Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
verunka
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 srp 2012, 07:51
Bydliště: prachatice

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od verunka »

FISHkaa píše:vůbec nerozumím, že lidi můžou být tak naivní i přes mediální masáž ve sdělovacích prostředcích.
Chce se mi skoro napsat - si za to můžeš sama, takhle se přece nekupuje auto?!?

Přesto ti přeju, aby závady nebyly velké, byť IMHO převýší nákupní cenu auta... ](*,) :roll:
Moc dobře vím že si za to můžu sama.Ale chtěla jsem accenta a tenhle na fotkách vypadal dobře.Navíc pán byl milej...jela jsem autobusem 200 km a byla jsem tam sama.Oni byli dva.Mluvili na mě a mluvili.Pak mi dali papíry a prostě šli domu.V Praze to neznám,co jsem měla dělat?Doufám,že to půjde nějak zařídit.Nebo to budu muset prodat na díly...nevím kolik bych tedy dostala.Vyrazí mě z práce protože tam nebudu mít jak jezdit...paráda
Jura píše:tak dle SPZ:
2U76340 / OSOBNÍ AUTOMOBIL / HYUNDAI / ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP
od-do: 2.2.2012 - neuvedeno
2U76340 / OSOBNÍ AUTOMOBIL / HYUNDAI / GENERALI POJIŠŤOVNA A.S.
od-do: 19.7.2012 - neuvedeno
tak pojistka je snad uzavřená, no samotného mě zajímaá jak to dopadne :-k . Každopádně přeji ať je vše OK.
takže pojištěný neni?no ještě lepší

Tak je to asi v pr... volala sem do aaa auto Praha protože s nima měl ten chlap kupní smlouvu,asi nebyla celá.Podle pár čísel mi to dohledali v počítači a pán si auto koupil na náhradní díly a oni to nasali do smlouvy na poslední stránku Podmínkou prodeje je použití na náhradní díly,koupil to tam za 3152 kč!!!
sem fakt asi blbá,nebo nevím,jak se mi tohle mohlo stát!!Koupila jsem ho jako pojízdné,běžně ojeté auto za 8000 s tím,že je pojištěný do konce srpna,abych hned nemusela lítat po úřadech. :cry: :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jura
**
Příspěvky: 267
Registrován: 14 zář 2007, 17:40
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Jura »

dle výsledku bylo pojištěno u ČSOB od: 22.8.2005 do: 7.2.2012. Pak od 2.2. 2012 u Česká Podnikatelská, a poslední změna od 19.7.2012 u Generali - tvoje pojistka?
Vyhledávání zde: https://ic.ckp.cz/ICwww/servlet?_page=searchSPZ&lngID=1
Kia cee´d SW, 1,6 GDI, 99 kW, Comfort+packet plus+ r.v: 2013
Bylo:
Kia cee´d 1,4 CVVT 80kW /2008/
Hyundai Accent 5dv. 63kW 12V 1.3 /2000/
Škoda Rapid 130 5-speed /1985/
Uživatelský avatar
verunka
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 srp 2012, 07:51
Bydliště: prachatice

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od verunka »

ne já si ji vyřizuju ted přez internet měla sem za to že je to pojištěný do konce srpna :oops: :shock:
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Farrael »

Být tebou, tak to nepojišťuju, neboť to nemá cenu. Jestli to je prodané na díly pouze, tak je to pravděpodobně bez TP a nepůjde to už přihlásit. Leda to prodat na díly a trhnout za to každou korunu.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Chasnik »

verunko, hlavně nám dej vědět, jak to všechno probíhá. I kdyby to mělo špatný výsledek, aspoň je to poučení pro jiné. Kluci přede mnou už to řekli, byla to neuvážená koupě, ale nemá cenu to zdůrazňovat, asi už to víš teď sama. Každopádně ti držím palce, ať to všechno zdárně vyřídíš.
Jak říkal Hard, začal bych na dopravce, podle toho se bude odvíjet to další...
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
verunka
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 srp 2012, 07:51
Bydliště: prachatice

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od verunka »

Na dopravce mi řekli že bez velkého TP mi nemůžou sdělit žádné další informace,mám počkat až ho prodejce pošle a kdyby ho neposlal mám jít na policii.Tot vše.Začínám být zoufalá.Do práce musím,to je jasné,můžu s autem vůbec na silnici když ho nechám pojistit?
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Chasnik »

S ufiknutým OTP bez povinného ručení bych na silnici nevyrážel.
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Farrael »

I kdybys ho nechala pojistit, tak s cvaklým malým techničákem jezdit nemůžeš. S autem a kupní smlouvou sice jezdit lze, než ho přihlásíš na sebe, ale je to omezeno pokud možno jen na dojezd domů. Pak už musíš počkat, než se to přihlásí. Ev. s tím můžeš jet na technickou či evidenčku. Na ježdění jen tak to určitě není. Policajtům bys to těžko vysvětlovala.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od MICHAL77 »

Zdravím všechny :hyu: ....

Pročetl jsem celé téma a na jednou stranu je mi Verunky i docela líto, ale na druhou stranu se ponaučí a je to jen 8000Kč. Pokud to je odhlášené a je šikovná (což si myslím že asi neklapne..) tak z toho může cca ještě 3000-4000Kč zachránit, jen v kovošrotu lze dostat 1500 - 2000Kč, to nepočítám pár dílu prodanejch jako ND.

