Před koupí coupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od delphino »

rikal,ze jde ted na vejsku, takze na pojistku patri do kategorie 18-21 s tim,ze nema asi zadny bonusy z minula, kdyz jsem vybiral pojisku,tak jsem klasika koukal na ty ruzny srovnavace a nejlevnejsi na 2.0 byla u csob za 7600 a 1.6 za 4200 u hasicsky = )), jinak by chtel vedet,kde mas pri prvni pojistce sazbu 4600 za 2.0??
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od DEDe »

delphino píše:rikal,ze jde ted na vejsku, takze na pojistku patri do kategorie 18-21 s tim,ze nema asi zadny bonusy z minula, kdyz jsem vybiral pojisku,tak jsem klasika koukal na ty ruzny srovnavace a nejlevnejsi na 2.0 byla u csob za 7600 a 1.6 za 4200 u hasicsky = )), jinak by chtel vedet,kde mas pri prvni pojistce sazbu 4600 za 2.0??
zkousel si top.pojisteni.cz ? Jedinej figl co sel udelat je najit si pojistovnu kde se nedoklada predchozi bonus a dat si tam aspon ty roky co jde od 18 ti let do bonusu.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od shotik »

ja nerekl ze prvni pojistku . nepocital jsem s tim ze ma prvni auto :) ja mel bonus 36 mesicu a mam pojisteni u cpp u ktery si muzes zdara zridit extrabonus profi kterej ti rpida dalsich 36 meiscu zdarma takze mam 72 mesicu a platim neco kolem 4600kc rocne :) krasna to prace:)))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od Dr Meduza »

shotik píše:ja nerekl ze prvni pojistku . nepocital jsem s tim ze ma prvni auto :) ja mel bonus 36 mesicu a mam pojisteni u cpp u ktery si muzes zdara zridit extrabonus profi kterej ti rpida dalsich 36 meiscu zdarma takze mam 72 mesicu a platim neco kolem 4600kc rocne :) krasna to prace:)))
Pak nabouras a budes platit, ze se z toho po..., stat se muze cokoliv :roll:
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od DEDe »

shotik píše:ja nerekl ze prvni pojistku . nepocital jsem s tim ze ma prvni auto :) ja mel bonus 36 mesicu a mam pojisteni u cpp u ktery si muzes zdara zridit extrabonus profi kterej ti rpida dalsich 36 meiscu zdarma takze mam 72 mesicu a platim neco kolem 4600kc rocne :) krasna to prace:)))
U cpp jen bacha ze ten extrabonus profi je na to ze musis mit beznehodovej prubeh jakmile se neco stane tu slevu zpetne docvakas, ale vyplati se dat si to jen se pak snazit nebourat no :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od shotik »

je to o tom jak kdo sam sobe veri no . nejezdim jak prase na to abych si to nemohl dovolit. proste s timhle pocitam no. navic tri roky ubehnou jako fik :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od delphino »

shotik píše:ja nerekl ze prvni pojistku . nepocital jsem s tim ze ma prvni auto :) ja mel bonus 36 mesicu a mam pojisteni u cpp u ktery si muzes zdara zridit extrabonus profi kterej ti rpida dalsich 36 meiscu zdarma takze mam 72 mesicu a platim neco kolem 4600kc rocne :) krasna to prace:)))
jo v poho: ),taky jsem koukal na to cpp, ten bonus je vyraznej,ale tri roky nebo kolik nesmis bourat..a to je u me nehrozi: )). a kdyz nekde zaskrnes,ze mas jakoby tri ctyri roky bonusy a pak to bouchnes a nekdo pri stourani a ze to pojistovny delaj zjisti, tak vzhledem k tomu,ze tam podepisujes,ze vsechny udaje jsou pravdivy atd.tak aby to pak nebylo spis na skodu..
Hyundai coupe 1.6 98 16V
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Před koupí coupe

Příspěvek od shotik »

bonusy musis dokazovat. kdyz zrusis pojistku tak ti daji potvrzeni nebo poslou o bezeskodnim prubehu nebo rpsote vypisou cos vyvedl kdy :) ja mam cisty 36 mesicu a 36 bonus od cpp . zadna levota. jde jen o to nebourat no
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „COUPE“