audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: prehrávanie MP3

Příspěvek od Pavel46 »

Tauro píše:Máte niekto skúsenosti s prehrávaním MP3 cez USB, ale nie z USB flash drive (USB kľúča) :?:
Napr. USB ext. HDD
Otázka - jak napájet ten externí HD. USB z rádia to to asi napájet nebude. Je to trochu něco jiného než fleška
Hezký den přeji :P
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tauro
Příspěvky: 5
Registrován: 07 črc 2006, 15:24
Bydliště: Horný Vadičov

Re: prehrávanie MP3

Příspěvek od Tauro »

Pavel46 píše:
Tauro píše:Máte niekto skúsenosti s prehrávaním MP3 cez USB, ale nie z USB flash drive (USB kľúča) :?:
Napr. USB ext. HDD
Otázka - jak napájet ten externí HD. USB z rádia to to asi napájet nebude. Je to trochu něco jiného než fleška
Hezký den přeji :P
Našiel som 2,5" ext. slim HDD napájané z USB konektoru. Napr. Western digital WDXMS1200 alebo TEAC HD-15PUK B.
Uživatelský avatar
DanyII
**
Příspěvky: 148
Registrován: 11 črc 2006, 07:32

Příspěvek od DanyII »

myslim ze ext. HDD bude dost nachylny na otrasy pocas jazdy
Hyundai Accent 1.5 CRDI CB elegance
OZ Michelangelo 8
GoodYear Eagle F1 205/45 R16
Uživatelský avatar
Tauro
Příspěvky: 5
Registrován: 07 črc 2006, 15:24
Bydliště: Horný Vadičov

Příspěvek od Tauro »

DanyII píše:myslim ze ext. HDD bude dost nachylny na otrasy pocas jazdy
Našiel som na i-nete návod k WD, dokonca v SK jazyku, a je to tak.
Je náchylný na otrasy. Asi zbytočne nad HDD špekulujem a kúpim si USB kľúč.
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

Tauro píše:
DanyII píše:myslim ze ext. HDD bude dost nachylny na otrasy pocas jazdy
Našiel som na i-nete návod k WD, dokonca v SK jazyku, a je to tak.
Je náchylný na otrasy. Asi zbytočne nad HDD špekulujem a kúpim si USB kľúč.
Ono v dnesni dobe, kde mas 16 GB flashky za par penez nema smysl premyslet nad externim diskem. Nebo treba MP3 prahravace. Takovy ty kopie od APPLE jsou za par supu a narves tam tisice pisnicek..
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: prehrávanie MP3

Příspěvek od Kcheml »

Tauro píše: Našiel som 2,5" ext. slim HDD napájané z USB konektoru. Napr. Western digital WDXMS1200 alebo TEAC HD-15PUK B.
Externí Western digital mám, a to napájení z USB portu je dost ošemetný. Starší USB 1.1 to neutáhne, a i některé desky s USB 2.0 to nezvládnou (přijde na to, jak mají řešeno napájení portů). USB z rádia to nezvládne skoro určitě.

Otázkou zůstavají HDD přehrávač s vlastním akumulátorem a podporou Mass storage device, ty by teoreticky šlapat mohli, ale musel by se stejně dobíjet akumulátor. Mně stačí jednou za čas vypálit si nějaký ten výběr mptrojek na CD.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: prehrávanie MP3

Příspěvek od Pavel46 »

Tauro píše:
Pavel46 píše:
Tauro píše:Máte niekto skúsenosti s prehrávaním MP3 cez USB, ale nie z USB flash drive (USB kľúča) :?:
Napr. USB ext. HDD
Otázka - jak napájet ten externí HD. USB z rádia to to asi napájet nebude. Je to trochu něco jiného než fleška
Hezký den přeji :P
Našiel som 2,5" ext. slim HDD napájané z USB konektoru. Napr. Western digital WDXMS1200 alebo TEAC HD-15PUK B.
Myslím to tak, že rádio Ti nebude umět napájet externí HD. Skoro určitě ne
Hezký den přeji :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
MartinKE
*
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2007, 20:34

Příspěvek od MartinKE »

Vrzgajuci ramcek na Pioneer radiu som vyriesil elegantne - rozrezal som vodovodne tesnenie ktore je v priereze konusove a zasunul ho medzi ramcek a vyrez pre remcek pekne do stredu - konusovy tvar spolupracoval a uz mi ramcek nevrzga ba co viac - uzky cierny pasik je ledva vidno a ak ho bystre oko spozoruje vyzera akoby to prave takto malo byt :)

