Koupit coupe 1.6 ???

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Koupit coupe 1.6 ???

Příspěvek od tomas.holoube »

prosím o rady, uvažuju o koupi coupečka rv98 s 1.6 motorem, to víte sedat z accenta 1.3 do 2.0 by bylo moc pěkný ale zase si říkám spotřeba a povinnný ručení atd... zajímalo by mě jaký ma ta 1.6 výkon? myslel jsem že 84 kw jako lantra ale někde jsem viděl že 74KW tak nevimm nevim. a potom by mě zajímalo jestli ta 1.6 není až moc líná na to auto a hlavně spotřeba oproti 2.0. určitě to tu někde je ale nedaří se mi to najít.díky
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Reklama
 

tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

jé tak sorry, já jsem věděl že už jsem to tady někde četl.jen se kouknout o kousek výš :roll:
ale jinak nějaké rady si rád poslechnu jo tady jsem našel nějakou nabídku co na to říkáte?
http://auto.bazos.cz/inzerat/1731696/Hyundai-Coupe.php
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

mám coupátko r.v. 12/1998 2.0 a jezdím s ním za 8,5. Když jsme loni v létě s ním jel do Bulharska tak na dálni na tempomat při 130 km/h jsem měl spotřebu 6,7. Jsem s ním spokojený.

K inzerátu jak tam píše uplně nové rozvody, no nevím. Já je měnil při 106 tisíci km a mají se měnit při 90. No má nalítáno 150 a kdy teda měnil ty rozvody když jsou nový ??? třeba je měnil podruhý, nevím, jen šťourám :twisted:
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jo, už se to tu řešilo, ted asi odpovím za všechny. Spotřeba téměř totožná, samo ve městě bude 1,6ka o něco míň žíznivější, ale mimo město to budeš muset honit, aby to jelo a seš se spotřebou tam co u dvoulitru. Navíc dvoulitr jede o dost líp. Kup 2,0. A ten výkon u 1,6 by měl být 84kW. Taky jsem chtěl původně 1,6ku, ale po přečtení článků tady jsem šel do 2,0 a jsem spokojenej.
Moje spotřeba: město 9,5-11, záleží na provozu, mimo město za 7-9 při normální svižnější jízdě, v extrému za 14 (brzda-plyn-brzda-plyn), nejnižší spotřeby mimo město jsem dosáhl 6,9 , taková nenáročná jízda s lehkou nohou na plynu, ale nuda
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

chtěl sem nejvíc dvoulitra ale nakonec sem sehnal v dobrym stavu jen coupe 1.6 2001... a sem rad pač to jezdí jak svin .. už sem po bouračce a kdybych měl dvoulitra bych byl na tom hůř :) pač sem fakt zavodnik a ten dvoulitr musí bejt dělo.. a to povinny ručení nic moc :) a ta 1.6tka veme fakt hodně když za ní bereš :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no 1.6 je dobra tak do vw polo nebo takova mala autika. ten zweilitr je prijemnej:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

Já teda 1.6 mám a jsem s ní spokojený... Když jezdím sám nebo se slečnou která ma 50 i s ocelovou postelí (no já taky nejsem žádný tlouštík 70) tak je to solidní brčko. A zahřátý motor vytočený na 6000 je parádička. Ve dvojce jsem nejel ale těch 25 koníků určitě udělá svoje, ale jak jsem psal 1.6 mě stačí. Na semaforech Ochcávky f tédéíčku a Fobie nechávám daleko za sebou i v 1.6 :lol: :wink:
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

kolik ma ta 1.6kw??
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Odporúčam 2,0 najmä pre to že kde ta 1,6 končí 2,0 začína, má väčšie brzdy, kotúče vzadu (nie všetky 1,6 ich mali), stačí točiť do 3000 a aj tak si postrach radarov, najmä v meste :lol: a keď prejdeš cez 3000 tak to ťahá a ťahá a ťahá prakticky stále a každý kto sa s tebou vezie bude z toho v miernom šoku keď dáš niekedy podlahu... 8) a aj zvuková kulisa je celkom zaujímavá a keď sa neskôr rozhodneš na to naliožíť väčšie kolieska tak ten 2,0 ani nespozná ale ta 1,6 bude trpieť... vlastná skúsenosť :wink:
A keď budeš dobre hladať tak najdeš aj v solidnej výbave napr. koženy interier čo je celkom príjemná vec...
Naposledy upravil(a) Richi dne 13 úno 2008, 19:37, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
TJK
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2008, 09:33
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od TJK »