Pokud by pán přeci jen poslal velký TP a tam nebylo uvedeno že je to auto trvale odhlášeno z provozu na silničních komunikacích tak by asi přihlásit ještě šlo, malej TP se procvakává či ustřihuje roh v případě že je auto převáděno na jiného majitele, jezdit s ním takto by se nemělo, je to i patřičně oceněno PČR. Každopádně pojistku bych zatím neřešil, ta se řeší při přihlášení auta na svou osobu a je potřeba uvést do smlouvy i číslo velkého TP.

Ve smlouvě musí být minymálně uvedeno: - typ a značka auta, - SPZ, - barva vozu, - VIN a číslo motoru, - najeté km, - pak samosebou nacionály prodejce i s číslem OP, - nacionály kupujícího. Pak se ještě píše co je spolu s autem předáváno, např. malej, velkej TP, zelená karta atd..... Pokud smlouva nemá tyto náležitosti a to je jen základ tak asi nemá ani cenu to řešit přes PČR.

Jinak ke stavu auta asi toto: - vybrace mouhou způsobovat kola (nevyvážená, nepravidelně sjetá, poškozená - vyboulená se zborceným kordem, odlepený protektor atd.), - špatné poloosy, - silentbloky motoru, - špatný chod motoru (například jízada na 3 válce atd.). Výfuk už potom asi vybruje díky tomuto.

Hodilo by se sem dát pár fotek toho auta či nějaký odkaz na fotky či inzerát. Pak bych sem klidně dal adresu a jméno týpka co Ti to prodal, třeba budeme někdo podvodníčka znát.

Napiš taky kolik to má údajně najeto, jak jsou na tom kola, brzdy, rozvody a co koroze? Protože dle mého to bude asi dost sežraná pastucha.

Pak Ti lze poradit zda to vůbec opravovat či raději rovnou dát na ND.

Jak to zde někdo střílí od boku je zajímavé, chce to alespoň vidět a to je ještě pak na 50%.
.........
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Amalfi »

Priklanim se taky k nazoru, ze bys mela resit jak to zpenezit a ne zprovoznit.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
verunka
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 srp 2012, 07:51
Bydliště: prachatice

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od verunka »

Moc děkuji všem kteří mi píšete.
Pán se jmenoval Emil Ferko z Prahy 5,mobil 731358461
odkaz na inzerát http://auto.bazos.cz/inzerat/17704732/acent.php
Měl ho tam jeden den a já jsem se hned chytila,já kráva.Jinak se mi ozval zájemce který by ji koupil za 6000 k té svojí a že si z toho udělá dvě.No tak asiji prodám a snad seženu jinou,lepší...
Jsou tam i fota.Nevypadalo to zase tak špatně.Zkusím si vzít dovču než seženu něco na dojíždění,nebo mě vyrazí.
Pročetl jsem celé téma a na jednou stranu je mi Verunky i docela líto, ale na druhou stranu se ponaučí a je to jen 8000Kč. Pokud to je odhlášené a je šikovná (což si myslím že asi neklapne..) tak z toho může cca ještě 3000-4000Kč zachránit, jen v kovošrotu lze dostat 1500 - 2000Kč, to nepočítám pár dílu prodanejch jako ND.
jinak já nejsem blbá ani opožděná.Nikdy mě nikdo neokradl,nenapálil.Tohle se mi stalo poprvé a snad naposled!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od Hardcam »

acent rok výrobi 1.pojízdní. buť vimnenou felicie nebo spotřeba 1.2 obsah cokoliv spěchám. pán ferko

ja vim, ze to ted vubec neni vtipny, ale ja musel...uz prvni indicie, proc neobchodovat.......
nicmene, jak nekdo psal, jde diky bohu jen o osm tisic, je to dost penez, obzvlast, kdyz jsou posledni, ale Accent se da rozprodat mozna i za vic, jen to chce cas...ted uz s tim stejne nic neudelas a litani po policajtech a buh vi kam jeste te bude stat nejen nervy, ale i dalsi penize...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od FISHkaa »

Ten inzerát mě tay dostal. Lidi mě stále překvapující svojí neuvěřitelnou naivitou :-D
bych se ani nedivil kdyby to auto bylo kradené, s přeraženým VIN.

Neuvěřitelné...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od enjoy »

Puvodne jsem si myslel,ze si Hard dela prdel... Ale pak jsem videl inzerat!no comment,musel bych byt neslusny a to nechci.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
verunka
*
Příspěvky: 16
Registrován: 15 srp 2012, 07:51
Bydliště: prachatice

Re: Koupila jsem accenta a ted sem v pr....

Příspěvek od verunka »

jo já vím....byl to cikán už podle jména.Ale já znám strašnou spoustu slušných a poctivých cikánů,že jsem to nijak nebrala.Číslo motoru souhlasí s číslem v jeho kupní smlouvě s aaa,i veškeré údaje..barva,obsah atd..Tak snad kradený nebude.
TED vím,že už podle jména sem se měla na to vys...ale bulet už nebudu.pro mě je 8000 ost peněz+ cesta tak + plná nádrž.Ale co ted.Jedině se ponaučit.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“