Úprava fóra

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Jste pro zpřehlednění fóra?

Anketa končí za 11 srp 2006, 21:43

Ano
22
81%
Nevím
2
7%
Ne
3
11%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Úprava fóra

Příspěvek od Hanz »

Už to tady někde bylo (omlouvám se, ale nemám čas to hledat, proto volím tuhle formu) a šlo zpřehlednění fóra. Teď např na Accentovi byla novým členem vložena otázka týkající se toho, kde sehnat zpětné zrcátko. To téma se už na Accentovi řešilo o 4 stránky dříve, ale kdo to neví nebo si nevzpomene, ptá se opět a zbytečně, protože mu to v množství témat zanikne :?.
Adminové, nebylo by možné celkově naše, na informace bohaté, fórum zpřehlednit nebo učesat? Množství témat se už stává problémem a málokdo se bude zabývat historií z loňska...... :cry:
Pokud je toto hlasování mimo mísu, ukončete jej, ale myslím, že skutečně nastala chvíle se jím opět zabývat...
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Taky se Mi zdá,že by to chtělo nějak zpřehlednit,ale jak!!! :shock: :? :roll: :wink:
P.s jsem pro!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Už jsem to zmínil v Accetovi - sekci k typu auta bych rozdělil na Karoserie, motor s převodovkou, podvozek a interiér. To už by mělo napovědět, kam bych měl načumnout.... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

ANO nebo NE... jiná varianta neexistuje :wink:

sem pro ANO!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

koukam, celkem jednoznacka volba :lol: vsak ono to deleni by se dalo udelat volitelny, bylo by to docela pracny pro admina, kor kdyz je tohle sablonovy forum a nepsal si ho sam, takze dostat se do ciziho kodu je nekdy dost namahavy..

uz jsem to tu kdysi psal, ze by si kazdej mohl vypnout a nebo zapnout deleni do podkategorii, podle toho jak mu to bude vyhovovat :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ale, ale...neresili jsme to tu uz nekdy? Tenkrat jsem byl nekam poslan...a cas prisel az ted, hmmmmm.....
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no urcity veci maj svuj cas a musej trosku dozrat, asi to bylo moc predcasny.. :lol:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Určitě jsem pro ostatně jako už dřív
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ja bych videl problem jinde .... mozna ani tak nejde o prehlednost, nebo neprehlednost fora, ale o ochotu uzivatele si tu informaci najit ....
Kolikrat se opakuji dotazy hodne po sobe a nebo stejny dotaz v ruznych sekcich .... Kdyby si ten kdo neco potrebuje prvne to forum procetl, tak by mozna ani ten dotaz nebyl .....
Tot muj nazor ...
Ale hlasuji pro, jen jestli vynalozena namaha adminu bude mit ten spravny vysledek ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Taky jsem pro větší přehlednost.Návrh co zmiňoval Hanz se mi líbí-karoserie,převodovka,atd.To se mi dost zamlouvá :P Ťeď ještě záleží na adminovi co on na to?? :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Tak to není tak těžké jak jsem předpokládal, takže pokud se jednoznačně řekne ano, pustím se do toho..Asi bych se podíval na nějaké jiné fórum a jednu sekci kde je málo příspěvků pro ukázku předělal. Třeba Pony nebo Tucson, zas ať tam něco je.. Navrhuji

Interiér
Exteriér
Podvozek
Motor
Karoserie
Elektrika
Ostatní (co se jinam nevešlo)

+ ?? má někdo nápad?
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Co třeba něco jako doplňky???Nebo to bude v tom co se nevešlo...Myslím třeba debatu o nějakým tom stylingu atd... :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vita píše:Ja bych videl problem jinde .... mozna ani tak nejde o prehlednost, nebo neprehlednost fora, ale o ochotu uzivatele si tu informaci najit ....
Kolikrat se opakuji dotazy hodne po sobe a nebo stejny dotaz v ruznych sekcich .... Kdyby si ten kdo neco potrebuje prvne to forum procetl, tak by mozna ani ten dotaz nebyl .....
Tot muj nazor ...
Ale hlasuji pro, jen jestli vynalozena namaha adminu bude mit ten spravny vysledek ...
To je právě ono.. když sem příjde někdo novej, tak než se tim všim prokouše a nakonec stejně nenajde to co hledá.. podle mě by se to mělo nějak rozdělit.. jak navrhuje Jirka :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

Kyrglik píše:Co třeba něco jako doplňky???Nebo to bude v tom co se nevešlo...Myslím třeba debatu o nějakým tom stylingu atd... :roll:
Ono ty doplňky se můžou schovat pod jednotlivou sekci a máš to komplet rozdělený (doplňky k motoru do interiéru na karosérii atd.) :wink:
Jinak jsem pro Jirkovo návrh.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Faktem je, ze rozdeleni to zprehledni. Ale na druhou stranu musim dat za pravdu Vitovi, protoze za cas se i tyto podsekce vice zaplni a problem je zpet. Nicmene jsem pro ;)

Chtit po adminech, aby nove napsane veci zarazovali do starsich temat... no to by si asi honem koupili auto od VW :D
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“