garanční opravy

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
NUNES
*
Příspěvky: 29
Registrován: 01 úno 2008, 14:21
Bydliště: Praha

garanční opravy

Příspěvek od NUNES »

Ahoj příznivci Santa Fe, minulý týden jsem si ho přivezl z Německa. Zatím nadšení, rychle jsem vybavil všechny doklady a jezdím. Zatím jenom samé klady. Vlastně ne. Tím, že jsem koupil auto v Německu tak mně tady nechtějí vzít na záruční opravy. Nemá s tím někdo zkušenosti. Dík
Reklama
 

Gurthang
*
Příspěvky: 56
Registrován: 10 led 2008, 23:18

Příspěvek od Gurthang »

No já když měl Getze, tak jsem měl celoevropskou záruku, dokonce k tomu byla i nějaká kartička.
Santa fe mám nachystané k vyzvednutí 7.2., tak se optám a dám vědět.
Naposledy upravil(a) Gurthang dne 05 úno 2008, 08:25, celkem upraveno 1 x.
SF 2,2CRDi VGT, MT - Elegance - sleek silver


Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Pokud je auto v záruce-musí ti záruční prohlídku udělat kdekoliv :!: Je jedno,zda koupíš Hundíka tady a garančku provedeš během dovolené v Itálii....Hlavně lakotní Holanďani jezdí k nám na dovču a dávají si v Čechách udělat gar.prohlídky. :wink: Takže není nejmenší důvod,aby ti tady neudělali gar.prohlídku(nebo zár.opravu) i když je auto koupené třeba v D :!: Čím ti argumentovali,že ti auto nevezmou?A v kterém servise jsi byl?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
fee
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2007, 20:31

Příspěvek od fee »

Mám podobnou zkušenost s motorkou - koupil jsem novou v Německu a český servis mne upozornil, že mi sice rád udělá placenou garanční prohlídku ale uplatňovat záruku u nich nemohu. Zatím jsem nic nepotřeboval, takže nevím jak pevní jsou v kramflecích, kdybych začal tlačit na pilu. :wink:
Uživatelský avatar
pepik
*
Příspěvky: 57
Registrován: 31 pro 2007, 14:33
Bydliště: PE

Příspěvek od pepik »

Já jsem koupil santíka taky v "D", když jsem šel do H-servisu že mám hlučnou spojku, tak že mi ji na záruku klidně opraví. Jenže tříletá záruka padla před 4 měs . Nedej se odbýt.!
Pepik
nyní: CLIO 1,9 D
BMW 525TDS
Santa Fe 2,0 CRDi 2004 4WD
NUNES
*
Příspěvky: 29
Registrován: 01 úno 2008, 14:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od NUNES »

Borek píše:Pokud je auto v záruce-musí ti záruční prohlídku udělat kdekoliv :!: Je jedno,zda koupíš Hundíka tady a garančku provedeš během dovolené v Itálii....Hlavně lakotní Holanďani jezdí k nám na dovču a dávají si v Čechách udělat gar.prohlídky. :wink: Takže není nejmenší důvod,aby ti tady neudělali gar.prohlídku(nebo zár.opravu) i když je auto koupené třeba v D :!: Čím ti argumentovali,že ti auto nevezmou?A v kterém servise jsi byl?
Zatím jsem jenom volal v Praze do Butovic a tam mi řekli, že když nemám servisní knížku tak to je problém. Ale já bohužel žádnou servisní knížku v Německu nedostal. Ten prodejce to nebyl takový ten klasický prodejce, ale velkoobchodník s auty. Když jsem po něm chtěl knížku tak mi řekl, že mi ji v u nás vystaví. Budu to zkoušet. Dík za odpověď
Uživatelský avatar
kačer
*
Příspěvky: 69
Registrován: 21 črc 2007, 23:11

Příspěvek od kačer »

To máš říct hned , měls ji dostat v Německu , budeš s tím mít
problém .
KIA SORENTO 2,2 CRDi , 4x4 COMFORT , 7 míst , 2010

http://www.penzionhluboka.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Aha,tak když nemáš ser.knížku,tak v tom může být zakopaný pes :!: Servis bude chtít vědět,zda se chodilo na předepsané gar.prohlídky v Německu......Pokud bys ji měl,tak by nebyl nejmenší problém.Zkusit se dohodnout v servisu,zda údaje vytáhnou z počítače. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

NUNES píše:
Borek píše:Pokud je auto v záruce-musí ti záruční prohlídku udělat kdekoliv :!: Je jedno,zda koupíš Hundíka tady a garančku provedeš během dovolené v Itálii....Hlavně lakotní Holanďani jezdí k nám na dovču a dávají si v Čechách udělat gar.prohlídky. :wink: Takže není nejmenší důvod,aby ti tady neudělali gar.prohlídku(nebo zár.opravu) i když je auto koupené třeba v D :!: Čím ti argumentovali,že ti auto nevezmou?A v kterém servise jsi byl?
Zatím jsem jenom volal v Praze do Butovic a tam mi řekli, že když nemám servisní knížku tak to je problém. Ale já bohužel žádnou servisní knížku v Německu nedostal. Ten prodejce to nebyl takový ten klasický prodejce, ale velkoobchodník s auty. Když jsem po něm chtěl knížku tak mi řekl, že mi ji v u nás vystaví. Budu to zkoušet. Dík za odpověď
Tady u nas ti nikdo duplikat neudela.Musis zjistit,kdo to v nemecku jako novy prodal a tam skusit pozadat o duplikat.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“