V6 automat ?

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: V6 automat ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

u sportovniho auta resis velikost zavazadloveho prostoru ? mel by sis ujasnit co od jakeho auta chces :D Vozim v kufru minirezervu a stejne tam mam mista jak do cypa(tri krosny a dva stany nejsou problem)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: V6 automat ?

Příspěvek od mirpie »

ale jo, souhlas, jsem říkal, že do coupe bych plyn nedal a do sedanu či combi by mi vadil ten omezený zavazadelník. To není nic proti vám nebo obecně LPG, je to jen můj pocit.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 automat ?

Příspěvek od Borek »

Se hned nenavážejte do Mirpieho,když napsal jen svůj názor. :-k Někomu se také libí jen blondýnky jinému brunetky...Sto lidí,sto chutí. :D Protože jsem auta na LPG měl a mám(Tiburon je čistokrevný benziňák 8,i když i u něho jsem zvažoval montáž LPG,ale nějak se mě to také k té karoserii příčilo) ),tak proti LPG v jakémkoliv autě nic nemám(kromě ubrání místa,jen samé výhody).Totálně s Mirpiem souhlasím,že děs a běs je,když do sportovní karoserie některé lidové fabriky namontují naftu.Rachták a černý kouř,nemá ve sporťáku nebo něčem,co se sporťáku blíží(pro šťouraly)co dělat :!: To je kombinace jako gumáky ke smokingu. :mrgreen:
Miguel-z těch německých bouraček a šlupek,bych mírnil nadšení.Drtivá většina jsou oškubané káry bez výbav a řečí o důchodcích a doktorech jako majitelích už tady také bylo dost(jen potom realita byla jiná :D ).Tak pořádně vybírej :!: Jinak pokud ti automat nevadí,tak proč ne.Každý má jiné priority a to je v pořádku. :wink:
Na tom modrém :tus: ,co vybíráš,je pěkná jen jedna věc a to právě ty světlý kožený sedadla,kterých se chceš zbavit(jen můj názor). :D

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 4&start=15
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“