Úprava fóra

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Jste pro zpřehlednění fóra?

Anketa končí za 11 srp 2006, 21:43

Ano
22
81%
Nevím
2
7%
Ne
3
11%
 
Celkem hlasů: 27

Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Souhlasím s Jirkou a tak hlasuji ANO. Je třeba si ale uvědomit, že to také zavisí na členech, aby dodržovali daná témata.
Pak se nemůže stát, že někdo bude debatovat o problému v tématu, které je jiné, ale nejvice navštěvované.
Rozhodně by bylo lepší, pohodlnější a rychlejší kdyby se nové příspěvky objevovali jako první.
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tato uprava je podle meho nazoru zbytecna...

Kdyz kliknete na tuto ikonku ", tak se zobrazi prvni zprava, kterou jste jeste v tom tematu necetli a kdyz na tuto , zobrazi se uplne posledni zprava
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Jirka píše:Tak to není tak těžké jak jsem předpokládal, takže pokud se jednoznačně řekne ano, pustím se do toho..Asi bych se podíval na nějaké jiné fórum a jednu sekci kde je málo příspěvků pro ukázku předělal. Třeba Pony nebo Tucson, zas ať tam něco je.. Navrhuji

Interiér
Exteriér
Podvozek
Motor
Karoserie
Elektrika
Ostatní (co se jinam nevešlo)

+ ?? má někdo nápad?
Nevim, kam bych treba zaradil veci o klimatizaci... kompresor je v motorovym prostoru, ovladani v interieru.... Ale na to by asi bylo to ostatni ;)
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

V podstatě fšichni máte pravdu a souhlasím s vámi :) Ano bylo by to přehlednější, ale jenom pro nás :?: :?: 100 :?: :?: , kteří se tu pohybujeme denně :D
Ale jak zabráníte novému "členovi" ( :lol: Tím se nechci nikoho dotknout :lol: ), kterej pracně najde tento web, je tu poprvé, má momentální (pro něj v tom okamžiku téměř neřešitelnej) problém, vidi ACCENT a napíše Prodám accent. Proč by roloval po obrazovce dolů, kde najde sekci Prodám. Jak má vědět :shock: při první návštěvě, že problému už bylo věnováno 8 ( nebo taky 20 stránek a víc),
Jak vyřešit průřezové dotazy typu "nejde nastarovat", "kdo mi udělá klíč" - to se přeci týká všech.
A jak vím, tak se tady vžycky :lol: něko napíše: "To už s tu několikrát řešilo, koukni na vlákno "xxx". Ale, zase to může udělat je ten, který ten problém už měl, nebo poradil a pohybuje se tu pravidelně.
Navíc fšichni víme :P že se nedá zabránit :P mně :P , Hanzovi :P , Borkovi :P , naší "čené ofci", :P Joudovi :P atd, atd ( :cry: vyjmenování všech by zabralo moc kapacity serveru :cry), aby sme nereagovali okamžitě na okamžitý podnět :P , byť pro neznalého :) velmi neadekvátně :)
SHRNUTÍ
Těch kmenovejch :P :?: 100 :?: se tu už vyznáme :?: a každej novej si to napíše stejně kam chce

Pokud někdo chce udělat toto forum typu encyklopedie :oops: :oops:

A teď "dědka " kamenujte co se do něj vejde
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

dědo máš u mě plus Obrázek ...a už mlčím
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kdepak náš dědek Josef, co slovo to perla! Obrázek
Hezky podaný názor ( teď nalomil si i mě ) a je tam schovanej kus pravdy. Ale stejně bych hodně rozvinuté sekce trochu učesal.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hosi a zareaguje nekdo na muj navrh mit moznost si invidualne zapinat a vypinat filtrovani do podsekci? (motor, kastle..) implicitne by to bylo trebas vypnuty ale my zavislaci bysme si to mohli zapnout :wink:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

black_sheep píše:hosi a zareaguje nekdo na muj navrh mit moznost si invidualne zapinat a vypinat filtrovani do podsekci? (motor, kastle..) implicitne by to bylo trebas vypnuty ale my zavislaci bysme si to mohli zapnout :wink:
Cim vic to pujde nastavovat, tim lip ;) ....ale kdo se s tim bude....jak to rict...hmmm trapi? ;)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Blacku, já nevim co ta úprava znamená pro admina, ale proč ne?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

to je prave ten druhej, vetsi problem.. :lol:
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

