Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

lukasfox píše:Díky všem za Vaše postřehy, určite mám ještě pár tipů v záloze o kterých uvažuji.. Ale právě se mi zabila tahle nabídka, kde se mi libili ty dveře(co vím tak ty dvěře má v neměcku člověk homologované a zapsané v TP, tak nevím jak to chodí u nás, zdali bych to musel znovu vyběhávat?), výbava atd. Co se týče té barvy ta se mi nelíbí ale to užmám vyřešené že bych změnil na černou nebo žlutou, která by tomuhle autu dle mého slušela....

Dále mě zajímá jak je to s výdrží motoru, protože se mi docela líbí tyto dvě nabídky:

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail

a nebo :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Ale oba mají kolem 100 tis najeto, myslíte žě je to ješte v pohodě? jakou ten motor tak má výdrž? Co sem četl tak je to docela držák, což me tedy dost vyhovuje... A u obou bych tedy chtěl upravit ty dveře, protože upřímně sem na to ujetý:) Nejsem žádný vášnivý tuner ale toto se mi líbí... :D :tus:

Podívej,nechci být za šťouru,ale protože :tus: znám a mám ho na klubu nejdéle-tak na tyhle dva kusy bych také raději zapoměl.Ten první černý-první majitel :Dhaha ,ale už zapoměl napsat možná u nás,po pěti za hranicema :roll: .To auto je dotažená sociálka pro chudáky Němčoury.Stejně tak to druhé-to jsou osekané verze pro západní Evropu-bez aut.klimatizace,na malých kolech,bez palubáku,atd.....tak si to všechno přičti k ceně a srovnej s :tus: prodanými u nás a najednou jsi s cenou těchto německých žebračenek sakra vysoko. :roll: ](*,)
Slušně vypadá ta stříbrná 2,7l,co ti dával odkaz Dede-ale od pražáka(podvozek,studený motor-časté popojíždění...-což jen předpokládám,že asi většinu svých km najelo po mizerné pražské dlažbě :mrgreen: )a nějak podezřele málo km(třeba má více aut-to je jen má nedůvěřivost v údaje bazarníků :D ).Prostě na to auto bys musel mrknout na místě,prověřit podle VIN minulost v servisu...takhle na fotce nevypadá zle.Ale zapomeň,že budeš jezdit kolem 8,0l/100km jako s 2,0l :-k
Jo a na to oranžovo stříbrné,bych se osobně ani nešel podívat-ne že by bylo ošklivé,ale proto,že většina více upravených aut(třeba přestříkaných...),už má něco za sebou.Asi těžko bude někdo přestříkávat dobrou barvu.Ale když ho ťukne,tak si řekne,že už to nastříkne,když musí barvit ten nabouraný kus. :mrgreen:
Čest tvé vyhledávací práci :D Borek :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od FreeSoul »

Borek píše: Podívej,nechci být za šťouru,ale protože :tus: znám a mám ho na klubu nejdéle-tak na tyhle dva kusy bych také raději zapoměl.Ten první černý-první majitel :Dhaha ,ale už zapoměl napsat možná u nás,po pěti za hranicema :roll: .To auto je dotažená sociálka pro chudáky Němčoury.Stejně tak to druhé-to jsou osekané verze pro západní Evropu-bez aut.klimatizace,na malých kolech,bez palubáku,atd.....tak si to všechno přičti k ceně a srovnej s :tus: prodanými u nás a najednou jsi s cenou těchto německých žebračenek sakra vysoko. :roll: ](*,)
Slušně vypadá ta stříbrná 2,7l,co ti dával odkaz Dede-ale od pražáka(podvozek,studený motor-časté popojíždění...-což jen předpokládám,že asi většinu svých km najelo po mizerné pražské dlažbě :mrgreen: )a nějak podezřele málo km(třeba má více aut-to je jen má nedůvěřivost v údaje bazarníků :D ).Prostě na to auto bys musel mrknout na místě,prověřit podle VIN minulost v servisu...takhle na fotce nevypadá zle.Ale zapomeň,že budeš jezdit kolem 8,0l/100km jako s 2,0l :-k
Jo a na to oranžovo stříbrné,bych se osobně ani nešel podívat-ne že by bylo ošklivé,ale proto,že většina více upravených aut(třeba přestříkaných...),už má něco za sebou.Asi těžko bude někdo přestříkávat dobrou barvu.Ale když ho ťukne,tak si řekne,že už to nastříkne,když musí barvit ten nabouraný kus. :mrgreen:
Čest tvé vyhledávací práci :D Borek :D .
Bez palubního PC? To je hloupost ne? Palubní PC mám i já s 1.6tkou.
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

