Vrzání palubovky

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Jarousek 18
*
Příspěvky: 38
Registrován: 16 bře 2011, 19:40
Bydliště: Rakovník

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od Jarousek 18 »

Také jsem měl tento problém. Po návštěvě autoservisu kde vyndali celou palubku a znova ji usadili do správných plastových držáků mám klid. Přišli na to náhodou u klienta když dělali výměnu předního okna, že není správně zacvaklá v těch držácích. Auto tam bylo 1,5 dne, aby se ohřála palubka na teplotu dílny.
Hyundai IX 20, Ara Blue - 1,6 - comfort - 10/2015
Reklama
 

mattula
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2013, 15:08

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od mattula »

Dobrý den,

u vozidla IX20 je projev hluků z přístr. desky a plastů na nekvalitních vozovkách možný, jedná se o vlastnost použitého materiálu, kterou nelze nikdy zcela eliminovat. Toto je upraveno i v servisní knížce, kde je uvedeno, že záruka se nevztahuje na mírný hluk nebo vibrace, které jsou považovány za běžné a nemají vliv na funkci vozidla. I přes tuto úpravu jsme se Vašemu vozidlu věnovali a uvedený jev řešili bezplatně.

S pozdravem

Lukáš Forejt
Hyundai Olomouc s.r.o.
Dolní Hejčínská 31
Olomouc

zasílám pro informaci, zuřím neustále!!
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Zkousi to je naucen od sveho ucitele Tondu Jedlicku... Vytiskni to a vybehni s tim pisatelem na dve doby. On si potom rychleji uvedomi ze jeho ucitel Jedlicka neni vzdy jednicka. Nedej se budu drzet palce.

odeslano z telefonu.
vevodap
Příspěvky: 6
Registrován: 12 zář 2015, 17:19

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od vevodap »

Zdravím, tak se taky přidám,
nová ix20, najeto máme cca 1500km, již od samotného začátku rezonuje na kostkách, obložení A-sloupku na obou stranách, když mám částečně stažená okna tak vibrují taky (na fabce mi toto okna dělaly až po cca 100k km a obložení ani po 200k km:-) ).
Mirďa
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2015, 14:07

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od Mirďa »

Je to přesně jak píše Vevodap.

Palubovka začala vrzat velice brzy. Jednou opraveno, druhým rokem mi řekli, že to nejde odstranit. Je fakt, že mám auto normálně v garáži a když vyjedu ven, říkám si, asi velký rozdíl teplot. Kór teť. Nejhorší je když jedu někam na delší dobu a auto stojí venku, ráno je to maras. Štve mě to, člověk si koupí nové auto a s tímhle nějak nepočítá.

Sem se ale rozepsal.
Mirďa
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od frawd »

U mňa po skoro 4 rokoch ani vrz...
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Odpovědět

Zpět na „ix20“