Nevím jak dál!!

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od mayq »

Sice OT ale ta vodna pumpa mohla robit nieco taketo ?? https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=45&t=14130
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

To bylo takovy to hnusný drnčení jako kdyz se sype železářství :D
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Ombre111
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2008, 14:13

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od Ombre111 »

mam uplne stejny problem i auto, a ani ty cistice co pridavas pred tankovanim nepomohly

omartinek píše:Ahoj kluci,po dlouhem studování celeho fora jsem stejně nedostal odpověď. Před 14 dny jsem měnil lambdu, po vymazaní chyby se po cca 200km rozvítila kontrolka znova. Ale auto zacalo nechutne zlobit.Kdž rano přijdu a chci nastartovat,auto mi na poprvé chcipne,sice motor naskočí ale v zapěti proste chcipne.Podruhe uz frči jako vino. Jel jsem tedy znovu na diagnostiku a tam mi rekli neco ve smyslu chyba na prvním válci. Byl jsem u jednoho znameho ktery mel kdysi Autosalon Hyundai ale ten pustil ale masinku na diagnostiku ma ale keca na nej anglicky.Tak mi rekl jen tohle. Nevite tedy kde zacit?Me to pripada ze proste na prvni start vycucne benzin co je v okruhu a kdyz nema co nacucnout tak chcipne.(Asi teda) Mate nekdo zkusenosti, navody jak na to? Kde zacit?

Tohle to dela jen pri studenem motoru. Spedava tedy benzin? Takze cerpadlo? Zaneseny filtr?

I kdyz to chci prodat tak alespon aby to startovalo. Aby se mi nestalo kdyz to bude tyden stat aby jsem vubec nenatocil vubec to asi nebude to pravy orechovy.Diky za rady
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od Engineer »

1.)a sviečky su na tom ako? :lol:
Lebo ked to čítam tak ma napada že aj ja som mal jednu sviečku čiernu na uhol na prvom valci.
Tam boli Champion sviečky...
Ked som menil menil som za NGK Iridium a po 30 000km som sledoval a ziedny rozdiel vo farbe sviecky a auto prestalo skackat pri rozbiehani.
Ale neviem ci to vyriesi aj tvoj problem :)

2.)Pripadne by som odpojil vsetky cidla ktr su, prestriekal kontaktolom.

3.) A co zapalovaci kabel na prvom valci? Má dobrý kontakt?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Odpoj váhu vzduchu, když naskočí je to jasný,váha vzduchu šla do věčných lovišť. :(
Ombre111 píše:mam uplne stejny problem i auto, a ani ty cistice co pridavas pred tankovanim nepomohly

omartinek píše:Ahoj kluci,po dlouhem studování celeho fora jsem stejně nedostal odpověď. Před 14 dny jsem měnil lambdu, po vymazaní chyby se po cca 200km rozvítila kontrolka znova. Ale auto zacalo nechutne zlobit.Kdž rano přijdu a chci nastartovat,auto mi na poprvé chcipne,sice motor naskočí ale v zapěti proste chcipne.Podruhe uz frči jako vino. Jel jsem tedy znovu na diagnostiku a tam mi rekli neco ve smyslu chyba na prvním válci. Byl jsem u jednoho znameho ktery mel kdysi Autosalon Hyundai ale ten pustil ale masinku na diagnostiku ma ale keca na nej anglicky.Tak mi rekl jen tohle. Nevite tedy kde zacit?Me to pripada ze proste na prvni start vycucne benzin co je v okruhu a kdyz nema co nacucnout tak chcipne.(Asi teda) Mate nekdo zkusenosti, navody jak na to? Kde zacit?

Tohle to dela jen pri studenem motoru. Spedava tedy benzin? Takze cerpadlo? Zaneseny filtr?

I kdyz to chci prodat tak alespon aby to startovalo. Aby se mi nestalo kdyz to bude tyden stat aby jsem vubec nenatocil vubec to asi nebude to pravy orechovy.Diky za rady
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“