Co bych měl vědět o Scoupe???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hlavne brzdy, razeni, vsecko musi jit hladce a fungovat dobre, zadny kecy noo korejec nefacha to kvuli tomu.. jen zpatecku radit opatrne a s citem, nema synchronizaci, coz ovsem nema hyundai doted :roll: :lol:
Reklama
 

LukKuc
*
Příspěvky: 18
Registrován: 07 zář 2006, 13:49

Příspěvek od LukKuc »

:( Nedopadlo to. Byl to vrak. Bouranej na všechny strany. Ach jo:(
Hyunday Scoupe 1,5i 12V
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

black_sheep píše:
Hardcam píše:On se ptal vas dvou, Tebe a toho druhyho...ja to mam do Chomutova 55km:) tak at dobre pokoupis...
presne taak, ptal jsem se rovnou obou ;) jinak taky preju stastnou ruku, pokud to nebude zanedbany auto (stava se v cechach casto, pac ma nizkou porizovacku a do takovejch aut uz lidi nedaj skoro ani novej olej) tak ho zacnes milovat jako my :)

p.s.: neni to tenhle tuning? jestli jo tak na to extra bacha pac ty votunidla dostavaj strasny cocky, at je tu studeny nebo ohraty hlava nehlava hlavne ze jsou machri pred diskarnama a tohle vypada jako presne ten pripad :roll: taky bych sundal potah volantu a zkontroloval miru opotrebeni, tohle je typicky maskovani ohmatanyho vence a tim padem hodne km.. :!: :!: drzim palce!

http://tipcar.cz/karta/Hyundai/11579264 ... 072259.htm



Njn.Je to on.Sem tam dojel a hned na první pohled bylo jasné že není něco v pořádku.Byli tam kosmetické vady o kterých se mě nikdo nezmínil, ale největší problém byl že to mělo přepsané výrobní číslo.Majitel auta aj ti borci v bazaru říkali že je to rok výroby 95 ale v TP je 93...No prostě se mě snažili oškubat kurvy jedny!!!! :!: ...Ještě že sem si tam sebou vzal svého otca protože on je co se aut týče opravdový machr a ja se s nim ani rovnat nemožu...Kdyby to nemělo přepsané výrobní č. tak bych uvažoval ale jak možu vědět že to není kradene a nebo to nebylo bourané??A ještě ten přední spojler tam držel asi jenom na 4 šroubech ktere vypadaly že taky moc dlouho nevydržijů tak sem radši dal od toho ruce pryč.....Zítra se ale idu poptat jednoho borca který dovážá auta z Německa tak zkusím jestli tam někde nenajde aj mé vysněné Scoupe...Snad už to vyjde a doufám že to nebude jako v tomto případě. :(
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

LukKuc píše::( Nedopadlo to. Byl to vrak. Bouranej na všechny strany. Ach jo:(
nojo, dvacet tisic je na scoupe opravdu malo a dalo se to cekat! budes muset trosku pritlacit cece! :wink:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

wilsg píše:
black_sheep píše:
Hardcam píše:On se ptal vas dvou, Tebe a toho druhyho...ja to mam do Chomutova 55km:) tak at dobre pokoupis...
presne taak, ptal jsem se rovnou obou ;) jinak taky preju stastnou ruku, pokud to nebude zanedbany auto (stava se v cechach casto, pac ma nizkou porizovacku a do takovejch aut uz lidi nedaj skoro ani novej olej) tak ho zacnes milovat jako my :)

p.s.: neni to tenhle tuning? jestli jo tak na to extra bacha pac ty votunidla dostavaj strasny cocky, at je tu studeny nebo ohraty hlava nehlava hlavne ze jsou machri pred diskarnama a tohle vypada jako presne ten pripad :roll: taky bych sundal potah volantu a zkontroloval miru opotrebeni, tohle je typicky maskovani ohmatanyho vence a tim padem hodne km.. :!: :!: drzim palce!

http://tipcar.cz/karta/Hyundai/11579264 ... 072259.htm



Njn.Je to on.Sem tam dojel a hned na první pohled bylo jasné že není něco v pořádku.Byli tam kosmetické vady o kterých se mě nikdo nezmínil, ale největší problém byl že to mělo přepsané výrobní číslo.Majitel auta aj ti borci v bazaru říkali že je to rok výroby 95 ale v TP je 93...No prostě se mě snažili oškubat kurvy jedny!!!! :!: ...Ještě že sem si tam sebou vzal svého otca protože on je co se aut týče opravdový machr a ja se s nim ani rovnat nemožu...Kdyby to nemělo přepsané výrobní č. tak bych uvažoval ale jak možu vědět že to není kradene a nebo to nebylo bourané??A ještě ten přední spojler tam držel asi jenom na 4 šroubech ktere vypadaly že taky moc dlouho nevydržijů tak sem radši dal od toho ruce pryč.....Zítra se ale idu poptat jednoho borca který dovážá auta z Německa tak zkusím jestli tam někde nenajde aj mé vysněné Scoupe...Snad už to vyjde a doufám že to nebude jako v tomto případě. :(
koukam ze po scoupe je tedka docela shanka! chce to trpelivost, obcas se nake pekne najde!! kdyztak hod tema sem a poreferujem o nakych kouscich :)
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

