Samovolné odemčení auta

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od rokolo »

Také ten kufr takhle otevírám a doposud se nic nedělo. Předevčírem ale po otevření začalo auto houkat. Byl jsem z toho vykulený :shock: No a včera zase nic.........asi mu byla zima :idea:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Reklama
 

Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od majco »

to sa stane vtedy, keď odomkneš a hneď neotvoríš. keď odomkneš, vytiahneš kľúč a okamžite otvoríš, húkať by nemal.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Accent 39
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008, 20:35

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Accent 39 »

Funguje to takto: auto je zamknute (alarm on), odomknes kufor klucom (iba nadskoci kapota), hned vytiahnes kluc-ak ho potom nadvihnes, tak musi hukat. Ak nechas kluc v zamku a nadvihnes( aj mierne) alarm nehuka. Mam to odskusane a funfuje to tak. Ja som to niekde cital a skusal to potom.
Accent 1.5 CRDi Elegance, Tender green
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od rokolo »

Aha.....to vyzkouším. Hlavně musím vypozorovat sám sebe jak to dělám. Řekl bych, že po odemčení kufru a malém nadzdvihnutí víka klíč vytahuji.....no uvidíme.
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od tom »

rokolo píše:Aha.....to vyzkouším. Hlavně musím vypozorovat sám sebe jak to dělám. Řekl bych, že po odemčení kufru a malém nadzdvihnutí víka klíč vytahuji.....no uvidíme.

Přesně jak píšeš to funguje a alarm nehouká.
Ale když jsem měl ještě auto, tak se mi stávalo že i přes tento postup se alarm rozhoukal.
Problém byl ve spínači vedle zámku u podlahy, který se zakousl, mezitím jsem vyndal klíček, otevřel a pak hodil do kufru třeba pití, při otřesu se vzpamatoval spínač, zjistil že je kufr otevřen a klíček již není a začal houkat...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od rokolo »

Dnes ráno: otevřel jsem kufr klíčkem při zamčeném vozidle, vyndal klíček, zvednul víko a nic nehoukalo. Tento postup provádím vlastně vždy a za tu dobu to zahoukalo pouze jednou. Tak je možné, že ne všichni to máme stejné.....

tom: za těmi otazníky se ještě nic nerýsuje?
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
Accent 39
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008, 20:35

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Accent 39 »

Vsimol som si ze je kufor dost citlivyna teplotu, lebo pri nizsej teplote sa mi nerozsvieti svetielko v kufri. Je dost mozne, ze vam to kvoli tomu nefunguje ako ma. Ale normalne to ma fungovat ako som pisal. Skusajte to ked je auto zohriate!!!!
Musi to tak byt. Ak nie, tak to je chyba.
Accent 1.5 CRDi Elegance, Tender green
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Mexican »

Accent 39 mno neviem, neviem.. mne to trubilo za rok a pol asi 2x, inak ok.. a to myslim ze bolo v lete. BTW vsetko svieti ako ma aj po 2 nociach a dnoch vonku pri teplotach -8 az -18. Skor si myslim, ze cudlik sa sem tam trochu zapecie a potom robi humbuk
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od cert »

Tak jsem to taky zkoušel a pokud auto zamknu D.O. tj. alarm je zapnutý, tak můžu otevítak kufr klíčem jak chci (klíč nechat v zámku, klíč hned po odskočení kapoty vytáhnout) a alarm se nespustí - koukal jsem na zámek (mám už tu oholenou verzi bez koberce zevnitř kapoty, takže je tam hnedka vidět) a do zámku vede drát. Takže to je zřejmě tak, že pokud otevřu klíčem, tak si odblokuju čidlo alarmu v kufru a nic se neděje. Kdyby někdo zámek vylomil, tak se čidlo neodblokuje a alarm spustí.
Jestliže to někomu zlobí, tak bych prvně šel po tom drátu, který vede do zámku...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Vilda »

Jsem na tom stejně jako Cert. Otvírám kufr klíčem i při zamčeným voze a nic se neděje. Ani ve velkých mrazech se nic nestalo ........ a nebo mi tam zapoměli alarm namontovat :? čemu bych ani moc nedivil :D ( tedy v rámci úspor )
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7916
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Mexican »

Vilda píše:Jsem na tom stejně jako Cert. Otvírám kufr klíčem i při zamčeným voze a nic se neděje. Ani ve velkých mrazech se nic nestalo ........ a nebo mi tam zapoměli alarm namontovat :? čemu bych ani moc nedivil :D ( tedy v rámci úspor )
ci mas alebo nemas alarm zistis jednoducho.. zamkni auto dialkovym a skus otvrorit auto klucom... zacne to robit randal... prestane to ak zabuchnes dvere a dialkovym to zavries alebo strcis kluc do zapalovania a das do polohy I
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od cert »

Mexican píše:ci mas alebo nemas alarm zistis jednoducho.. zamkni auto dialkovym a skus otvrorit auto klucom... zacne to robit randal... prestane to ak zabuchnes dvere a dialkovym to zavries alebo strcis kluc do zapalovania a das do polohy I
jj, přesně takhle mi to funguje
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Vilda »

Chlapci, tak je to přesně jak jste psali. Byl jsem to vyzkoušet, akorát mě překvapilo, že alarm troubí přes klakson :? , ale i tak to dělá slušnej rambajs ... hlavně, že ho tam mám :!:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od shwaara »

:-k Mne klakson funguje, ale alarm jen blika, netroubi...
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
svajda
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2009, 20:10

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od svajda »

Dnes mi prestal fungovat alarm resp. neviem ako ho aktivovat. Ked zamknem auto pomocou dialkoveho ovladania, dvere sa uzamknu, ale alarm sa neaktivuje (smerovky nebliknu). Neviem ako to resetovat, zacalo to z nicoho nic. Poradi niekto?
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“