Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od mirpie »

jo, chce to sundat celou výplň dveří
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od DEDe »

Dettektorr píše:Problém je ten, že rádio hraje víc než dobře, ale repro ho prostě nestíhá. V podstatě jsem ztjistil, že nepotřebuju woofer, rádio je schopný přes repra hrát tak, že mi i při malý hlasitosti brní nohy. A právě díky tomuhle je nutný vyměnit origo bedny, ty prostě ty basy neutáhnou, obávám se, že je brzo odpálim.

PS: nechci odstranit mřížky, ale pouze vyměnit repro a nevim jak se za ty mřížky dostat.
Je to v pohode proste odsroubujes jen dvere zevnitr (ten kryt dveri) jsou tam tusim 3 skouby zleva dveri a 3 zprava a pak je to ten kryt zacvaknut hlavne naspodku pouzij jen silu :) , vyskove repracky v tom trojuhelniku sundavat ani nemusis a ten kryt vycvakni dole a pak mirne vysunes nahore ale nervi ho uplne musis rozpojit jeste kabliky co vedou k repro a k ovladani na dverich sou tam jen konektory tak tam nejdriv sahnout odcvaknout a mas kryt dole a pristup uplne ke vsemu. Sundaval sem to kdyz sem menil venkovni rucky dveri. Je to na chvilku. staci krizovej sroubovak :)

Jinak ja teda nevim ale me to hraje dostatecne a to si hudbu poustim casto hodne nahlas vic nahlas uz bych to pomalu ani nesnesl :) Co tam je namontovany je otazka na repraku sem nikde zadny napis nevidel tak nevim. Puvodne sem myslel ze jak koupim auto ze je taky vymenim ale jak sem zjistil jak to hraje tak nemenim. A autoradio sem tam mrskl sony s USB a nezda se mi ze by hralo blbe a to ja si dobrou hlasitou hudbu rad uziju. Kdyz chci vetsi randal tak presunu hlasitost trochu na ty zadni ty maj lepsi basy.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Borek »

Také mám více přidáno na zadní basáky a spokojenost.Dettektorre,ty budeš možná jako Martasz(Coupe 1.gen)-ten vyhodil zadní sedadla,narval tam aparát a když jsem si k němu sedl jako spolujezdec,tak jsem si připadal jak na Sněžce při uragánu-takový rachot a vítr od bassreflexů tam měl. :lol: Zadní stěrač byl více ve vzduchu než na okně,jak se klepalo sklo-joooo,kdepak náš Martasz,toho je slyšet na 50km přijíždět. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Vita »

Borek píše:Nezkoušel jsi v Tiburonu ten basáček,co jsi měl v Lantře(ukazoval jsi mě ho na srazu ve Smraďavce).Byla to taková skladná krabička,ale nevím,jestli by se vůbec vešel pod sedadlo řidiče.Není pod ní moc místa(člověk pomalu sedí na silnici :lol: )a asi by mu nedělalo moc dobře teplo/zima z výdechů klimatizace pod sedadly. :mrgreen: Do kufru se mě nechce nic dávat a hlavně tahat "kábl"od plusu z motoru.Proto se ptám,jestli jsi ho nezkoušel přehodit,když ho máš doma. :wink:
No ja ten basacek jeste v lantre porad mam ...... a nezkousel jsem ho tam ..... planuju tam neco vetsiho do kufru .... :wink: :lol:
Ale jen malinko ....
Signalovy kabl uz v kufru mam dotazeny ... jediny problem bude s plusem ..... Ale to casem poresim .... :wink:
A neuvazoval jsi o tom, dat tam ten orginal basak ? ja ho teda jeste nikde nevidel na fotce, ale v navodu o nem pisou ..... ma byt v kufru v levo v zadu, jak je ta dutina ......

Jo a to s tim Martasovym autem, tak to je pravda ... mam to vyzkouseny na vlastni usi ..... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Borek »

Člověče,tak o tom basáku vzadu ani nevím.To jsem nikde neviděl.
Signál.kabel uvnitř není problém,ale také se mě nechce tahat ten silný + někudy přes podběh......kudy vedou všechny kabely do vnitřku auta.Ta přední přepážka od motoru nemá z bezp.důvodů žádnou průchodku s kabely a vrtat do ní nějakou větší díru,asi nebude jen tak.To bys musel napsat Rastymu,ten tam má diskobengál. :lol:
I když Tiburon má na sporťák mega kufr,tak se zatím nechystám vozit v něm "bednu"-jen s jednou vyjímkou-jedinou bednu,kterou tam občas vezu je bedna píííva :idea: .A jak v ní krásně lahvácě hrají. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od laxo18 »

ja mam tahane kable od baterky potiahnute pod prahy ten kus plastu sa da pekne vybrat a je tam dost miesta no sice ja som stadial tahal napajaci a a dvojicu sugnalizacnych to uz bolo dost tak som ho naspet nedal tak dobre ako bol predtym teda nedal som tam tie zacvakavacie plastove sroby ale ani to neni vidiet a drzi to pekne aj bez toho
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Borek »