hele a co takhle FAQ. Neco hned aby to bylo do oci, pravidla fora, nez polozite dotaz, ctete, zde jsou nejkladenejsi otazky a odpovedi...
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Josefe,tak to bylo fakt vyčerpávající a bylo v tom dost pravdy...Já když byl nový tak jsem taky psal pořád co jsem měl na jazyku a ani si neuvědomil pročíst staré přízpěvky...Taky jde o to,že někdo začne se startováním auta a poděkováním komunictické vládě za dostatek citronů na Vánoce to končí a kolikrát se to ani třeba nedořeší :shock: Já nejsem samozřejmě výjimka...Taky všechno rád převedu na jídlo :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Josef píše:V podstatě fšichni máte pravdu a souhlasím s vámi :) Ano bylo by to přehlednější, ale jenom pro nás :?: :?: 100 :?: :?: , kteří se tu pohybujeme denně :D
Ale jak zabráníte novému "členovi" ( :lol: Tím se nechci nikoho dotknout :lol: ), kterej pracně najde tento web, je tu poprvé, má momentální (pro něj v tom okamžiku téměř neřešitelnej) problém, vidi ACCENT a napíše Prodám accent. Proč by roloval po obrazovce dolů, kde najde sekci Prodám. Jak má vědět :shock: při první návštěvě, že problému už bylo věnováno 8 ( nebo taky 20 stránek a víc),
Jak vyřešit průřezové dotazy typu "nejde nastarovat", "kdo mi udělá klíč" - to se přeci týká všech.
A jak vím, tak se tady vžycky :lol: něko napíše: "To už s tu několikrát řešilo, koukni na vlákno "xxx". Ale, zase to může udělat je ten, který ten problém už měl, nebo poradil a pohybuje se tu pravidelně.
Navíc fšichni víme :P že se nedá zabránit :P mně :P , Hanzovi :P , Borkovi :P , naší "čené ofci", :P Joudovi :P atd, atd ( :cry: vyjmenování všech by zabralo moc kapacity serveru :cry:), aby sme nereagovali okamžitě na okamžitý podnět :P , byť pro neznalého :) velmi neadekvátně :)
SHRNUTÍ
Těch kmenovejch :P :?: 100 :?: se tu už vyznáme :?: a každej novej si to napíše stejně kam chce

Pokud někdo chce udělat toto forum typu encyklopedie :oops: :oops:

A teď "dědka " kamenujte co se do něj vejde
Dědo Josefe, vyjádřil si to pěkně, já osobně Tě kamenovat nebudu!!!


To bych dědovi nikdy neudělal :wink: :wink: :arrow:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak tak,děda se nesmí kamenovat.To se raději nechám kamenovat od něj,,,třeba kdyby po mě házel tisícovky,tak se zlobit vůbec nebudu 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Josef píše:V podstatě fšichni máte pravdu a souhlasím s vámi :) Ano bylo by to přehlednější, ale jenom pro nás :?: :?: 100 :?: :?: , kteří se tu pohybujeme denně :D
Ale jak zabráníte novému "členovi" ( :lol: Tím se nechci nikoho dotknout :lol: ), kterej pracně najde tento web, je tu poprvé, má momentální (pro něj v tom okamžiku téměř neřešitelnej) problém, vidi ACCENT a napíše Prodám accent. Proč by roloval po obrazovce dolů, kde najde sekci Prodám. Jak má vědět :shock: při první návštěvě, že problému už bylo věnováno 8 ( nebo taky 20 stránek a víc),
Jak vyřešit průřezové dotazy typu "nejde nastarovat", "kdo mi udělá klíč" - to se přeci týká všech.
A jak vím, tak se tady vžycky :lol: něko napíše: "To už s tu několikrát řešilo, koukni na vlákno "xxx". Ale, zase to může udělat je ten, který ten problém už měl, nebo poradil a pohybuje se tu pravidelně.
Navíc fšichni víme :P že se nedá zabránit :P mně :P , Hanzovi :P , Borkovi :P , naší "čené ofci", :P Joudovi :P atd, atd ( :cry: vyjmenování všech by zabralo moc kapacity serveru :cry), aby sme nereagovali okamžitě na okamžitý podnět :P , byť pro neznalého :) velmi neadekvátně :)
SHRNUTÍ
Těch kmenovejch :P :?: 100 :?: se tu už vyznáme :?: a každej novej si to napíše stejně kam chce

Pokud někdo chce udělat toto forum typu encyklopedie :oops: :oops:

A teď "dědka " kamenujte co se do něj vejde
Žádný kamenování nebude,Josífku neboj stojím za Tebou i se svým rotvajlerem Ritou!!! :shock: Haaaaf!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“