LukKuc píše::( Nedopadlo to. Byl to vrak. Bouranej na všechny strany. Ach jo:(
Aspoň nejsu sám kdo dneska přišel domů s prázdnou :roll:
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

black_sheep píše:
wilsg píše:
black_sheep píše: presne taak, ptal jsem se rovnou obou ;) jinak taky preju stastnou ruku, pokud to nebude zanedbany auto (stava se v cechach casto, pac ma nizkou porizovacku a do takovejch aut uz lidi nedaj skoro ani novej olej) tak ho zacnes milovat jako my :)

p.s.: neni to tenhle tuning? jestli jo tak na to extra bacha pac ty votunidla dostavaj strasny cocky, at je tu studeny nebo ohraty hlava nehlava hlavne ze jsou machri pred diskarnama a tohle vypada jako presne ten pripad :roll: taky bych sundal potah volantu a zkontroloval miru opotrebeni, tohle je typicky maskovani ohmatanyho vence a tim padem hodne km.. :!: :!: drzim palce!

http://tipcar.cz/karta/Hyundai/11579264 ... 072259.htm



Njn.Je to on.Sem tam dojel a hned na první pohled bylo jasné že není něco v pořádku.Byli tam kosmetické vady o kterých se mě nikdo nezmínil, ale největší problém byl že to mělo přepsané výrobní číslo.Majitel auta aj ti borci v bazaru říkali že je to rok výroby 95 ale v TP je 93...No prostě se mě snažili oškubat kurvy jedny!!!! :!: ...Ještě že sem si tam sebou vzal svého otca protože on je co se aut týče opravdový machr a ja se s nim ani rovnat nemožu...Kdyby to nemělo přepsané výrobní č. tak bych uvažoval ale jak možu vědět že to není kradene a nebo to nebylo bourané??A ještě ten přední spojler tam držel asi jenom na 4 šroubech ktere vypadaly že taky moc dlouho nevydržijů tak sem radši dal od toho ruce pryč.....Zítra se ale idu poptat jednoho borca který dovážá auta z Německa tak zkusím jestli tam někde nenajde aj mé vysněné Scoupe...Snad už to vyjde a doufám že to nebude jako v tomto případě. :(
koukam ze po scoupe je tedka docela shanka! chce to trpelivost, obcas se nake pekne najde!! kdyztak hod tema sem a poreferujem o nakych kouscich :)

Myslím že další téma nechcu...Jestli chceš tak klidně si ho sem dej za mě ale já su teď tak nasraný že nemám na to ani pomyšlení.No uvidím zítra a kdyžtak se podívám do dalších bazarů...
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hele klidni hormony jo? ja za to prece nemuzu a uprimne, bazarovejch zmrdu je u nas vic nez dost a ze ten tuning bude mit nejaky hacky se dalo ocekavat, buhvi jeste v jakym bylo stavu! hele takovejch vraku tady jezdi, chce to jen peclive a trpelive vybirat!!
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

Šak tobě přece nic neříkam.Já sem říkal že nemam naladu ale ne kvuli tobě ale kvuli tomu že sem se nasral skrz to auto :? ...No tak to mě neznáš.Já totiž nejsu vůbec trpělivý.Viš??Ale jak tak vidím tak asi budu muset vybirat s trpělivosti... :cry:
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

A ještě neznáš nějaké německé stranky kde by se prodávalo Scoupe??
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kuci, ja jsem vybyral Acceta sakra dlouho a taky jsem jich par musel okouknout...az mam co mam - a taky jsem musel investovat :!:

Drzim palce, at narazite na pekny kousky a at nemusite dlouho cekat!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mobile.de a autoscout24.de, jenze platit za dovoz - to se uz fak moc nevyplati! ale pokud touzis po peknym scoupe, tak tam jich je dostatek! ;)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tak tak,v Nemecku koupis husty kousky za pekny penize,ja ho mel z Nemecka za 20tis,tak nejaky mouchy na nem byli jako na kazdym aute a nejenemo ty na celnim skle :D ,ale vcelku vypada proste jako novy.Hlavne ze melo najeto opravdu 106 000km ,ted uz mam skoro 130 000.Bylo sem dovezeny uz v roce 2004 a ja ho koupil v 2006,tak 2 roky stalo v kravine zapraseny senem a tak ,docela husty to bylo no :D :D :D
A dneska uz nejsou takovy problemy s prihlasenim,ja musel este sehnat papiry atd...a udelat prestavbu,hrozny no.Urady-na mesic :shock:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
wilsg
*
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2006, 19:50
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wilsg »

black_sheep píše:mobile.de a autoscout24.de, jenze platit za dovoz - to se uz fak moc nevyplati! ale pokud touzis po peknym scoupe, tak tam jich je dostatek! ;)

Diky..Nemáš aspoň nějaků představu kolik by si řekli za ten dovoz???
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

pokud pojedes na vlastni pest, musi mit auto platnou TUV a emise (jinak za to das 100 ecek).

jinak platis 150euro za ruzny poplatky, jako povinny na devet dni, prevozky, odhlaseni apod v nemecku, pak 1710kacek v cechach za prihlaseni, ceskou STK a ME cca 1000korun, plus pocitej ze zaplatis tak 4tis za benzin cesta tam a zpatky. to dela dohromady kolem 10ti tisic, ktery budes muset pripocitat k porizovacce! dalsi moznost je platak nebo firma ktera se dovozem zabejva!
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“