Pikolik´s Scoupe

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od DizzX »

o tlumicich, stab. tyckach, to ze je to bouchly, atd... sem vedel, pak se ale objevily dalsi neprijemnosti, pri ceste ze zkousky mi rupla hadice chladiciho okruhu, coz bylo podle Hujera nejspíš zapříčiněno vadnou vodní pumpou

Vlastně za tu dobu co mám Scoupé mě pronásleduje smůla
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pikolik
***
Příspěvky: 543
Registrován: 12 led 2008, 13:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Pikolik »

Vse o cem jsem vedel,ze je spatny nebo by bylo potreba udelat, jsem rekl a to nekolikrat.

Bohuzel o te pumpe jsem nevedel :(
Hyudai coupe 97' 2.0 -102 kW - My darling

Hyundai Scoupe GT 95' 1.5 - 85kW - Sold
Škoda Favorit 92' 1.3 - 43 kW - Sold
Audi 100 89' 2.3-100 kW - Dead
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od DizzX »

no já vim, to ani vědět snad nešlo, ale jak by ti bylo bejt celý 2 měsíce bejt v práci a na auto, který sis koupil na ježdění tak akorát myslet a furt chodit pěšky :/
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Piskotkiller »

Znám ten pocit a proto Skupáč jde z domu :mrgreen: ,trpělivost došla
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

tvle jako kdybych ti to neříkal... nejmín 10x. raději kup vylítané coupé.

teď tu teda nefňukej. bejt tebou tak to nějak poslepím a zkusím to prodat za co jsem koupil s minimální ztrátou.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

DizzX píše:no já vim, to ani vědět snad nešlo, ale jak by ti bylo bejt celý 2 měsíce bejt v práci a na auto, který sis koupil na ježdění tak akorát myslet a furt chodit pěšky :/
....
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 07 zář 2011, 23:40, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Cejtim flejm :twisted: Nojo o tom motoru nikdo nic neví ani já jako jeho bejvalej majitel... ale divim se jaktoze s nim Pikolik normalne jezdil a zdechlo to zrovna Tobe
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Cejtim flejm :twisted: Nojo o tom motoru nikdo nic neví ani já jako jeho bejvalej majitel... ale divim se jaktoze s nim Pikolik normalne jezdil a zdechlo to zrovna Tobe
ops, to měla bejt soukromá zpráva :twisted: ano, byl by to naprosto zbytečný flame, yurii má pravdu. :-)

uzavřel bych tuto diskuzi tím, že můj názor na celou věc je se auta rychle zbavit než dopadne jako většina majitelů scoupe GT na tomto foru :-) scoupe jsem měl vždycky rád ale měli životnost tak lehce nad 10 let a nyní je absolutně nereálné je udržet funkční v rozumých nákladech. pokud to prodá, zvářil bych coupe RD které se dá sehnat za podobné peníze. ty jsou zase super odolné ale pozor na rzi :-) a opravovat si nejlíp sám..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Tomson-tr »

"měli životnost tak lehce nad 10 let a nyní je absolutně nereálné je udržet funkční v rozumých nákladech" - moje ako aj ostatne scoupecka maju o dost viac ako 10 let a som s nim nadmieru spokojny,menim iba uplne bezne veci...cize je to realne....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Farrael »

Tak samo ono to bude kus od kusu, ale co si budem nalhávat už jsou to prostě staré auta, které rády reznou a celkově se sypou. Navíc je to GTčko. S obvykle předchozí majitelé jezdili trochu jinak než s normálním autem, takže obvykle jsou víc vysypaný než LSka.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od 89majlo96 »

Nesledoval som tuto temu, ale teraz som ju presiel celu a len cumim :shock: pekne si sa vyhral, palec hore :)
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od black_sheep »

Tomson-tr píše:"měli životnost tak lehce nad 10 let a nyní je absolutně nereálné je udržet funkční v rozumých nákladech" - moje ako aj ostatne scoupecka maju o dost viac ako 10 let a som s nim nadmieru spokojny,menim iba uplne bezne veci...cize je to realne....
klik na tvůj profil a tvoje příspěvky, stačí první tři stránky a dočtu se:

1. Hrozne trasenie volantom a celym autom
2. sháním nové turbo
3. auto zdechává, jednotka hlásí 2 chyby.

já teda nevím ale tohle mi dělat auto naráz tak to hodím ze skály. už jste tím věčným opravováním mimo realitu co je normální :mrgreen: (bez urážky ale normální údržba to není, ikdyž na 15 let staré turbo hyundai teda jo)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Ono Scoupe není nijak jiné auto než jakékoli jiné není poruchovější než jiné, ALE majitelé z naprosté většiny jsou mladý kluci co jen jezdí a dávaj tomu na prdel, už proto že o tom vědí prd. A řeší problém ve chvíli kdy jim brání v jen projíždění se. Kdyby byl charakter majitelů jiný třeba že patřili do jiné kategorie lidí tak to vypadá jinak. Problém toho auta jsou majitelé a ne auto jako takové. Pak se to dostane k někomu co je o kategorii jinde a auto dává dopořádku a ti co to dělají tak sami nejlépe vědí, že vyndavají ještě původní díly z výroby, že to ještě nikdo za ta léta nedělal.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
DizzX
**
Příspěvky: 373
Registrován: 28 kvě 2009, 18:34
Bydliště: Koso (Středočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od DizzX »

pánové, mě motor nezdechl, jen Hujer řikal podle toho jak de, že bude žrát olej
http://laminostyling.xf.cz - interiérové laminátové díly na zakázku a prodej autokosmetiky
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Pikolik´s Scoupe

Příspěvek od Piskotkiller »

Nemyslím si že je Scoupe poruchový,spotřební věci pouze,jinak nemám s ním problém.Lítá pěkně,akorát u mě byl problém věčně s palivovým systémem,ale jinak nemůžu říct že by mě Skupáč nějak sral :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“