Cena Matrix

Moderátor: Moderátoři

kaspi
**
Příspěvky: 127
Registrován: 20 úno 2008, 14:35
Bydliště: Vsetín

Re: Cena Matrix

Příspěvek od kaspi »

Psal jsem to nepřesně, nemám leasing, ale úvěr (auto je moje od podpisu), bonus se vztahoval i na tuto variantu. Díky kamošovi pojišťovákovi, jsem si u nich vytrucoval takovou pojistku, že tomu ani sám prodejce nevěřil: při 5%spoluúčasti, platím ročně cca 10tis hav+zák. Což je skoro poloviční cena, než na co bych dosáhl, kdybych si to financování sjednával mimo hyundai , takže za těch 5 let na těch pojistkách ušetřím nějakých 45tis., a potom zase to splácení vypadá úplně jinak, i když pořád je to navýšení na můj vkus velké, ale prostě když jsem chtěl nové auto a kešovka na celou částku nebyla :roll:
Matrix Premium 1,6, 2/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
kokos
*
Příspěvky: 40
Registrován: 06 led 2010, 05:51
Bydliště: Ostrava

Re: Cena Matrix

Příspěvek od kokos »

Tak to já se musím taky pochlubit. Já mám pojistku hav při 5 % účasti + pov, limit plnění 60 000 000, pojištění všech skel a pojištění asistenčních služeb za 9012,- Kč ročně. Takže platím měsíčně 751 Kč. Samozřejmě, že na to mělo vliv bonusové zvýhodnění, které už mám na 50 % a osobní pojišťovák. Takže jsem velmi spokojen. Jinak jsem chtěl taky využít profinancování přeš úvěr od ČSOB lízingu ( jen 100000 ) avšak to co jsem zažil mi vzalo dech. Tak jsem se naštval a vzal jsem si úvěr na cokoli od osobního bankéře ČSOB a vyšlo mě to tak, že při stejných splátkách jsem dostal o 5.000 více. A velký techničák mi zůstal pěkně doma. :D
NEW; MATRIX; 1.5 CRDi VGT 81 kW; r.v. 2009.
OLD; VW POLO;1.9 TDI 81 kW; r.v. 1999.
postai
*
Příspěvky: 26
Registrován: 08 lis 2008, 18:40
Bydliště: Lišany

Re: Cena Matrix

Příspěvek od postai »

:mrgreen: Tak to já se musím potahat za triko taktéž jen bez toho osobního pojišťováka mám tohle komplet pojištění kasko od UNIQA za 9165 kč ročně od října 2008 za tytéž prachy a s pojištěním všech blbostí za těch 764 kč měsíčně převodem z účtu sice je to o pár kačiček víc než letos ,ale i tady se halt leští ceny přes desetikorunky..V té době můj "dýzlášek" koštoval 329 000 "keš" ,ale k tomu zimní nokiany s přezutím a přední mlhovky obojí s monáží grátis což dělá asi
18 000 a to bylo ještě před tím krizovým humbukem s oškrabováním cen ,a nelituju to bych ještě dneska kvůli pár kačkám lítal v tráboši mém milovaném prvním autíčku (1979) a pár jsem jich už vystřídal.... :lol:
kaspi
**
Příspěvky: 127
Registrován: 20 úno 2008, 14:35
Bydliště: Vsetín

Re: Cena Matrix

Příspěvek od kaspi »

Ještě k těm pojistkám, když jsem zjišťoval v té době ty ceny, tak jsem byl celkem v šoku, protože naposledy, když jsem zjišťoval možnosti havarijky na ojetého renaulta 19, tak se nabídky pohybovaly kolem 11-13tis./rok při 10% spoluúčasti!
Jinak se musím přidat k těm otevřenům ústům :o nad cenou accentu v plné palbě za 229tis. Osobně sedany nemusím, ale když to srovnám s holou malinkou fábií, tak bych raději taky volil H-áčko...
Matrix Premium 1,6, 2/2008
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“