WolfNCU

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: WolfNCU

Příspěvek od paja »

Tak už asi vím, jak na to, zítra to v autě otestuju, a dám sem vědět. Vypadá to ale zatím tak, že ozubeným tlačítkem buď půjde spouštět jen WolfNCU nebo jen Systémové informace. Oboje zároveň nepůjdou. To způsobuje právě ten jeden soubor, který jsem si přepsal. Zítra podám bližší info.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
Reklama
 

Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: WolfNCU

Příspěvek od paja »

Takže k systémovým informacím se dostat dá, stačí přes TotalCommander vyhledat v navigaci soubor:
\Storage Card\System\Snowball.exe
ten je příčinou toho, zda se má spouštět Wolf nebo systémové informace.
Kdo instaloval Wolfa pouze jednou, má ve stejné složce zálohu originálního Snowball.exe, záloha se jmenuje Snowball.wlf. Kdo instaloval vícekrát, tak sice má taky zálohu, ale již jednou přepsaného souboru Snowball.exe. Takže ta záloha je k ničemu.
Pokud tedy budu chtít vidět systémové informace po stisknutí ozubeného kolečka, musím nejprve vrátit původní originální soubor Snowball.exe.
Kdo o něj přišel, tak jako já, není nic jednoduššího, než si stáhnout update firmwaru navigace, rozbalit a ve složce System je mimo jiné i originál Snowball.exe. Nazpět k Wolfovi stačí např. opět jednou nainstalovat Wolfa.
Ještě přidávám odkaz ke stažení staršího firmware 6.8.B: http://media.kia.nl/mijnkia/navigatie/n ... 201208.zip
Ten mám já a přes něj se dá ještě dostat do testovacího módu, u nového firmwaru 7.1.2 je to údajně blokováno, ale nemám to otestované.
Je to možná krkolomně popsané, ale snad se dá pochopit, co jsem vlastně napsal.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

paja píše:Takže k systémovým informacím se dostat dá, stačí přes TotalCommander vyhledat v navigaci soubor:
\Storage Card\System\Snowball.exe
ten je příčinou toho, zda se má spouštět Wolf nebo systémové informace.
Kdo instaloval Wolfa pouze jednou, má ve stejné složce zálohu originálního Snowball.exe, záloha se jmenuje Snowball.wlf. Kdo instaloval vícekrát, tak sice má taky zálohu, ale již jednou přepsaného souboru Snowball.exe. Takže ta záloha je k ničemu.
Pokud tedy budu chtít vidět systémové informace po stisknutí ozubeného kolečka, musím nejprve vrátit původní originální soubor Snowball.exe.
Kdo o něj přišel, tak jako já, není nic jednoduššího, než si stáhnout update firmwaru navigace, rozbalit a ve složce System je mimo jiné i originál Snowball.exe. Nazpět k Wolfovi stačí např. opět jednou nainstalovat Wolfa.
Ještě přidávám odkaz ke stažení staršího firmware 6.8.B: http://media.kia.nl/mijnkia/navigatie/n ... 201208.zip
Ten mám já a přes něj se dá ještě dostat do testovacího módu, u nového firmwaru 7.1.2 je to údajně blokováno, ale nemám to otestované.
Je to možná krkolomně popsané, ale snad se dá pochopit, co jsem vlastně napsal.
Napísal si to zrozumiteľne a môžem potvrdiť, že je to tak ako píšeš. Nechcel som toto info posúvať ďalej, aby si ľudia zbytožne niečo nepokazali, veď servisné menu je aj tak len informačné, ale nič. Je to vonku :)
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
bugsbunny
*
Příspěvky: 35
Registrován: 22 čer 2013, 14:20

WolfNCU

Příspěvek od bugsbunny »

Ok dik za postup, funguje to presne tak. Napisal si to zrozumitelne, kto to nepochopi sa do toho pustat aj tak nebude.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
i40cw 1,7 CRDi, AT r.v.:2017
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Hey páni, nevidím tu nikde ani zmienku, že by niekto skúšal iné skiny a podobne. Nemáme tu žiadnych nadšencov, čo by sa radi podelili o zážitky, prípadne priniesli do éteru nejaké nové poznatky a skúsenosti?
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: WolfNCU

Příspěvek od paja »

Já snad můžu napsat jen, že jsem zkoušel jinou verzi wolfa, která se nemusí "instalovat" a spouští se sama při zasunutí USB flashky. Má to ale velkou nevýhodu, že ač je na USB flashke soubor dummy.mp3, tak rádio nepřestane hrát. Dá se vypnout jedině pomocí Bluetooth z mobilu přes tlačítko Media, ale jakmile někdo na ten mobil zavolá, tak wolf spadne a už nenaběhne. Rovněž tak se nesmí vypnout na mobilu Bluetooth, to taky wolf spadne. Takže kdyby tu verzi chtěl někdo zkoušet jako já, tak za mne nedoporučuji. Verze vystavená robertbulkem funguje o mnoho lépe.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: WolfNCU

Příspěvek od smokeflypaper »

já jsem spokojen s výsledkem maximálně. Funguje s menšími problémy se mi podařilo s pomocí @robertbulko instalaci dotáhnout do zdárného konce. Zatím jsem neměl možnost si s tím více pohrát, původní skin se mi líbí.

