Jak odhlásit neexistující auto?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

Poradte
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
lafej
*
Příspěvky: 94
Registrován: 13 čer 2009, 18:00
Bydliště: Rymařov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od lafej »

vaisman píše:Poradte
Zrovna min tejden byl u me znamej chtel odhlasit na uradě auto ze si jej necha na frezu na pole a tak a řekly doneste fotku te frezy kdyz to upravite a vyradime:-) stačí toto ted mmomentalně?.-) Nebo mit znamyho kdo likviduje autovraky:-)
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

lafej píše:
vaisman píše:Poradte
Zrovna min tejden byl u me znamej chtel odhlasit na uradě auto ze si jej necha na frezu na pole a tak a řekly doneste fotku te frezy kdyz to upravite a vyradime:-) stačí toto ted mmomentalně?.-) Nebo mit znamyho kdo likviduje autovraky:-)
To je právě problém nikdo ti jen tak nevystaví potvrzení o eko likvidaci
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Slavek8 »

Napsat cestny prohlaseni ze auto stoji na soukromym pozemku za ucelem rozebrani na nahradni dily pro vlasni potrebu, nektery urady to berou.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Lhoty »

Slavek8 píše:Napsat cestny prohlaseni ze auto stoji na soukromym pozemku za ucelem rozebrani na nahradni dily pro vlasni potrebu, nektery urady to berou.
přesně tak,to je nejjedodušší řešení....a pokud budou chtít foto tak vyfotit stejnej model auta ve stejnej barvě bez spz,dovnitř dát lopatu a čestně prohlásit že je z něj kůlna na nářadí....většinou na úřadech chtějí napsat že auto nebud e použito na ND a bude využito za jiným účelem...
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

Lhoty píše:
Slavek8 píše:Napsat cestny prohlaseni ze auto stoji na soukromym pozemku za ucelem rozebrani na nahradni dily pro vlasni potrebu, nektery urady to berou.
přesně tak,to je nejjedodušší řešení....a pokud budou chtít foto tak vyfotit stejnej model auta ve stejnej barvě bez spz,dovnitř dát lopatu a čestně prohlásit že je z něj kůlna na nářadí....většinou na úřadech chtějí napsat že auto nebud e použito na ND a bude využito za jiným účelem...
Jo mládenci ted je to jináč,ono to sice jde,ale podle mích informací se jednoho krásného dne může někdo objevit z ministerstva životního prostředí a bude chtít vidět to auto,a potom když řeknete že ste to zlikvidovali tak se zeptají jak no a pokud nebude eko doklad tak pokuta až 50tis kč.Tím pádem to nic neřeší
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Slavek8 »

ano muze, statistycky je takle odhlaseno 360 tisic aut, to to zivotni se nabeha :lol: :lol:
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od David PLEVA »

Já jsem to odhlašoval v rámci správního řízení. Jediné co chtěli vědět bylo, jestli auto nefigurovalo v povinném ručení po 1. lednu 2004, což v mém případě nebylo (totálka v roce 2000). Poté jsem musel vyplnit oznámení o ztrátě SPZ (ty jsem už taky neměl a velký TP rovněž ne), dále pak napsat čestné prohlášení, proč to vozidlo odhlašuji až teď a ne hned po nehodě a po zhruba 3 týdnech mi přišlo, že vozidlo se vyřazuje v rámci správního řízení z evidence motorových vozidel. Ale takhle jsem to dělal loni v prosinci, nevím jestli to letos taky funguje stejným způsobem.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

David PLEVA píše:Já jsem to odhlašoval v rámci správního řízení. Jediné co chtěli vědět bylo, jestli auto nefigurovalo v povinném ručení po 1. lednu 2004, což v mém případě nebylo (totálka v roce 2000). Poté jsem musel vyplnit oznámení o ztrátě SPZ (ty jsem už taky neměl a velký TP rovněž ne), dále pak napsat čestné prohlášení, proč to vozidlo odhlašuji až teď a ne hned po nehodě a po zhruba 3 týdnech mi přišlo, že vozidlo se vyřazuje v rámci správního řízení z evidence motorových vozidel. Ale takhle jsem to dělal loni v prosinci, nevím jestli to letos taky funguje stejným způsobem.
Můj problém přetrvává musím sehnat ekodoklad jinak mi to nezrušej auto je na mě jen odhlášený
:oops:
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

Nechci zakladat nove tema tak se zeptam tady jestli to nebude vadit :)
nemam zadne zkusenosti s timhle...tak at jdu najisto...

