Mirpie a Jerry159 - výměna řetězu

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od Hardcam »

Ja jsem na ten samej motor (snad je to taky G4GF-X) do 170tkm nikdy ani nesahl, jen svicky, rozvody a olej...kdyz se ozvaly hydrostely, coz bylo asi dvakrat, koupil jsem "med" do motoru a bylo po ptakach...je to supr motor.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od black_sheep »

DEDe píše:jak ste na tom ostatni s RD ? mirpie na tom porad neco meni docela mam strach aby GK na tom nebylo taky tak a nebyla to casem sama vymena doufal sem ze uz na H vydrzej trochu po kupe aspon 180 tis jestli me ceka taky stale vymena neceho tak potes koste :)
muzes bejt klidnej DEDe, ja to auto videl jeste v bazaru, kamarad ho chtel koupit ale bylo v tak strasne zanedbanym spatnym stavu ze jsme se na to vykaslali a poridil si jiny auto. proto mirpie porad neco meni a opravuje, protoze sel do toho ze ho da dokupy a taky to auto stalo tehda 60% z prumerny ceny coupecka.. Si vem kolik lidi tady ma lantru s 200.000km a vice a no problem, jako treba nase lantra. ja treba osobne do nej sypu penize taky, ale jen protoze se o nej staram velmi peclive, treba tlumice ktery jsem vymenil jeste byli dobry a mirpie na nich zrovna jezdi 8)

ta nase lantra sice basti olej ale od kamaradu co maj opely slysim horsi veci :mrgreen: nic proti opelu to ne, ale proste treba tohleto konkretne jsem od nich (jde asi o 3 auta ve stari do 10ti let, resp. jde 5 motoru ve 3 autech) :lol: :lol: jinak lantra jezdi jak zamlada :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od black_sheep »

jo a coupecko mi slape po 165.000km a 12ti letech stari jako novy, dokonce tam porad leju 5w40 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od DEDe »

black_sheep píše:
DEDe píše:jak ste na tom ostatni s RD ? mirpie na tom porad neco meni docela mam strach aby GK na tom nebylo taky tak a nebyla to casem sama vymena doufal sem ze uz na H vydrzej trochu po kupe aspon 180 tis jestli me ceka taky stale vymena neceho tak potes koste :)
muzes bejt klidnej DEDe, ja to auto videl jeste v bazaru, kamarad ho chtel koupit ale bylo v tak strasne zanedbanym spatnym stavu ze jsme se na to vykaslali a poridil si jiny auto. proto mirpie porad neco meni a opravuje, protoze sel do toho ze ho da dokupy a taky to auto stalo tehda 60% z prumerny ceny coupecka.. Si vem kolik lidi tady ma lantru s 200.000km a vice a no problem, jako treba nase lantra. ja treba osobne do nej sypu penize taky, ale jen protoze se o nej staram velmi peclive, treba tlumice ktery jsem vymenil jeste byli dobry a mirpie na nich zrovna jezdi 8)

ta nase lantra sice basti olej ale od kamaradu co maj opely slysim horsi veci :mrgreen: nic proti opelu to ne, ale proste treba tohleto konkretne jsem od nich (jde asi o 3 auta ve stari do 10ti let, resp. jde 5 motoru ve 3 autech) :lol: :lol: jinak lantra jezdi jak zamlada :)
jo tak to potom jo tak to pak ani neboli neco menit kdyz clovek usetril na zacatku. Jinak s oplama je to bida hlavne co sem slysel o astre co sem si chtel kdysi koupit porad vysipane
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od laxo18 »

no tak opel bude asi krachovat nemecka vlada im zevraj neda dotacie lebo ze by tie peniaze skoncili general motors
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od mirpie »

jo, black mi šlohnul z auta zapalovač (prásknout jsem tě musel), tak mi ted prodal tlumiče, které držel v ruce i Hujer a které chtěl původně Dr.Meduza, než rozbil auto. A Jerry mi je tam namontoval :-). Jinak Coupečka jsou držáky, pokud to někdo nenechá dojít do takového stavu, v jakém jsem to koupil já a kdy jsem vyměnil snad půlku auta.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od DEDe »

mirpie píše:jo, black mi šlohnul z auta zapalovač (prásknout jsem tě musel), tak mi ted prodal tlumiče, které držel v ruce i Hujer a které chtěl původně Dr.Meduza, než rozbil auto. A Jerry mi je tam namontoval :-). Jinak Coupečka jsou držáky, pokud to někdo nenechá dojít do takového stavu, v jakém jsem to koupil já a kdy jsem vyměnil snad půlku auta.
to je parada ze ty vymeny tu tak krasne fungujou :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od black_sheep »

jo a navic kolovacka ted pokracuje v podobe tve poloosy... kdopak z klubu ji koupi?? :lol: ja jen, ze "ma babu" :P

joooo a s tim zapalovacem je to fakt docela usmevny.. uplne se za to stydim, ale je to jedina vec co jsem kdy mimo nakych vypalenych CDcek kdy jsem okradl zpevaky, kapely a filmare, nekde primo nestydate ukradl :oops: taky se k tomu verejne priznavam :lol:

