Nevím jak dál!!

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Ahoj kluci,po dlouhem studování celeho fora jsem stejně nedostal odpověď. Před 14 dny jsem měnil lambdu, po vymazaní chyby se po cca 200km rozvítila kontrolka znova. Ale auto zacalo nechutne zlobit.Kdž rano přijdu a chci nastartovat,auto mi na poprvé chcipne,sice motor naskočí ale v zapěti proste chcipne.Podruhe uz frči jako vino. Jel jsem tedy znovu na diagnostiku a tam mi rekli neco ve smyslu chyba na prvním válci. Byl jsem u jednoho znameho ktery mel kdysi Autosalon Hyundai ale ten pustil ale masinku na diagnostiku ma ale keca na nej anglicky.Tak mi rekl jen tohle. Nevite tedy kde zacit?Me to pripada ze proste na prvni start vycucne benzin co je v okruhu a kdyz nema co nacucnout tak chcipne.(Asi teda) Mate nekdo zkusenosti, navody jak na to? Kde zacit?

Tohle to dela jen pri studenem motoru. Spedava tedy benzin? Takze cerpadlo? Zaneseny filtr?

I kdyz to chci prodat tak alespon aby to startovalo. Aby se mi nestalo kdyz to bude tyden stat aby jsem vubec nenatocil vubec to asi nebude to pravy orechovy.Diky za rady
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Reklama
 

zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od zhrado »

ked ti to pri prvom starte zhasne tak ti ostanu svietit kontrolky alebo ti nezablikaju? reku ci to nahodou nebude tou spinackou...
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Kontrolky normalne zustanou svitit.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
kotek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 23 srp 2005, 10:39

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od kotek »

Zkus startovat s odpojenou váhou vzduchu.Jednoduše ji vytáhni ze zásuvky.Když to bude normálně startovat,může za problémy ona.
kot
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od adam221 »

Vyskusaj cistic vstrekov... Alebo este, dava ti pri prvom starte na 1 valci iskru? Nemas zahadzanu sviecku? Ako to ma riesene zapalovanie? 1cievka na 1 valec? 2cievky na 4 valce, 1 cievka na 4 valce? Moze to byt aj cievka.. Alebo cidlo teploty vody..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od Rave »

díky všelijakým čističům motorů, vstříků atd jinych sraček sem si solidne vydelal na nasledných go motoru :lol:
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Svíčky mám nový,tak jsem zkusil vytáhnout tu váhu vzduchu a auto chytlo na poprvy jako fík.Takže si myslíte že odešla váha?Má někdo na prodej?Nebo kdepak by jsem ji sehnal a za kolik?
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od Fulli »

omartinek píše:Svíčky mám nový,tak jsem zkusil vytáhnout tu váhu vzduchu a auto chytlo na poprvy jako fík.Takže si myslíte že odešla váha?Má někdo na prodej?Nebo kdepak by jsem ji sehnal a za kolik?
nejaku urcite vygooglis ale je to dost draha sranda
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

A co to je za ty váhy co jsou na netu?Viz odkaz. http://www.auto-pilot.cz/1382/148239/Ca ... ct=2782968
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od mayq »

Jura tu myslim menil vahu vzduchu za neoriginal a ostala mu aj ta povodna tak mu skus napisat co a ako, ale do Starline by som skor nesiel...
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od slavino »

podla mna je vaha vzduch v poriadku.tipoval by som to na element(suciasku)ktora ma nastarosti studeny start
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Ja jsem ji mel ted vyndanou, zkusil jsem ji vycistit.Byla cerna jako bota,hlavne ty pacicky na konci.Nastaroval jsem v pohode,auto necuka ale i kdyz jsem me odpojenou baterku a udelal restart,CHECK mi svíti stejně. :) Uz si to ani bez toho nedovedu predstavit.Pristrojovka by byla asi takova nevyrazna,kdyby tam bylo vse zhasle.Takze opet svitim.jak CHECk tak ABS :D
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od slavino »

to,ze ti svietia kontrolky.....skus prejst poistky(vsetky co najdes)alebo ak mas manual tak sa tam mrkni
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Pojistkami to rozhodne nebude,porad mi to hlasi nejakou chybu,pokazde ale jinou.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jak dál!!

Příspěvek od omartinek »

Tak mi to nedalo a dal jsem to jednomu chlapikovi co se specializuje na :hyu: a byla to ta váha. Tak me ta sranda stále 10200Kč + práce. Vyměnil rovnou i vodni pumpu,chrastila jako blazen. Váha vzduchu 8500Kč a pumpa 1700Kč. Tak zatim nesvítim a doufám že dlouho svítit nebudu.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“