Někdy žhaví a někdy ne

Moderátor: Moderátoři

vacuum
*
Příspěvky: 12
Registrován: 18 kvě 2010, 12:57

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od vacuum »

nazdar, toto nie je chyba zhavenia ale imobilizera. ten ti blbne a ked prave zblbne, tak ani neda stavu do zhavicov, preto sa vtedy vobec nerozsvieti kontrolka zhavenia. poradit s opravou ti ale neviem. len si na to treba asi zvyknut.
Reklama
 

Uživatelský avatar
michal 2.9
*
Příspěvky: 71
Registrován: 14 úno 2010, 10:44
Bydliště: Svojšice u Kouřimi

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od michal 2.9 »

Snad to uz bude behat tak jak ma. diky
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDi VGT 100 kw 7 st. DCT WEEKEND Premium Polar White (r.v.2015)
Hyundai Terracan 2,9 CRDi 110 kw (r.v.2001)
Tatoo
Příspěvky: 3
Registrován: 06 zář 2010, 18:39

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od Tatoo »

Prajem dobrý deň,
Kúpil som koncom roka Terracana r.v. 2003 a dnes odmietol naštartovať, zistil som, že sa vôbec nerozsvietila kontrolka žhavenia. Kto mi môže poradiť kam pozrieť, ako to preveriť ?
A potreboval by som aj servisný manuál, neviete mi poradiť, kde ho zohnať ?

Ďakujem za rady...
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od Radim Paták »

Tak jo, budu možná za blbce, ale napíšu ti svou zkušenost :-k . Mne se toto stává celkem často, někdy jednou dvakrát za týden, jindy nikdy. Všimnul jsem si, že stoprocentně nastartuji, když se mi rozsvítí a vzápětí zhasne kontrolka žhavení. Když se nerožne, vím nabeton, že nenastartuji. Už jsem si na to zvyknul. A teď rada: Když se vám ta kontrolka rožne a vzápětí zhasne, cvakne v prostoru u baterie pravděpodobně nějaký spínač a pokud se nerožne, určitě nic necvakne. Je to takový váleček (nevím, co to je, Ivan by poradil :wink: ) a když mne to několikrát za sebou nenažhaví, jdu automaticky k tomu válečku, trochu s tím zavergluju a žhavení funguje bez problémů. Jakoby tam byl nějaký špatný kontakt :-k .Za zkoušku nic nedáš :lol: Ale mohl by někdo poradit, co to je zač, co Oltcite? P.S. stále nejezdím :-k :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od oltcitak »

zhaviace rele??
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Radim Paták
**
Příspěvky: 122
Registrován: 15 srp 2008, 16:00

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od Radim Paták »

Žhavící relé jsem vyměnil na Ivanovu radu,ale dělá to dál.Zjistim,jak se ta součástka jmenuje a dám vědět :-k
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Někdy žhaví a někdy ne

Příspěvek od oltcitak »

odfot to...
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“