V papírech je tuším 83,5
Hyundai Coupé 1,6 16V '98' G4GR - Šedá metla
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

TJK píše:Já teda 1.6 mám a jsem s ní spokojený... Když jezdím sám nebo se slečnou která ma 50 i s ocelovou postelí (no já taky nejsem žádný tlouštík 70) tak je to solidní brčko. A zahřátý motor vytočený na 6000 je parádička. Ve dvojce jsem nejel ale těch 25 koníků určitě udělá svoje, ale jak jsem psal 1.6 mě stačí. Na semaforech Ochcávky f tédéíčku a Fobie nechávám daleko za sebou i v 1.6 :lol: :wink:
jeste zalezi jestli se chtej honit nebo se normalne rozjizdeji:DDDDD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

LongStar píše:
TJK píše:Já teda 1.6 mám a jsem s ní spokojený... Když jezdím sám nebo se slečnou která ma 50 i s ocelovou postelí (no já taky nejsem žádný tlouštík 70) tak je to solidní brčko. A zahřátý motor vytočený na 6000 je parádička. Ve dvojce jsem nejel ale těch 25 koníků určitě udělá svoje, ale jak jsem psal 1.6 mě stačí. Na semaforech Ochcávky f tédéíčku a Fobie nechávám daleko za sebou i v 1.6 :lol: :wink:
jeste zalezi jestli se chtej honit nebo se normalne rozjizdeji:DDDDD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pistolník »

sám mám 2.0 ale klidně bych se na tu 1.6 jel pidívat protože není za špatnou cenu a bít v pěkným stavu tak bych do ní klidně šel
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pistolník »

Jěště jsem zapomněl, podívej se jestli to je datum výroby nebo datum první registrace u nás protože se u nás 1.6 neprodávali. Už jsem viděl že udávájí r.v. 98 ale podle VIN ti řeknou v servise H že r.v. je 96 a 98 to pouze někdo dovezl do ČR a postavil to na český papíry. Pozor na to, sám jsem při výběru narazil na dvě auta který takhle klamaly.
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
tomas.holoube
**
Příspěvky: 291
Registrován: 11 říj 2006, 18:38
Bydliště: Východ

Příspěvek od tomas.holoube »

díky za rady,je jasný že 2,0 musí jet líp, ale zase musim říct že jsem na pul student a na pul pracujici člověk a autem dost jezdim hlavně do práce po stavbách atd, a acentem jezdim do 6 l s 15" palcovejma kolama 195/50 gumama a zparvidla motor netočim nad 3000 jen vyjímečně, takže zase nemám velký nutkání někde někomu ujíždět a zavodit ale je mi jasný že to v coupcku svádí ale když už se chci svíst tak mám mašinu spíš jde o to že se mi líbí a k mladýmu klukovi to tak nějak patří :D , ale je fakt že na kola si potrpim a moc jsem nikdy na coupe tohodle roku neviděl pěkný kola hlavně všechny jsou hrozně zalezlý hlavně vzadu takže si myslim že 16" na 7 spíš na 7,5" je základ na tohle auto. taky mi říkali že 15"s 7" ráfkkem na acentu budou žrát jak das a není to až tak velká pravda.
a pořád je pro mě dost směrodatný že 1,6 od 2,0 v kombinovaný bere o 1,3 l min takže to je přes 30Kč na 100 km min na 1000km ... a že 1000 km najedu jako hovno, a když chci tak acent umí jet taky za 10l aby se hejbal, takže mi jde opravdu o takovou normální jízdu.
accent 1.3,Zatmavený,alu borbet,bosi výfuk,musika
Odpovědět

Zpět na „COUPE“