ztratil jsem totiz ten muj autozapalovac chvili potom, co jsem koupil moje coupe.. a kdyz jsme byli tohle coupe projizdet tak jsem si delal srandu z toho, ze alespon neco je na tom aute fakt v luxusnim stavu :lol: mno a vzhledem k tomu ze pristup autobazaru pri nasi prohlidce s kamaradem byl veskrze prasecky a typicky bazarne-zmrdozni, tak jsem si rekl ze si vezmu alespon jako kompenzaci ten zapalovac co mi tam chybel :oops:

byla pak sranda, kdyz jsme se s mirpiem psali o jeho coupe a me doslo ze jsem to sebral vlastne jemu a ne tem bazarnikum.. ale slibil jsem, ze na sraz na moravu mu privezu fungl novej :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od DEDe »

black_sheep píše:jo a navic kolovacka ted pokracuje v podobe tve poloosy... kdopak z klubu ji koupi?? :lol: ja jen, ze "ma babu" :P

joooo a s tim zapalovacem je to fakt docela usmevny.. uplne se za to stydim, ale je to jedina vec co jsem kdy mimo nakych vypalenych CDcek kdy jsem okradl zpevaky, kapely a filmare, nekde primo nestydate ukradl :oops: taky se k tomu verejne priznavam :lol:

ztratil jsem totiz ten muj autozapalovac chvili potom, co jsem koupil moje coupe.. a kdyz jsme byli tohle coupe projizdet tak jsem si delal srandu z toho, ze alespon neco je na tom aute fakt v luxusnim stavu :lol: mno a vzhledem k tomu ze pristup autobazaru pri nasi prohlidce s kamaradem byl veskrze prasecky a typicky bazarne-zmrdozni, tak jsem si rekl ze si vezmu alespon jako kompenzaci ten zapalovac co mi tam chybel :oops:

byla pak sranda, kdyz jsme se s mirpiem psali o jeho coupe a me doslo ze jsem to sebral vlastne jemu a ne tem bazarnikum.. ale slibil jsem, ze na sraz na moravu mu privezu fungl novej :twisted:
tak to je supr story :mrgreen: :D

Proc si menil tlumice kdyz byly v pohode neco si cejtil ze neni uplne dokonale nebo nejaky sportovni nebo proc?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od black_sheep »

mno dohnali me k tomu nakonec vadny silentbloky, myslel jsem ze je to tlumicema a i presto ze to proslo testama tlumicu v pohode jsem dal novy :-) jezdim nekdy jak cune tak pro sichr.. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od Borek »

laxo18 píše:no tak opel bude asi krachovat nemecka vlada im zevraj neda dotacie lebo ze by tie peniaze skoncili general motors
Teď psali na TXT v TV,že SAAB už definitivně krachnul a čeká se,kdo bude o něj mít zájem.Opel je těsně před krachem a požaduje 90 miliard korun :shock: na udržení.To jim vláda nedá a co bude dál je jasné.....Sám GM je ve velkých problémech,stejně jako Chrysler a zatraceně z kopce to jde s Toyotou(ta už nemá ani kde auta skladovat a jak psali dnes,tak třeba ve Švédsku jim stojí 12000 vyrobených Toyot a nikdo je nechce.Museli si tam pronajmout nákl.loď a na ni uskladnili dalších 2500 aut.Tak to už je asi vážně krize automobilek.
Jo,ale je tady jedna automobilka v pohodě a jmenuje se :hyu: .Právě jsem četl,že spustili výrobu i30 kombíka v Nošovicích a nestačí pokrývat poptávku výrobou,tak uvažují i o pracovních sobotách(viz.TXT TV Nova).Tak to je dobrá zpráva jak pro :hyu: ,tak pro Česko. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od DEDe »

jj srotovne v nemecku nam zachranuje zadek :)) S oplem je to spatny myslim ze v evrope dotace zas tak lehko dostavat nebudou jak GM v US. A Saab to ma spocitany protoze ma jen par zamestancu to nikdo zachranovat nebude.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od Jerry159 »

kdybych to věděl Míro tak ti dám svůj zapalovač já mám ještě dva........no a jinak mě taky třeba čekají nějaký finance do toho autí......přední tlumiče potřebuji pak gumy na 17" a ještě by mě nevadily vrtaný a drážkované kotouče ale to dopadne max na podzim a ještě potřebuji dodělat hudbu........ale auto aby jezdilo potřebuji max tlumiče a zaplatit pojistku :(
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od mirpie »

to je dobrý, jak už jsem blackovi řikal, jsem nekuřák, a tak zapalovač nepotřebuji a že mám po něm díru mě fakt netrápí a v autě nikomu kouřit stejně nedovolim. Tuším právě s blackem jsem vtipkoval, že díky jeho absenci jsem vyhrál ty sprinty, když jsem byl o 100g lehčí :D, že Jerry :D :lol: . Jinak tlumiče jsou znát, ty moje byly úplně mrtvý, pravej teda totálně - vyteklej a tyhle od blacka se zdají, že ještě lecos najedou.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirpie a Jerry159

Příspěvek od shotik »

jojo taky sem mel z auta houpacku kdyz sem mel stary tlumice. a kdyz byly stary jeste ne zadku . nedovedes si predstavit co to autodelalo. ustreloval zadek jak vino . ted to sedi da se rict jak pribity a sem moc poskojenej
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“