Tipy pro další "montéry"
1) nepodceňujte dobře ořezanou tužku na ovládání
2) updatujte na verzi 6.8.x a výš

víc mne nenapadá

@robertbulko DĚKUJI!
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Ďakujem páni, aj za pochvalu a aj za doplnenie pomocných informácií. :wink:

Myslel som či niekto skúšal aj tie "fancy" skiny z Ruskej, alebo Korejske stránky WOLFNCU. Tam kde je tachometer, kompas a kadečo iné. Ja som to neskúšal moc dlho, pretože som nemal o takúto zábavu veľký záujem. Viem, že tam bolo treba nastaviť komunikáciu s NAVI (COM PORT, GPS .....), ale nedopátral som sa čo presne :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: WolfNCU

Příspěvek od schmidke »

Tiež by ma zaujímala téma skinov do WolfNCU. Podarilo sa mi stiahnúť nejaké do NAVI aj bežia, ale nie sú prepojené s NAVI, takže rýchlosť neukazujú a je to celé také surové, nedotiahnuté. Ale nebabral som sa tým nejako dlho, ani som nebrowsoval po nete. Urcite sa to dá v tom *.ini subore nastaviť, ale to sú pre mňa kódy. Ak by niekto mal viac času, nech sa podelí o poznatky. Vďaka.
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
schmidke
*
Příspěvky: 99
Registrován: 27 bře 2011, 19:29

Re: WolfNCU

Příspěvek od schmidke »

Inak, napadlo ma, že ak si niekto nainštaluje Wolfa, tak vlastne nevie pozrieť ani verziu systému a máp. Teda len ak neexistuje nejaká iná finta ako výmena súboru Snowball.exe. Takže doporučujem si odfotiť obrazovku syst. info ešte pred nainštalovaním Wolfa. :idea:
Tucson 1,6 T-GDi 4x4 PREMIUM,7DCT,white,10/2015
ex: ix35 1,7 CRDi STYLE,SMK,NAV,PNM
Uživatelský avatar
achiles
**
Příspěvky: 150
Registrován: 20 srp 2013, 13:43

Re: WolfNCU

Příspěvek od achiles »

take se mi nepodarilo rozbehat GPS. mozna se musi killnout nejake procesy (navigace), ale to jsem uz moc nezkoumal. precejen ten tachometr clovek vyuzije jen parkrat, kdyz bude chtit zamachrovat pred kamaradama, jinak to prakticky vyznam nema :)

btw funguje vam nekomu ten prohlizec fotek? me se zobrazi jen logo a pak se to vrati zpet do menu. EDIT: tak to zrejme funguje jen na BMP format...

prehravac videa je super, jen skoda, ze neprehraje mkv soubory nebo ac3 zvuk.

nevyuziva nekdo jeste nejake dalsi aplikace, ktere by sli do navi dohrat?
Naposledy upravil(a) achiles dne 09 říj 2013, 17:00, celkem upraveno 1 x.
Kia cee'd SW II (2013) bílá, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3
petosc
*
Příspěvky: 44
Registrován: 08 říj 2013, 16:51

Re: WolfNCU

Příspěvek od petosc »

Caute, chcem sa len spytat ci tam nejako nepada zaruka na aktualizaciu map a aj celeho navi ked si tam stiahnem ten soft na prehravanie filmov. Dik za odpoved
i30 combi, black, navi, 1,6GDI, automat, pano.strecha
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

petosc píše:Caute, chcem sa len spytat ci tam nejako nepada zaruka na aktualizaciu map a aj celeho navi ked si tam stiahnem ten soft na prehravanie filmov. Dik za odpoved
Pri aktualizovaní, nikto nebude vedieť, že tam niečo máš a po nainštalovaní nového FW ti prestane behať WolfNCU a budeš ho musieť nainštalovať ešte raz. Nie celý len časť, pretože sa prepíše pre wolf upravený subor "snowball.exe".
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 15 črc 2014, 21:23, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
sankakofi
Příspěvky: 1
Registrován: 20 lis 2013, 12:10

Re: WolfNCU

Příspěvek od sankakofi »

Ahoj jsem zde nový a vlastním také vůz i40.Tento software mne velice zaujal,ale po stáhnutí a rozbalení v něm nemohu spustit návod na instalaci.Píše to,že soubor je neznámého formátu a má 0 bajtů.Můžete mi prosím někdo poslat odkaz kde bych návod stáhnul nebo na email sankakofi@seznam.cz?
Děkuji Vám všem
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

sankakofi píše:Ahoj jsem zde nový a vlastním také vůz i40.Tento software mne velice zaujal,ale po stáhnutí a rozbalení v něm nemohu spustit návod na instalaci.Píše to,že soubor je neznámého formátu a má 0 bajtů.Můžete mi prosím někdo poslat odkaz kde bych návod stáhnul nebo na email sankakofi@seznam.cz?
Děkuji Vám všem
Máš to v pošte. :wink:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Odpovědět

Zpět na „i40“