Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

Zdravím všechny vespolek,

během nejbližších týdnů bych se měl připojit jako další vlastník tohoto užasného auta, jen mám pár dotazů...rozhoduji se mezi více typy ale chtěl bych znáš názor na toto auto:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Myslíte že to nebude špatná koupě? Jinak jaké sou náklady na servis atd.. cca za jeden rok?

Díky moc za všechny postřehy...
Přílohy
hyundy coupe.JPG
hyundy coupe.JPG (11.16 KiB) Zobrazeno 1478 x
hyundaicoupe2.JPG
hyundaicoupe2.JPG (11.17 KiB) Zobrazeno 1475 x
hyundaicoupe1.JPG
hyundaicoupe1.JPG (10.99 KiB) Zobrazeno 1472 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Russell »

No auto neni zle, neviem ako to mate z foliami vy ale u nas niesu povolene na prednych sklach, dalej ak ti staci 2.0 ber ale radsej by som siel do 2.7. Takisto si zisti v akom su stave LSD klby. Moc neverim ze by to malo najazdene 44000km ked to ma 6 rokov, aj ked dole je napisane nieco ine ale ja som english nie deutsch takze neviem to prelozit. Cena je zaujimava, naklady na servis? No ja mam auto rok a zatial ziadne klop klop, ak budes brat teda 2.0 tak mas asi o tu tretinu mensie naklady ako 2.7 . Pozistuj co najviac veci o tom aute a potom ich sem postni. Ale inak dobra volba je to pekne auticko za ktorym sa otoci 95 % ludi, zvysnych 5% maju veyrona :D :tus:
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

No auto neni zle, neviem ako to mate z foliami vy ale u nas niesu povolene na prednych sklach, dalej ak ti staci 2.0 ber ale radsej by som siel do 2.7. Takisto si zisti v akom su stave LSD klby. Moc neverim ze by to malo najazdene 44000km ked to ma 6 rokov, aj ked dole je napisane nieco ine ale ja som english nie deutsch takze neviem to prelozit. Cena je zaujimava, naklady na servis? No ja mam auto rok a zatial ziadne klop klop, ak budes brat teda 2.0 tak mas asi o tu tretinu mensie naklady ako 2.7 . Pozistuj co najviac veci o tom aute a potom ich sem postni. Ale inak dobra volba je to pekne auticko za ktorym sa otoci 95 % ludi, zvysnych 5% maju veyrona :D :tus:
________________________________________________________________________________________________________

Ty folie, by neměli být problém, tady je to zakázano jen na čelním skle... Popřípadě to je věc co jde ostranit většinou... Co se týče motoru tak sem se rozhodoval dlouho 2,7 me hodně lákala ale z finančních důvodů sem se rozhodl pro 2,0 zvlášt tady pro mě ve městě to už tak bude dost cucat.) Co se týče těch najetých Km, tak je to právě tak že při 120.000 km byl ten motor v oficiálním serivisu vyměněný takže to auto má "nový" motor co má najetu 44000 km. To je jediná věc které se právě trošku obávám zdali to auto nemuže mít nějaké "vnitřní" vady na první pohled nepoznatelné... Ale co se týče výbavy i těch dvěří a ceny ,tak se mi to auto opravdu hodně zamlouvá... :tus:
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od laxo18 »

urcite ho dat okontrolovat cloveku ktory coupe pozna
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Borek »

No,cena je lákavá jen do chvíle,než si člověk přečte o výměně motoru(který všeobecně patří k bezproblémovým a spolehlivým :!: ).Najetých 170000km,co to auto má musí v pohodě a kondici motor v Tiburonu vydržet-pokud předcházející majitel nebyl nějaký kutil/tuner(viz.dveře,světla..-tak se třeba pustil i do úprav motoru).Kdybych vybíral pro sebe,poohlídl bych se po jiném(se serviskou,po prvním majiteli a pokud možno bez úprav).Z těch obrázků toho moc vidět není-jsou malé a nekvalitní na posouzení detailů.
Ptáš se na serv.náklady za rok-co to je servis :?: Neznám ani jednou za 6 roků :!: Jinak myslím,že 2,0l je nejlepší volbou.Nízká spotřeba,nízké serv.náklady,pov.ručení......a malý výkonostní rozdíl,při započtení váhy V6.Naopak V6 ma lahodný chod.A pro někoho,kdo neřeší náklady a chce o něco vyšší výkon,je 2,7l V6 dobrou volbou.
Jak jsem psal výše-osobně bych se podíval po jiném kusu.Tenhle ve mě důvěru nevzbuzuje,ale volba je na tobě.Když budeš vědět VIN,tak ti servisní minulost(ve značk.servisech) auta řeknou v každém :hyu: servisu z PC.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

