líná 88kW?

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

mizuno
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 črc 2013, 22:07

Re: líná 88kW?

Příspěvek od mizuno »

Taky záleží na tom, jakou ti udělají cenovou nabídku. Já jsem třeba kupoval skladovku za 295 tis (trikolor + paket komfort + litá kola), ceníková cena byla 274 tis. Taková nabídka tehdy u GDI nebyla. Kdybych to bral podle ceníku, kde je rozdíl jenom 15 tisíc, tak bych šel asi taky do GDI.
Hyundai i30 kombi 1,6 CVVT
Reklama
 

doubas86
*
Příspěvky: 21
Registrován: 22 led 2014, 18:52

Re: líná 88kW?

Příspěvek od doubas86 »

měl jsem GDI paket style a když jsem nasedal, měl jsem pocit, že si musim večer pročíst návod. vychytávek hromada... ale jak jsem psal výš, s nájezdem 10-12t km/rok asi budu škudlit na motoru a půjdu do CVVT
doubas86
*
Příspěvky: 21
Registrován: 22 led 2014, 18:52

Re: líná 88kW?

Příspěvek od doubas86 »

mizuno píše:Taky záleží na tom, jakou ti udělají cenovou nabídku. Já jsem třeba kupoval skladovku za 295 tis (trikolor + paket komfort + litá kola), ceníková cena byla 274 tis. Taková nabídka tehdy u GDI nebyla. Kdybych to bral podle ceníku, kde je rozdíl jenom 15 tisíc, tak bych šel asi taky do GDI.
když sem po tomhle pátral, bylo i řečený, že skladovky nebo referenstský auta jsou GDI+pakety style a nebo CVVT+paket komfort a od toho se i odvíjí počet atd. takže nabídku mám na GDI+style 370t kč a nebo CVVT+komfort 350t Kč včetně úvěru na 5let.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“