Vrzání palubovky

Moderátoři: frawd, Moderátoři

ix20
Příspěvky: 9
Registrován: 20 bře 2013, 11:52

Vrzání palubovky

Příspěvek od ix20 »

MÁM najeto 20 000km a chystám se na 1.servisku...Začla mi z ničeho nic vrzat palubovka při různých nerovnostech či v zatáčkách...Co s tím? Resp. co s tím udělají v servise???
Reklama
 

miche
*
Příspěvky: 39
Registrován: 29 zář 2011, 08:05

Re: VRZÁNÍ PALUBOVKY

Příspěvek od miche »

Že ti vrže po 20tis. považuju za zázrak ... mě vrže od 2tis. a ani na 3 pokusy s tím nikdo nic neudělal ... narvali tam akorát hnusný jakýsi těsnění amatérsky a šmitec .... trčej mi tam kousky jak to tam postupně přidávali ... na radikální řešení nemám čas a nervy ... v teplotách pod 15 stupňů je to běs děs, v mrazech nesnesitelné, při příčné nerovnosti mám pocit, že palubka vypadne z auta jaký to jsou rány (za to můžou nefunkční tlumiče a špatná náprava ...). Přitom problém je jasnej, to že palubka nedoléhá k oknu a je tam díra, tak je protor pro roztahování při změně teplot apod. ... Při přejetí nerovností stačí dát ruku na palubku a je "celkem" klid ... takže by stačilo, aby :hyu: místo krafání v médiích a reklamách (jak jsou nejlepší na světě) něco vymyslel a servisům poradil co s tím! Technik mi potvrdil, že nejsem sám kdo si stěžuje .... ale to je tak všechno ...
Hyundai IX 20, Sienna Orange - 1.4/66kW Tricolor 2011
ix20
Příspěvky: 9
Registrován: 20 bře 2013, 11:52

Re: VRZÁNÍ PALUBOVKY

Příspěvek od ix20 »

to mi neříkej že to nejde přitáhnout nebo namazat silikonovým olejem...
votas007
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 čer 2013, 20:52
Bydliště: Vysočina

Re: VRZÁNÍ PALUBOVKY

Příspěvek od votas007 »

Tak to jsou v servisu pěkný lamy, když si nedokážou poradit s takovou pí....nou. Že ti koukaj kusy těsnění ven, opravu jim na..at na ruce, změň servis, nebo najdi chybu sám.
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od paja »

Taky mi vrzala palubovka při poklesu teplot. Zmínil jsem se v servisu a auto tam přistavil. Podle jejich informace to na několika autech už vyřešili podlepením BCM jednotky, která je v přístrojovce. Auto jsem tam dal ráno a odpoledne si ho vyzvedl. A mám klid :- .
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
ix20
Příspěvky: 9
Registrován: 20 bře 2013, 11:52

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od ix20 »

Vzhledem k tomu že se to u mě vyřešilo...tak koukám co tady píšou ostatní...
V jednom hyundai mi řekli že je to na celý den, tak jsem už vymýšlel jestli nepojedu někam do prahy kde s tím mají větší zkušenosti. Pak jsem se zmínil ve druhém servise a že se na to technik podívá a kdyžtak to vyřešíme příště...Svezli jsme se, technik otevřel motor, odmontoval kryt u stěračů, vyčistil promazal a problém byl vyřešen za 20min. =D> =D> =D> =D>
hejky
*
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 22:51

vrzání palubovky

Příspěvek od hejky »

Ahoj všem , prosím poradtě strašně mě vrže palubovka teploty od 5 stupnů pod bod mrazu.Je to běs i u A sloupků to vrže. Co s tím?
PALI-PALI
**
Příspěvky: 191
Registrován: 09 říj 2013, 17:27

Re: vrzání palubovky

Příspěvek od PALI-PALI »

reklamacia?
ix20, 1,4b, 2013
hejky
*
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 22:51

Re: vrzání palubovky

Příspěvek od hejky »

reklamace ano ale bojím se co s tím udělaj a aby to hlavně pomohlo. A aby to dali dohromady vše dobře.
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: vrzání palubovky

Příspěvek od paja »

Hejky, psal jsem ti přece, že jsem to na podzim reklamoval a že mi v servisu podlepili BCM jednotku v přístrojovce. Od té doby by se vrzání projevilo, ale s klidným svědomím tu napíšu, že to fakt nevrže, a že to před opravou bylo fakt hrozné. Nebyl jsem sice u toho, ale nenašel jsem nikde, že by palubka byla poškrábaná nebo by něco nesedělo. Taky jsem z toho měl strach. Oni snad rozebírají jen kapličku nad přístrojovkou, celou palubovku by neměli rozebírat. Reklamuj a neboj se toho.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
hejky
*
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 22:51

Re: vrzání palubovky

Příspěvek od hejky »

pro paju,
ano psal ale co s tím jak mi vrže u těch A sloupků. a co když to bude něco jiného než ta jednotka BCM? Co když to vrzání má na svědomí něco jiného?
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: vrzání palubovky

Příspěvek od paja »

No mně se právě zdálo, že to taky vrže hlavně u A sloupků. Cpal jsem mezi sklo a palubku gumu, pak i silnější pěnovou gumu, pomohlo to jen částečně. Když už jsem si nevěděl rady, tak jsem to reklamoval. Naštěstí to v "mém" servisu již přede mnou několikrát řešili a tak věděli jak na to. Na tvém místě bych to sám neřešil, otravoval bych servis. Pokud se "svým" servisem nemáš dobrou zkušenost, tak jich pár z tvého okolí obešli emailem, popiš, co ti to dělá a kde to vrže a uvidíš, jak se k tomu kdo postaví a kdo to bude chtít řešit.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
radik.77
*
Příspěvky: 22
Registrován: 14 led 2012, 15:21

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od radik.77 »

Hele jsem jediný komu měnili střechovici a lakovali střechu.. museli vše rozebrat před tím mi vrzal levý sloupek a nyní po výměně nic takže jsem spokojen nevím jak to udělali ,ale nic jsem jim o tom vrzáni neříkal..
ix20 1,4 CVVT 16V, TRIKOLOR
mattula
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2013, 15:08

Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od mattula »

ahoj,
můžete mi napsat v kterém servise to vypodlozili ? v Olomouci se se mnou nechtěji vůbec bavit, opět vlastnost vozidla... =D>
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Re: Vrzání palubovky

Příspěvek od bony »

mattula píše:ahoj,
můžete mi napsat v kterém servise to vypodlozili ? v Olomouci se se mnou nechtěji vůbec bavit, opět vlastnost vozidla... =D>
Neboj se pritvrdit. Rict mi ze je to vlastnost auta tak s tim technikem vysadim dvere...

odeslano z telefonu.
Odpovědět

Zpět na „ix20“