No,cena je lákavá jen do chvíle,než si člověk přečte o výměně motoru(který všeobecně patří k bezproblémovým a spolehlivým :!: ).Najetých 170000km,co to auto má musí v pohodě a kondici motor v Tiburonu vydržet-pokud předcházející majitel nebyl nějaký kutil/tuner(viz.dveře,světla..-tak se třeba pustil i do úprav motoru).Kdybych vybíral pro sebe,poohlídl bych se po jiném(se serviskou,po prvním majiteli a pokud možno bez úprav).Z těch obrázků toho moc vidět není-jsou malé a nekvalitní na posouzení detailů.
Ptáš se na serv.náklady za rok-co to je servis :?: Neznám ani jednou za 6 roků :!: Jinak myslím,že 2,0l je nejlepší volbou.Nízká spotřeba,nízké serv.náklady,pov.ručení......a malý výkonostní rozdíl,při započtení váhy V6.Naopak V6 ma lahodný chod.A pro někoho,kdo neřeší náklady a chce o něco vyšší výkon,je 2,7l V6 dobrou volbou.
Jak jsem psal výše-osobně bych se podíval po jiném kusu.Tenhle ve mě důvěru nevzbuzuje,ale volba je na tobě.Když budeš vědět VIN,tak ti servisní minulost(ve značk.servisech) auta řeknou v každém :hyu: servisu z PC.
________________________________________________________________________________________________________________________________

Díky moc za rozepsání, já sám se toho právě taky bojím ale z těch aut co sem našel mě nejvíce zaujalo toto , ale taky přemýšlím že radši pujdu do jistoty koupim si nejaké po porvním majiteli ,servicka atd... U nás sem našel dvě takové pekné na prodej ale oboje mají nalítáno kolem 120, což už se mi zdá trošku hodně.... Stím že bych si tam ty lambo dveře dodatečne namontoval, koukal sem že z USA ti to dodají asi za 20 tis.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od black_sheep »

sefe jeste mala rada - pokud chces nekoho citovat - pouzij tlacitko citace vpravo dole u prispevku a automaticky ti to vytvori odpoved s citovanym prispevkem :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od DEDe »

osoben cena supr a je to pekne ale asi bych se bal toho ze to mel nejaky tuner a buhvi co s tim delal , treba do toho jen zainvestoval ale pravdepodobne ten motor zrusil on - Kdo vi co za tim stalo jestli tam zkousel dat turbo nebo jestli mu to podelalo spatny sani jak Rastymu to uz sou dohady. Taky nevim jestli by si na technicke nemel problemy s tema dverma lambo pochubuju ze by proti tomu nic nemeli a puvodni uchyt nevim jestli by ti dal. Dalsi vec je ta ze tahle modra je aspon podle me nejmin cool barva pro tiburona.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Russell »

jj s tymi lambami budu asi problemy na technickej, ale tak technicku si vybavi dnes hocikto :) Poradim ti tak, ze si najdi radsej viacero druhov coupeciek a z toho ti lahsie poradime ako z jedneho typu, pre ktory si rozhodnuty dopredu :D Ale sa tesim ze budeme mat dalsieho do :tus: klubu.
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od DEDe »

Russell píše:jj s tymi lambami budu asi problemy na technickej, ale tak technicku si vybavi dnes hocikto :) Poradim ti tak, ze si najdi radsej viacero druhov coupeciek a z toho ti lahsie poradime ako z jedneho typu, pre ktory si rozhodnuty dopredu :D Ale sa tesim ze budeme mat dalsieho do :tus: klubu.
no u nas to prave uz tak lehky neni co zavedli ten kamerovej system na technicke chce to nekoho znat kdo vi jak to obejit.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od DEDe »

zase je fakt ze ta cena je dobra takze pokud pocitas a mel by si rezervu treba 40 tis oproti jinymu tak i rist ze bude neco v prdeli a nutny opravit by porad nemusel vyjit spatne celkove. A pokud touzis po lambo dverich tak ty se shanej blbe a stojej taky tak 20 tacu takze to se da taky zapocitat.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
lukasfox
*
Příspěvky: 10
Registrován: 24 čer 2009, 15:53

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od lukasfox »

Díky všem za Vaše postřehy, určite mám ještě pár tipů v záloze o kterých uvažuji.. Ale právě se mi zabila tahle nabídka, kde se mi libili ty dveře(co vím tak ty dvěře má v neměcku člověk homologované a zapsané v TP, tak nevím jak to chodí u nás, zdali bych to musel znovu vyběhávat?), výbava atd. Co se týče té barvy ta se mi nelíbí ale to užmám vyřešené že bych změnil na černou nebo žlutou, která by tomuhle autu dle mého slušela....

