoto fora a nový držitel Accenta cca 14 dní,
byl jsem zastáncem Škodovek, /105, Felicia, Fabia / chtěl jsem
koupit novou Fabii , ale když jsem porovnával ceny a výbavu, tak jsem
se rozhodl pro Getz, šel jsem jej objednat, ale když jsem viděl Accenta,
který byl dražší jen o 20 tisíc, tak jsem neváhal. Využil jsem u lednové
akce sleva 20000, a tak jsem se stal držitelem Accenta 1,4 benzín,
Elegance zelená metalíza. celková cena 289000 Kč.
Takže doufám,že budu spokojen.
vítaj a nech ti to jazdí :!: :!: :!: :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Moc sem nechodim, jsem odrizly od netu...ano, je to pravda, byla nam odcizena Sonata 2.0 rv 98 a to 10. cervna 2000, 10 dni pred odjezdem do Chorvatska - tenkrat jsme nouzove koupili Lantru, ktera nam 7 let vydrzela. Stalo se to tak, ze zacatkem cervna nam nejakej opilec naboril auto a tak jsme to dali na Kladno do H spravit, vse OK. Abychom priste slyseli aspon neco houkat, tusim na 12. jsme se tam obejednali na alarm. Ovsem 9. cervna me otec vezl rano do skoly a v mych dverich byla dirka, cca 6mm prurez pod klickou, tak jsme zajeli na policii, tam nam rekli, ze to je vandalstvi. Z dirky slo poznat, ze byla delana vrtackou, vandalove bezne nosi vrtacku u sebe. V noci z 9/10 cervna jsem se vracel ve 3 rano z diskoteky, auto pred domem jeste bylo, o pul hodny ho za favoritem odtahli. Podotykam, ze cely to videl soused schovany ve krovi, ktery vencil psa. Auto se uz nenaslo a to, co se stalo nam rekl az k rano.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

to sou kur.y! jinak tě taky zdravím. Vidím že Zdeněk přidal nové foto.. :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

Hardcam píše:Moc sem nechodim, jsem odrizly od netu...ano, je to pravda, byla nam odcizena Sonata 2.0 rv 98 a to 10. cervna 2000, 10 dni pred odjezdem do Chorvatska - tenkrat jsme nouzove koupili Lantru, ktera nam 7 let vydrzela. Stalo se to tak, ze zacatkem cervna nam nejakej opilec naboril auto a tak jsme to dali na Kladno do H spravit, vse OK. Abychom priste slyseli aspon neco houkat, tusim na 12. jsme se tam obejednali na alarm. Ovsem 9. cervna me otec vezl rano do skoly a v mych dverich byla dirka, cca 6mm prurez pod klickou, tak jsme zajeli na policii, tam nam rekli, ze to je vandalstvi. Z dirky slo poznat, ze byla delana vrtackou, vandalove bezne nosi vrtacku u sebe. V noci z 9/10 cervna jsem se vracel ve 3 rano z diskoteky, auto pred domem jeste bylo, o pul hodny ho za favoritem odtahli. Podotykam, ze cely to videl soused schovany ve krovi, ktery vencil psa. Auto se uz nenaslo a to, co se stalo nam rekl az k rano.

To jsou hajzli :twisted: já jsem zrovna přiletěla z venku, protože mi malí hajzlíci tloukli klackem do auta :twisted: :twisted: :twisted: měli štěstí, že zdrhli než jsem seběhla ty 4 patra jinak by s nich lítaly chlupy :twisted: :twisted: :twisted: naštěstí lak nepoškodili .
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Dneska jsem byl s matkou omrknout nábytek, moc mě to ale nebralo, tak jsem zašel hned vedle, byl tam autosalon Škoda. A čirou náhodou tam měli fábii za úplně stejný peníze, jako mam objednaného Accenta. Tak jsem začal dělat jako zájem a přišel ke mně prodejce. A to bylo: No výbornej motor (1,2 HTP, 44kw) a ta výbava (příprava pro rádio, stavitelná sedačka a volant, zrcátka v elektrice + vyhřívání, (jenom) přední okna v elektrice a myslím, že centrál bez DO jo a BONUS - klimatizace!!!! :o No a dorazil mě velikostí kufru :-D
Co bych prej za ty peníze nechtěl (307 000Kč!!!), že to je super ne??? :D :shock:
Dělal jsem, že jsem z toho úplně hotovej, ale v duchu jsem se smál a těšilo mě u srdíčka, co mám za ty samé peníze objednané od Hyundaje :lol:
Prostě Accentík nemá za ty peníze konkurenci!!!
Super! :!: :twisted:

Neodolal jsem a musel jsem se vám pochlubit o svém dnešním odpoledním pobavení:-D
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Dneska jsem byl s matkou omrknout nábytek, moc mě to ale nebralo, tak jsem zašel hned vedle, byl tam autosalon Škoda.............
Se divim zes nevolal do Hyundai a nezrusil objednavku cece. I za cenu nejake te propadle zalohy by to slo ne?;)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“