16,5cm kompa v Accente

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od Marek_PD »

pepane to si povedal pekne :mrgreen:
vysvetlim preco som ju tam dal...rozmyslal som nad tym ze by som dal celu "krabicku" nad reprak ale kedze je dost velka tak to tam vyzeralo smiesne no a kedze som chcel aby boli terminaly pristupne toto bola jedina moznost(viacej by sa mi to pacilo keby je uplne pri repraku ale ten plast ktory vytvara tu kapsu je tak zosikmeny ze sa tam nezmestila preto neni na kraji :wink: )
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od pepan »

já uvažuju,že vymontuju přední repro a dí´ám tam silnější. áneboo-taková myšlenka-zvednu auto(pružiny) a dám tam gramce :) to by byl rachot :mrgreen: místa tam je dost :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od LongStar »

a na co potrebujes aby byli pristupny?:) kdybys na nich mel naky nastaveni nebo naky filtry tak nereknu ale takhle -2 bludistaci
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Ktore repraky?

Příspěvek od Fulli »

Marek_PD píše:jaj uz mi to je jasne ale 3pasmove komponentne su pre mna drahe :( a jasne ze mam rad mjuzik takze subik aj zosik casom budu a som rad ze si zvolil 3. moznost pretoze by som chcel sub. aj zosik prave od Chruncha(super vykon a celkom dobra cena) =D>

a este jedna otazka a uz koncim a idem objednavat :D koaxialne repra su lepsie 2 alebo 3 pasmove :o

prave som sa vratil z garaze kde momentalne auto stoji a caka na vymenu prevodoveho oleja a zistil som ze dozadu 16,5 nedam :( a v predu mi bolo uz od zaciatku jasne ze by som musel rezat laminovat atd. aby som tam dostal 16,5 aj ma to dost laka ale pre financnu krizu som sa rozhodol ze dopredu pojdu 13cm 2 pasm. komponenty(ktore sa zmestia pod origo tapacir) a dozadu bud 2 alebo 3 pasmove koaxialy podla toho co mi Long odporuci :mrgreen:
ja mam v predu vo dverach 16,5cm magnaty a nic som nelaminoval.....spravil som si z dreva redukciu aby som ich mohol dat priamo do plechu dveri a z toho plastoveho krytu som akurat trosku vylamal vnutro a je to uplne ok.....nikto nevidi ako to je spravene a hra to v pohode
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od Marek_PD »

Long: to vies kdyby neco :mrgreen: ale hlavne ze mne sa to tak lubi ci ako sa to hovori no ne? :lol:

Fulli: to bol povodny zamer ked som nemal este repro, ale ked som ich uz drzal a skusal co a ako a ked som zistil ze sa tam zmestia tak som to urobil presne ako ty :wink:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od Korálek »

Ahoj Marek_PD,jsem rád že jsi spokojenej jak to hraje.
Taky chci koupit tyhle reproduktory ale až budou peníze a práce.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od Marek_PD »

Čauko, vravim smelo do nich za tu cenu hraju paradne 8) len ma mrzi ze dozadu pod ten plast sa zmestia iba 13cm a nie 16,5cm pripadne ovaly, to by bolo este o nieco lepsie :-k
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: 16,5cm kompa v Accente

Příspěvek od Fulli »

Marek_PD píše:Čauko, vravim smelo do nich za tu cenu hraju paradne 8) len ma mrzi ze dozadu pod ten plast sa zmestia iba 13cm a nie 16,5cm pripadne ovaly, to by bolo este o nieco lepsie :-k
cez nejake redukcie by si tam nejako tie 16,5 dal....to by podla mna slo len treba trosku pospekulovat....ja som tie plasty zrusil a isli tam dva 30 cm a zatial uplna spokojnost....nepotrebujem k nim ani zosilovac kedze v kufri mam aktivny woofer a uplna spokojnost.....akurat pri skuske mi odpadla zadna SPZ ale inak je to super
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“