Dále mě zajímá jak je to s výdrží motoru, protože se mi docela líbí tyto dvě nabídky:

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail

a nebo :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Ale oba mají kolem 100 tis najeto, myslíte žě je to ješte v pohodě? jakou ten motor tak má výdrž? Co sem četl tak je to docela držák, což me tedy dost vyhovuje... A u obou bych tedy chtěl upravit ty dveře, protože upřímně sem na to ujetý:) Nejsem žádný vášnivý tuner ale toto se mi líbí... :D :tus:
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od Russell »

lukasfox píše:Díky všem za Vaše postřehy, určite mám ještě pár tipů v záloze o kterých uvažuji.. Ale právě se mi zabila tahle nabídka, kde se mi libili ty dveře(co vím tak ty dvěře má v neměcku člověk homologované a zapsané v TP, tak nevím jak to chodí u nás, zdali bych to musel znovu vyběhávat?), výbava atd. Co se týče té barvy ta se mi nelíbí ale to užmám vyřešené že bych změnil na černou nebo žlutou, která by tomuhle autu dle mého slušela....

Dále mě zajímá jak je to s výdrží motoru, protože se mi docela líbí tyto dvě nabídky:

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... kce=detail

a nebo :

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Ale oba mají kolem 100 tis najeto, myslíte žě je to ješte v pohodě? jakou ten motor tak má výdrž? Co sem četl tak je to docela držák, což me tedy dost vyhovuje... A u obou bych tedy chtěl upravit ty dveře, protože upřímně sem na to ujetý:) Nejsem žádný vášnivý tuner ale toto se mi líbí... :D :tus:
Co som vsade cital strasnou vyhodou oproti nevyhode ze to na 2.7 ma len 170koni a na 2.0 tych cca 140koni tak je to ze motor vydrzi okolo 700k ale to sa treba o neho aj nalezito starat. To cierne kupe vyzera velmi zachovalo a 100k na tom aute nie je nic. DEDe ma uz okolo stovky tak sa jeho spytaj :) A takisto ked to kupis v CR tak nemusis platit dovoz, neviem co to stoji u Vas. :tus:
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od DEDe »

Obcas koukam co je za vyber za coupecka a jestli si na upravy co treba tohle? to je osobne muj favorit v nabidkach (a nemale penize do toho dal odpadlo by ti i lakovani protoze ten lak min jak za 30 tis neporidis) :

http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 70856.html

neupravena stribrna s malo najetyma pokud by byla v supr stavu je tu :

http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 30535.html

v podstate neco takoveho sem koupil ja jen tohle nema kuzi a vyhrivane sedajdy coz me osobne se libi a radeji bych sel do varianty aspon s vyhrevem :)

2.7 ma vydrzi opravdu hodne vubec i ten dvoulitr je supr proste si myslim ze motor resit nebudes tam se budou podelavat spis jen veci ktery odchazej normalne desticky tlumice kotouce, svicky, kabely ke svickam a podobne. Pokud sezenes kousek co ma najeto tak tech 60 je to supr ale treba si dat majzla jestli je to pravda pokud se o to staral jak o to co sem kupoval ja je to auto vicemene bez oderku (krom plastu na sedackach ty se podrou jednoduse a kufru pokud tam neco ten dotycnej vozil) ale voland radicka a vse kolem by melo byt jako nove.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Prosím o radu zkušené coupáčkáře:)

Příspěvek od laxo18 »

ja sa blizim k 250 tis km a zatial mi len ubyva oleja tak 0,3l na 2000km myslim presne to urcit neviem to je tak vsetko , rozmyslam ze kupim nove piestne kruzky ktore su lacne ale neviem kolko by ma stala vymena spotrebu paliva mam stale kolo 8-9l kombinovane viem ist aj za menej tak si myslim ze motor je zdravy
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“