- chci accenta ktereho jsem koupil na dily UPLNE zrusit proste aby byl na nahradni dily ale vubec nevim co a jak...auto je porad na chomutovskych znackach(jsem ze sokolova) a mam i kupne smlouvu VTP proste vse...ve VTP je majitel napsan v poloprevodu vubec to nechapu :oops:

- objevil se kupce na cele auto tak mu ho chci prodat a nevim jestli ho mam rusit teda nebo mu ho prodat ale aby uz to odhlaseni byla jeho starost

Moc dobre jsem se nevyjadril ale jestli me chapete tak prosim poradte diky moc...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

Accentdevil píše:Nechci zakladat nove tema tak se zeptam tady jestli to nebude vadit :)
nemam zadne zkusenosti s timhle...tak at jdu najisto...

- chci accenta ktereho jsem koupil na dily UPLNE zrusit proste aby byl na nahradni dily ale vubec nevim co a jak...auto je porad na chomutovskych znackach(jsem ze sokolova) a mam i kupne smlouvu VTP proste vse...ve VTP je majitel napsan v poloprevodu vubec to nechapu :oops:

- objevil se kupce na cele auto tak mu ho chci prodat a nevim jestli ho mam rusit teda nebo mu ho prodat ale aby uz to odhlaseni byla jeho starost

Moc dobre jsem se nevyjadril ale jestli me chapete tak prosim poradte diky moc...
Pokud to budeš rušit ted a jezdilo to po roce 1.5.2004 tak to nepujde.Jedině zadat jiné využití ale i to je problematický
Nebo sehnat doklad o ekologické likvidaci,ten potřebuji i já
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

To snad ne :? takze co ted jako? a co kdyz to udelam stejne jako minuli majitel ze jsme sepsali kupni smlouvu a takhle bych to udelal i ja? slo by to? tobe to auto neexistuje me normalne ano je jeste na znackacj a vse okolo takze co ted s tim??
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
vaisman
**
Příspěvky: 121
Registrován: 25 dub 2007, 16:10
Bydliště: Brno-Lišeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od vaisman »

Accentdevil píše:To snad ne :? takze co ted jako? a co kdyz to udelam stejne jako minuli majitel ze jsme sepsali kupni smlouvu a takhle bych to udelal i ja? slo by to? tobe to auto neexistuje me normalne ano je jeste na znackacj a vse okolo takze co ted s tim??
Jedině to nechat ekologicky zlikvidovat s tím že se domluvíš stím kdo to bude dělat
že s toho něco chceš a za to co tam bude chybět budou chtít doplatit peníze
Mám Hyundai Accent 1,3 pr.ev.2000
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od Accentdevil »

vaisman píše:
Accentdevil píše:To snad ne :? takze co ted jako? a co kdyz to udelam stejne jako minuli majitel ze jsme sepsali kupni smlouvu a takhle bych to udelal i ja? slo by to? tobe to auto neexistuje me normalne ano je jeste na znackacj a vse okolo takze co ted s tim??
Jedině to nechat ekologicky zlikvidovat s tím že se domluvíš stím kdo to bude dělat
že s toho něco chceš a za to co tam bude chybět budou chtít doplatit peníze
Ale to ja nechci no :-k ja ho chci prodat...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odhlásit neexistující auto?

Příspěvek od pepan »

odhlásit to jde a známý jsou :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“