Díky všem za Vaše připomínky... co se týče té vybavenosti tak to mám chápat tak že v Německu se ty coupéčka prodávali v horší výbavě než u nás ,jo?

Me by se třeab libilo i tohle:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1

jen mě u nej tedy děsí tech najetých 133 tis.

pakmi přijde zajímavý tento:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

a nebo toto:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

co myslíte?
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

Venku se prodávají Tiburony jen s poloviční velikostí displeje v palubce-ty nemají palubák :!: Mrknu do fotek a když ji najdu,tak ti ji sem dám.Na motoru nezáleží,viděl jsem i dotažené 2,0l bez palubáku,bez TCS :!: ..,jen s úzkým zobrazením ujetých km(a těch aut je u nás natahaných dost).
Také ovlád.panely jsou v autech z "bohatého"západu většinou řádně oškubané :roll: .Man.klima,bez tří měřáků-pal.napětí,okamžité spotřeby a toč.momentu motoru.Aby po nákupu nezjistil,že sice uspořil proti autu prodanému v ČR pár korun,ale že má ožužlaného žebráka z Německa(a po dopočítání výbavy,na konec ještě dražšího [-o< )-ty se v ČR neprodávaly.
f081003115421484iB.jpg
f081003115421484iB.jpg (38.47 KiB) Zobrazeno 1319 x
Západní verze.
3.jpg
3.jpg (99.47 KiB) Zobrazeno 1321 x
Česká verze pal.panelu.

Fotku jak vypadá ta přístrojovka bez palubáku uloženou nemám,ale mrknu do inzerátů a hodím ti odkaz(fotku).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

Díky moc za info, moc mi to pomáhá k výběru, přesně jak říkáš, chci ho dobře vybavený abych tam už nic moc dokupovat nemusel... tedka sem našel tohle a myslím že je to můj horký favorit:


http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... alozkaFoto


co ty na něj?
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

Jo,přesně tak-ze západu se většinou tahají/prodávají oholené verze a na první pohled člověka,který netuší,že v Čechách se prodávala jen našlapaná verze,vypadají ta západní auta cenově výhodně :roll: ,ale ouha.

Tvé poslední tři odkazy-to první stříbrné-doufám,že jsi viděl,že je to automat.A to není to pravé ořechové pro :tus: Tuším,že má dokonce jen 4 rychlosti.

No a ty dvě další------to jsou ty oškubané verze,v kterých ti "bohatí"skopčáci jezdí :D .Druhé bez TCS...,třetí třeba jen s man.klimou na malých 16" kolech......A teď ještě jak vypadají v reálu,až tam po té dálce dojedeš a uvidíš více než na fotkách.Co víc dodat. :( Já vím,nepotěšil jsem tě,ale snad jsem ti ušetřil zbytečně najeté km k prodejcům. :-k
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

