accent crdi

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Re: Palivové čerpadlo.

Příspěvek od ladis »

Roman píše:Nechci tě zklamat, ale jestli se ozývají takové zvuky z palivového čerpadla
(podávacího elektr.), tak z 99% je to jeho předsmrtící píseň a nepomůže mu ani žádná svěcená voda. :(
Souhlasím také s Romanem a Jirku ze Šumavy moc nepotěším, protože nové pal.čerpadlo na CRDi stojí 8 800 Kč s DPH.
Reklama
 

robio
*
Příspěvky: 30
Registrován: 30 led 2006, 23:18
Bydliště: Prešov, Slovensko

100 % palivove cerpadlo

Příspěvek od robio »

Jirka z Šumavy píše:Mám dotaz na robio, ale kdo má zkušenost, tak mi prosím odpovězte také. Jak přesně bylo slyšet čerpadlo. V zimě mě totiž začlo palivové čerpadlo pískat. Aspoň si myslím, že je to palivové čerpadlo, protože pískání přichází ze zadní části vozu od nádrže. Jinak se nic neděje, auto jede normálně. Pískání se po chvíli ztrácí, ale nechtěl bych nic zanedbat. Předem děkuji.
Cerpadlo mi piskalo, presne ako popisujete.
A kedze nedodava potrebne mnozstvo paliva, pocas jazdy hocikedy zahlasi snimac nedostatok paliva a system vypne motor.
Po chvili sa resetne a mozte opat startnut.
Niet pomoci, vymena cerpadla.
A hned si dajte vycisti nadrz. Budete tam mat urcite sajrajt inak to nema zmysel.
Jirka z Šumavy
Příspěvky: 3
Registrován: 15 dub 2006, 22:27

Příspěvek od Jirka z Šumavy »

Tak jsem dnes dojezdil. Už jsem si myslel, že je vše v pořádku, protože čerpadlo přestalo pískat a od té doby jsem najel asi 15.000 km, ale dneska jsem dojel k domu a když jsem chtěl po půl hodině svého miláčka zaparkovat do garáže, tak jsem ho už nenatočil. Čerpadlo je v háji, protože ani nevrzne. Už jsem ho i vyndal a ani když jsem ho napojil na 12 v tak se nic neděje. Takže budu muset koupit nové. Neví někdo, kde sehnat levnější. Nemyslím vrakoviště, protože u staršího čerpadla bych mohl dopadnot srejně. Mějte se všichni fajn a přeji spoustu najetých km bez problému. Accent 1,5 Crdi, r.v 2002 45.000 Km. :( :( :(
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Je to OT, ale jak je možné že Anonym může zakládat vlákno :?: :idea: :shock:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
PedroKV
*
Příspěvky: 70
Registrován: 02 črc 2007, 22:00

Re: Palivové čerpadlo.

Příspěvek od PedroKV »

ladis píše:
Roman píše:Nechci tě zklamat, ale jestli se ozývají takové zvuky z palivového čerpadla
(podávacího elektr.), tak z 99% je to jeho předsmrtící píseň a nepomůže mu ani žádná svěcená voda. :(
Souhlasím také s Romanem a Jirku ze Šumavy moc nepotěším, protože nové pal.čerpadlo na CRDi stojí 8 800 Kč s DPH.
Jo? Mě od neděle teče čerpadlo na Accentu 1.5CRDi mod.2005 a v servisu mi řekli 22.000,-Kč mínus 7 tisíc, když dám staré na repasi. Tak by mě zajímalo, kde je čerpadlo za 8.800Kč.
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2005
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“