K repru.. mam 1.4 active a vazne nemam problemy so zvukom ako citam ze tu v crdi-ckach castokrat mate - vacsinou vsetku 'hlucnost' posuvam na vyhradne zadne repro aby som vpredu pocul GPS a som spokojny.
S feliciou sa to ale neda porovnat kde som mal vzadu 240W 3pasm JVC (JVC CS-V6932) a vpredu 150W 2pasm JVC + radijko Kenwood - toto subwoofer vobec nepotrebovalo, hudba bola dynamicka a skor som mal pocit ze radio uz nestacilo (45Wx4 tusim) a cestujucim vzadu to okrem usnych bubienkov masirovalo aj chrbat :D

Ale samozrejme to zavisi na tom ako moc si potrpite na kvalitu.. ale ked mi do toho huci zimny dezen a zvuk tlmicov na ceste pre plnohospodarske stroje (vraj ma meno D2:) - tak bozsky Kaja Got v spolupraci s pioneerom mozu tahat aj mezzoforte akolen chcu..
Hyundai Accent Active, 71kW, Silver met., GPS Mio
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.
Mám dotaz. Možná ze sebe teď udělám blbce, ale radši se zeptám, než něco zkazím. V accentovi budu mít rádio Sony o výkonu 45W, všude tu píšete, že jsou ty repráky v autě slabé, na netu jsem našel Sony repro, ale 50W. Nevyvede mi to něco s rádiem (aby se mi něco nespálilo...)
Díky a čau Zdeněk
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Mám dotaz. Možná ze sebe teď udělám blbce, ale radši se zeptám, než něco zkazím. V accentovi budu mít rádio Sony o výkonu 45W, všude tu píšete, že jsou ty repráky v autě slabé, na netu jsem našel Sony repro, ale 50W. Nevyvede mi to něco s rádiem (aby se mi něco nespálilo...)
Díky a čau Zdeněk
Osobně mám originální repro, a rádio JVC 4x50W...
Hraje to a to mě stačí.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ja budu mit origo rádio a sám nevím jaké budu. zitra napíšu. možna česem dám jiné repro ale radio bych chtěl nechat.. hlavně ty zadní jsou prý mrtvé. tome ty jsi asi dával 4ks že?
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Mě osobně připadají zadní lepší než přední. Celkově mě zvukový projev přijde slušnej. Záleží na rádiu a na tom, co od toho člověk čeká. Jestli poslech oblíbené hudby jako doprovod k jízdě nebo "ducduc řev" slyšitelný o tři bloky dopředu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak ne, že bych si občas nezařádil v autě s většími decibely, ale to je málokdy. Mně jde o to, aby se to dalo poslouchat :) No uvidím.
jo a Davide, gratuluju k fáru :wink:
Naposledy upravil(a) ZdeněkSvoboda dne 19 úno 2008, 12:12, celkem upraveno 1 x.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

David C3 píše:Ja budu mit origo rádio a sám nevím jaké budu. zitra napíšu. možna česem dám jiné repro ale radio bych chtěl nechat.. hlavně ty zadní jsou prý mrtvé. tome ty jsi asi dával 4ks že?
Já mám originály a na běžnej poslech to stačí...
Ale vím o autech které hrají ve standartu mnohem hůř než accent...

Hodně lidem to postačuje.
Počkejte až jak vám to bude hrát a pak případně jednejte dál.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoj.
Mám dotaz. Možná ze sebe teď udělám blbce, ale radši se zeptám, než něco zkazím. V accentovi budu mít rádio Sony o výkonu 45W, všude tu píšete, že jsou ty repráky v autě slabé, na netu jsem našel Sony repro, ale 50W. Nevyvede mi to něco s rádiem (aby se mi něco nespálilo...)
Díky a čau Zdeněk
zasada.. ak su rozdiely vo vykone, ak to nieco zle odnesie tak su to reproduktory :-) ... zadne originalne repro ma menovity vykon RMS myslim 27 W, takze radio bez zosilovaca s tym nic neurobi - nic sa neposkodi..

ja by som oponoval, predne komponenty hraju slusne - prave tie zadne sa mne osobne zdali dost bieda - rezonovali, mali zahmleny a nevyrazny zvuk.. a to nie som fanda tuc-tuc, pocuvam hard-rock, rock v 99% mp3 190b/s .. radio mam Pioneer DEH3920
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“