.To poslední(pražské)vypadá dobře.Má moc pěkná kola.Z fotek,co tam jsou,si nejsem jistý,ale typoval bych podle pár detailů,že i tohle auto má kořeny v zahraničním bazaru.Hlavně se ho zeptej,jestli má TCS-to je velice,velice dobrá věc(naše všechny mají).Moc se mě nelíbí ty úpravy-třeba jako to víčko nádrže [-o< ,ale jinak vypadá dobře a nemáš to tak daleko jako do Němec,tak ti stojí za to,se na něho mrknout na živo. :wink: Má už najeto pár km,ale cena je dobrá a auto pokud nebylo nabořené,je jako celek držák,včetně motoru(viz.lidé zde,co už mají pár set tisíc natočeno-laxo,Rasty..).Omrkni ho na živo,zkontroluj lícování,podvozek,vnitřek....uvidíš podle opotřebení,jestli nemá už nalítáno půl melounu :D (z těch foteček to nevypadá),jestli není někde opravované po bouračce a........potom se rozhodni. :wink:
Hodně štěstí,ti přeje :D Borek :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Hardcam »

Borku, otazka mimo - neni ta fotka interieru Tvoje a focena na Mimoni? Ac mam docela malej monitor, zda se mi, ze v pozdai vidim kousek sve strbrne Lantry....jinak naprostej souhlas s Borkem, co se pouze Coupe tyce, volil bych radeji ceskou verzi se vsim vsudy nez mit polovic toho, co se do takovyho krasnyho auta davalo. Proste mit vsechny vyhody....:)

nemluve o tom, ze pokud by se rozbil ten panel manualni klimy, tezko ho tu sezenete.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

Ty máš postřeh :D .Je to fotka mého vnitřku ze srazu v Mimoni a to stříbrné je opravdu kousek tvé Lantry.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Tringi »

Borek píše:Hlavně se ho zeptej,jestli má TCS-to je velice,velice dobrá věc(naše všechny mají).
Podle první fotky je vidět že nemá, jen záslepka. Ale zase je to celokůže, někomu na tom může záležet.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od black_sheep »

Tringi píše:
Borek píše:Hlavně se ho zeptej,jestli má TCS-to je velice,velice dobrá věc(naše všechny mají).
Podle první fotky je vidět že nemá, jen záslepka. Ale zase je to celokůže, někomu na tom může záležet.
:mrgreen: :mrgreen: jsou takovy blazni
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Tringi »

Ještě jedna poznámka k tomu poslednímu ...teda neříkám že se nějak vyznám, spíš naopak, ale po prohlédnutí fotek mám dojem, že má pravý přední blatník trochu jiný odstín, ale je to vidět jen na jedné fotce. I když za tu cenu, pokud to bylo jen ťuknuté, myslím že to nevadí.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od DEDe »

to posledni stribrne je supr. Trochu riziko ze s tim vrtal buhvi co tam je ale zase ta cena! Vrazil do toho slusny penize pise 100 tis tolik to asi nebude ale minimalne ty kola 18 i se zimni sadou to je pekbych par tisic , uvnitr si namontoval chromovy doplnky na klimu a podobny cca dalsi 2 tacy (sou to stejne co mam ja) zatmaveni oken 3500,- pak ma jeste alu koberce radici paku a chrom doplnek budiku. To jen tak pro predstavu s cim si tam pohralale vicemene to nejsou upravy za sileny penize nejvic delaj ty kola. Jestli tam je TCS nevidim to neni videt ale urcite by ho zminil kdyby ho mel takze to nema vyhrivany sedacky a TCS hold clovek nemuze chtit vsechno zase by to bylo drazsi proto ma tu cenu nizsi.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od hawk »

akorát by mě zajímalo jak to udělal, že může startovat. Má tam totiž nasazenej ten ozdobnej kryt kolem zapalování (key ignition ring) - pokud má imobilizér a on píše že ho má, tak by nemohl nastarovat. :-k Blokuje to totiž signál.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Rasty »

Dede: jak modrá nejmíň cool. Je to věc názoru. Mě osobně se tato barva na coupátku maximálně libí. Naopak se mě nelíbí stříbrná. Když coupe tak bych vybíral mezi modrou černou a červenou :D
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“