Jak odhlásit neexistující auto?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

pepan píše:odhlásit to jde a známý jsou :)

Jak to myslis? :lol:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

no ted je vetší problém s STK (do ted nebyl) ,ale potvrzení o likvidaci,není zase takovej problém :) s tím stk tedka s náma vyběhli u známého..dneska tam namontovali kamery a je po ptákách..jako auto tam prostě musí bejt..před tím nemusel a STK na 2roky v cajku :-$
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Slavek8 »

To: Accentdevil ty papiry sou odhlaseny na tvoje meno??? nebo je tam jeste stary majitel, kdyz je tak to normalne prodej na kupni smlouvu at se stara on. Pokud je to odhlaseny na tvoje jmeno tak jsou dve varianty, bud eko likvidace za poplatek jim odneses jen vyrobni cisla, nebo prihlasis, zaplatis pojistku a eko dan, a pak prodas, a auto odhlasis na cestne prohlaseni, ze si ho dal na zahradu za ucelem pouziti ND pro vlasni ucely. Je tu jeste treti varianta hodne problematicka ale taky funguje, ze si ho daroval hasicum na ucely cviceni pozaru nebo vyprostovani zaklinenych osob, staci ti od nih nejaky podtvrzeni z platnym razitkem a papiry jdou odhlasit taky, v tom pripade ale se vyrobni cisla nesmej obevit nekde v provozu to znamena hlavne kastle, pak je to pokuta za 5mili.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Yurii »

Darovat hasicum je docela elegantni reseni. Kdysi jsem se taky potreboval papirove zbavit bouranyho Scoupe ktery bylo odhlaseny na mne :( Tak sem hledel a sehnal jsem člověka který mi přes známý za 1000,- zrušil, respektive napsali jsme na něj kupní smlouvu za korunu a víc mne už nezajímá protože mam v ruce papír o tom že mi auto už nepatří.
Jinak jde to taky tak, že bys auto přehlásil na sebe - stačí mít kupní smlouvu mezi tebou a člověkem co je na něj auto odhlášeno a jde to. Pak už jen dát značky do depozitu a "zapomenout na ně", po roce a půl vyřaděj auto z evidence a značky s techničákem skartujou... jenže si nejsem jistej jestli to nemůže nakonec mít nějáký právní důsledky když jsme to zkoumal posledně tak to žádným zákonem nebo novelou ošetřeno nebylo.
V každém případě tě to bude stát minimálně litr...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

jsou už takový,který to auto jen vezmou a daj ti papír...ale mooc jich není..viděl sem to párkrát,že neplatíš za likvidaci..konec koncu,je to pro ně kšeft..a kortc tedkla když schválili šrotovné..
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Dneska jsem se byl optat na urade co a jak a dala mi papir o prohlaseni ze auto se nebude ucastnit provozu na pozemni komunikaci ale ze bude vyuzito k jinym ucelum(nahradni dily prej uz nejdou) o eko mi rikala taky neco - prej bud ekolikvidaci nebo to prohlaseni takze jsem zvolil to prohlaseni,ale auto je porad psane na puvodniho majitele takze ja za nej nemuzu nic prohlasovat a to ani kdyz mam kupni smlouvu...

Mam tedy prej 2moznosti

1-auto prepsat na sebe a pak klidne prohlasit todle a tamto(problem je ze jen prepis bude za 3nebo5tisic)

2-domluvit se s byvalim majitelem at to prohlaseni udela on a tod vse(jenze tady je problem ze jsme se navzajem poposilali do PRYC a nevim jestli bude ochoten to udelat) prej by to vyslo nejlip takhle a praci by mel akorad puvodni majitel ze by musel na urad to prohlasit tod vse a nic by se neplatilo vubec...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Yurii »

No pokud bylo auto na tebe odhlášený před koncem minulýho roku tak při převodu zaplatíš jen 800,- jestli ne tak i ekopoplatek :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

jask píše yuri....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Auto na me odhlasene vubec neni...v poloprevodu je uveden byvali majitel...ja to nechapu
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

:shock: tak to je jako pořád jeho ne?
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Yurii »

No na tom neni co k chapani ;) Ne taky sem koukal jako puk ale vyresil ose to samo ;) Kdy bylo vozidlo odhlaseny na toho byvalyho majitele? Odhlasenim vozidla na někoho totiž zapocalo prehlasovani a pokud jeste nebylo dokončeno a bylo zapocato pred 1.1.2009 NEMUSIS pri prehlasovani na sebe platit ekopoplatek. Staci abys nasel (nebo si vytvoril :-D) kupni smlouvu mezi tebou a clovekem na kteryho je auuto odhlaseny a zasel na inspektorat.
Minulej tejden sem to takhle byl udelat s modrym Scoupe, navic sem k tomu nemel ani puvodni znacky a baba po mne chtela jen 800,- kdyz videla kdy to auto bylo odhlaseny na minulyho majitele (nekdy v roce 2006 :-D) pronesla neco o stesti a zacala do pocitace tukat my jmseno :D/ :-D
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Me to prave taky vrta hlavou na me to auto zapsany neni vubec ale mam kupni smlouvu ze je auto moje...auto je odhlaseny na to jmeno co mam ve smlouve ja to taky nechapu je to zamotany a vsechny doklady o tom mam ja dokonce i znacky ale nemuzu auto zrusit...nevim no nejake navrhy??? prosim? [-o< :)
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Yurii píše:No na tom neni co k chapani ;) Ne taky sem koukal jako puk ale vyresil ose to samo ;) Kdy bylo vozidlo odhlaseny na toho byvalyho majitele? Odhlasenim vozidla na někoho totiž zapocalo prehlasovani a pokud jeste nebylo dokončeno a bylo zapocato pred 1.1.2009 NEMUSIS pri prehlasovani na sebe platit ekopoplatek. Staci abys nasel (nebo si vytvoril :-D) kupni smlouvu mezi tebou a clovekem na kteryho je auuto odhlaseny a zasel na inspektorat.
Minulej tejden sem to takhle byl udelat s modrym Scoupe, navic sem k tomu nemel ani puvodni znacky a baba po mne chtela jen 800,- kdyz videla kdy to auto bylo odhlaseny na minulyho majitele (nekdy v roce 2006 :-D) pronesla neco o stesti a zacala do pocitace tukat my jmseno :D/ :-D
Ze by?? Vozidlo prevedeno - odhlaseno :arrow: na majitele co mi auto prodala :arrow: dne 28.02.2006

- to je ono? jestli jo tak super :) [-o<
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

kupní smlouva je na to ,než si auto přihlásíš,tak na ní můžeš jezdit měsíc ,bez TP...malého..něco jako doklad o budoucím přepisu atd..no a o odhlášení ti napíšu v sobotu,možná dřív ok?
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Yurii »

pepan píše::shock: tak to je jako pořád jeho ne?
Neni zalezi co je napsany v kupni smlouve, jestlize existuje kupni smlouva na tvy jmeno, byvalej majitel je uz jenom napsanej v technicaku ale s autem uz nema nic spolecnyho.

No u tebe tu situaci trochu ztezuje ze auto uz fyzicky "neni" abysis na sebe to auto moh prehlasit, musi mit technickou a projit evidencni kontrolou to jsem v prispevku nahore zapomnel.

Nejjednodussi pro tebe sehnat kontakt na cloveka co ma "delsi" prsty, a za litr te toho zbavi to pres znamy jako sem to kdysi udelal s bouranym Scoupe, kdaztak bych nekoho mozna mel jestli to jeste dela :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“