Centrál

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Zdeněk Dostál píše:co restart třeba se po výměně baterie nemůže nakódovat dálkáč, nebo vyzkoušet druhý ale ten asi nemáš jinak by jsi to napsal,problém může být i ve vypadnutém drátku od relátek na ovládání motorku, nebo přímo na motorku u řidiče(pokud ho tam máš) ten totiž nená vliv na otvírání klíčkem ale na dálkové jo.Je to třeba nejdřív pořádně prohlédnout pokud jsi to už neudělal.U lanter totiž funguje centrál jen od řidičovi strany.Hodně štestí.:D
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
No klice mam oba i s dalkou ale nefachaj oba.Takze bud restart (ale nevim jak se vubec provadi) a nebo opravdu nekde neco vypadlo...Stejne to musim vsechno promazat takze to rozebirani me nemine...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Reklama
 

Dastin

Příspěvek od Dastin »

v krabičce od dálkového by mělo být tlačítko na restart, ale kde budeš mít tuto krabičku to nevím, asi někde pod volantem kde se skrývají ostatní kabely a relátka. Budeš muset asi se tam nasoukat nebo sundej ten kryt co tam je, círka tří šroubky a táhlo k víku motoru. :D
_____________________________________
Hyundi Lantra combi 1.6 16V 84kw 1997 LPG
mackoj

Příspěvek od mackoj »

pokud ti nechodí oba ovladače musíš opravdu najít tlačítko VALET kterým si znovu naladíš ovladače, taky je vcelku dobrý vědět jakej máš typ toho centrálu, ale to by se mělo dát zjistit podle toho ovladače, každej valet se musí jinak dlouho držet , nebo několikrát zmáčknout , aby šli ovladače naprogramovat, ale pokud je tam ta dálka dávaná dodatečně tak až ji najdeš vyzkoušej jestli ji máš pod napětím, to je většinou ta zrada
Uživatelský avatar
Radek
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 kvě 2005, 22:31
Bydliště: Lanžhot

Příspěvek od Radek »

Tak chlapi,já ten centrál mám rozhašený ještě jinak.U řidiče,když odemykám se mně odemkne jen moje levá strana (předek-zadek).Když odemknu od spolujezdce(klíčem),tak odemknu všechno.Taková docela prdel,když chcu někoho svést a to moje auto ještě nezná.Co s tím?
Lantra 1,8 1996
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Měl jsem ten samý problém, zamykala mi jen levá strana, byly vyběhané kontakty na servomotorech takze se závada projevovala jen občasně, vyměnil jsem oba přední motorky, za univerzální pětidráty a mám pokoj, ty univerzály se daj sehnat na vrakovišti za pár kaček a nový stojí jeden kolem 130, Kč
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“