Pod prahy?Tomu nerozumím.Můžeš to popsal lépe.Kudy jsi protáhl +kabel z motoru,kam?A z prahů snad není žádná díra do vnitřku auta.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od laxo18 »

no to bude najlebsie ked to nafotim a poslem semka , no tak od motora mam asi navrtanu dierku neviem ci ju vrtal majitel predomnou alebo tam bola od vyrobi ale to pochybujem kabel stadial ide pod palubovu dosku , ako su prahy na tom su plasty kde sa daju dat tie chromove napisi coupe to sa da dat cele dole a vo vnutri toho sa taha cela elektricka kabelaz je tam miesto na potiahnutie napajacieho kabla tak stadial ale slovami sa to strasne blbo popisuje
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Dettektorr »

Výměnu začnu zadníma reprákama, ty nestíhaj přední to asi zmáknou. Díky za rady. Beru do ruky křížákm a hrrr na věc.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od DEDe »

Dettektorr píše:Výměnu začnu zadníma reprákama, ty nestíhaj přední to asi zmáknou. Díky za rady. Beru do ruky křížákm a hrrr na věc.

co tam mas za repraky to teda nevim ale ja mam ty zadni silnejsi a basovejsi nez predni, krom toho ze mi tam obcas drci ta mrzika asi :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Pikolik
***
Příspěvky: 543
Registrován: 12 led 2008, 13:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Pikolik »

DEDe píše:
Dettektorr píše:Výměnu začnu zadníma reprákama, ty nestíhaj přední to asi zmáknou. Díky za rady. Beru do ruky křížákm a hrrr na věc.

co tam mas za repraky to teda nevim ale ja mam ty zadni silnejsi a basovejsi nez predni, krom toho ze mi tam obcas drci ta mrzika asi :)

ty zadni se ti zdaji "silnejsi a basovejsi" z toho duvodu, ze je to kolem repro uzavrenejsi a dela to ozvucnici ( teda takhle to presne je i na mojem coupe )
Hodne by pomohlo, kdyby se vsechny otvory ve dverich ( i vzadu ) uzavreli ( laminát nebo plech ) a komplet vytlumily ( aby se z dveri vlastne vytvorila uzavrena ozvucnice ). Pak by tam nedochazelo k akustickemu zkratu. Alespon myslim, ze by to tak melo byt :D
Hyudai coupe 97' 2.0 -102 kW - My darling

Hyundai Scoupe GT 95' 1.5 - 85kW - Sold
Škoda Favorit 92' 1.3 - 43 kW - Sold
Audi 100 89' 2.3-100 kW - Dead
Uživatelský avatar
Pikolik
***
Příspěvky: 543
Registrován: 12 led 2008, 13:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Pikolik »

Dettektorr píše:Výměnu začnu zadníma reprákama, ty nestíhaj přední to asi zmáknou. Díky za rady. Beru do ruky křížákm a hrrr na věc.

jen dej hlavne pozor, az to budes mit hotovy, s tim na kolik to pustis.. :) pac sice ty vzadu budou stihat, ale v predu uz budou zkreslovat.. Tak aby jsi kvuli tomu ty predni neodpalil... :)
Hyudai coupe 97' 2.0 -102 kW - My darling

Hyundai Scoupe GT 95' 1.5 - 85kW - Sold
Škoda Favorit 92' 1.3 - 43 kW - Sold
Audi 100 89' 2.3-100 kW - Dead
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Vita »

Borek píše:Člověče,tak o tom basáku vzadu ani nevím.To jsem nikde neviděl.
Signál.kabel uvnitř není problém,ale také se mě nechce tahat ten silný + někudy přes podběh......kudy vedou všechny kabely do vnitřku auta.Ta přední přepážka od motoru nemá z bezp.důvodů žádnou průchodku s kabely a vrtat do ní nějakou větší díru,asi nebude jen tak.To bys musel napsat Rastymu,ten tam má diskobengál. :lol:
I když Tiburon má na sporťák mega kufr,tak se zatím nechystám vozit v něm "bednu"-jen s jednou vyjímkou-jedinou bednu,kterou tam občas vezu je bedna píííva :idea: .A jak v ní krásně lahvácě hrají. :lol:
No tak tady jsem vytahl par obrazku z prirucky .......
To se me libi .... ale netusim, kde to sehnat .....
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (53.14 KiB) Zobrazeno 1608 x
Kdyby nekdo vedel, kde ho sehnat, tak sem s odkazem ... a pokud mozno v cesku .... :wink: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od Tringi »

Ten bych chtěl taky! A koneckonců, i kdyby se to objednávalo třeba z Koreje tak bych do toho šel.
Jen připojit konektor, usadit, přišroubovat a hotovo. To je moje představa o instalaci (a taky zhruba limit toho co bych zvládl ;-))
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hudba - Coupé FX r.v. 2006

Příspěvek od laxo18 »

ono to je trosku inac tieto woofre sa predavaju jedine v USA a neni to len woofer k tom patri zosilovac JBL radio predne a zadne repro mam pocit ze je aj ktomu CD menic
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“