Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

To jsi byl v autorizovaným servise,nebo jinde?Už jsem tam volal a zvedla to jedna prudce inteligentní slečna,která nevěděla co říct.Tak mi dala číslo na servisního technika a ten mi to nezvedá.Tak to budu zkoušet dál.Ale dík za info.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od DEDe »

v autorizovanym v brne sem to byl zjistovat i sem byl objednanej ale pak nevysel cas tak sem se na to vybodl. zavolej treba do autostylu brno tam si myslim ze to dokazou zodpovedet a dovolal sem se vzdy.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od antek »

Jestli za jeden a naprogramovaný tak to ber,slušná cena.
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Seemann »

první co bych udělal po koupi auta z bazaru by byla kompletní výměna zámků.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

Jo zapoměl jsem napsat,volal jsem do servisu Hyundae a prý to není problém.Prý to vyjde tak do 2000.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

K novému jsem dostal klíče dva, plnohodnotné, s imobilizérem i dálkovým ovládáním. Bez štítku, s tím, že se už nedávají, protože to majitelé ztráceli (nebo tak něco). Takže bych to viděl tak, že jeden klíč má stále původní majitel. Tak či onak, pokud sis tam dal defend-lock, byl bych klidný. Pokud je původní majitel trochu rozumný pak ví, že by byl zdaleka prvním podezřelým, navíc nevidím jediný důvod, proč by měl ty naše žihadla někdo krást. Na díly to od zloděje nikdo nekoupí, na projížďku si vezme fóbii nebo něco nenápadného, a na zakázku se kradou jiná a dražší auta. Jedině že by na tebe byl naštvaný, a posunul to někam do řeky ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

Sem právě nevěděl.Měl jsem dříve starý kupéčko 99 a to mi nechtěli udělat bez toho plíšku s kodem.Tak jsem to řešil.No defend-lock jsem si udělat alespoň pro pocit.Možná se zeptám jestli mi přehrajou ten kod na nejaky jiný a pak to bude uplne v poho.Je asi pravda, že kupéčka se moc nevyplatí krást.Jedině, že by měl někdo zálibu v demolici aut :twisted: :D
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od shwaara »

K Sonate jsem dostal 4klice i se stitkem. Kdybych kupoval auto, asi bych se po dalsich klicich pidil. To neni jen o jednoduche kradezi auta, ale i veci v nem. Vzdyt to nemusi krast sam byvaly majitel, ty klice muze vyhodne prodat.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

PraliWAR: A mimochodem je fajn konečně vidět na fóru někoho se stejným žihadlem 8)
Poděl se o nějaké podrobnosti, odkud jsi, jakou máš motorizaci, výbavu, doplňky, a třeba i fotky ...i když zhruba tuším jak tohle auto vypadá :D
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

Dík :) , tak až se dostanu k fotkám tak je sem dám a něco i písnu. Je to 2.0 , ve výbavě je všechno co k tomu je kromě střešního okna.Já myslí,že standartní výbava.Ono se snad za nic připlacet pokud vím dobře nemuselo nebo jo?
Každopádně přemýšlím o startovacím tlačítkovým modulu,dal jsem to i do fora jestli s tím má někdo zkušenosti.Možná tuscani emblémy,prahový lišty http://www.koreanautoimports.com/store/ ... ts_id=1196 tyhle se mi strašně líbí.Chci si ještě sehnat nový koberečky.Akorát neznám ýádný dobrý shop kde by toho měli dost kromě toho koreanautoimports . Ty nějaký znáš,všude jsou jen pro ty do roku 07.Co tam máš ty autorskýho :)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Volitelně bylo jen to střešní okno (za 20k) a celokožené sedačky (za 40k). Ty sedačky mi přijdou zbytečné, dobře vypadají i ty polokožené, které tam jsou v základu (u nás, jinde se daly dostat i celolátkové). Střešní okno je sice luxus, ale slyšel jsem jaké s tím bývají problémy, tak jsem se na to vybodl.

Na to tlačítko jsem koukal, ale nemám co k němu říct, nikdy jsem ho neviděl ani nevím jak přesně funguje. Auto příliš netuním, líbí se mi jak je v základu, ale přesto tam už mám emblémy Tuscani, to nižší MILD křídlo (http://mx-3.cz/tringi/foto/auto-kridlo.jpg), zmíněné prahové lišty (originální, jsou trochu jiné než co se dají sehnat z netu) a LED osvětlení interiéru.
Jakmile se trochu oteplí, měním boční blinkry za americký typ a možná objednám chromované kliky dveří. Koberečky by se mi taky hodily nové, ty současné už jsem dost prošoupal ;-)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
PraliWAR
*
Příspěvky: 68
Registrován: 30 pro 2008, 19:03

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od PraliWAR »

No střešní okno mi přijde jako zbytečnost když je to za 20.To já ho taky nechci tunit,taky se mi líbí v základu.Jen chci nějaký decentní zlepšováky,aby to vypadalo hezky a ne přehnaně.3koda jen té mé barvy.Černou ti závidím.Lepší snad není.Možná ještě v bílé vypadá luxusně.blinkry?Sem ani nevěděl,že vypadají jinak.
Jak na tomhle vypadají ty emblémy?Mám trošku strach aby to nevypadalo hůře.Originální prahový lišty si sehnal přes Hyundai?
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Evropské blinkry mají takové to oko s žárovkou a s jedním pruhem. Americké mají tři chromované pruhy a žádné oko.
Mám koupené tyhle: http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =011001000

Emblémy mám na těchto fotkách, na té druhé i na kolech:
http://mx-3.cz/tringi/foto/auto-big2.jpg
http://mx-3.cz/tringi/foto/auto-big.jpg

Lišty i křídlo byly přes Hyundai.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Borek »

Už tam šoupni ty koupené boční blinkry.Ty vypadají o 1000% lépe.To současné provedení boč.blinkru,co tam máš,nevypadá zrovna moc dobře :-k .Jako když tam vůbec nepatří nebo je z jiného auta. 8-[
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíču lze udelat novy podle VIN motoru?

Příspěvek od Tringi »

Brzy brzy, venku je furt zima :?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“