Jarní sraz newAccent i dalších vozů Hyundai - 10.5.2014 Brno

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od 69pavel »

chlapi tak ja sice prvotne hlasoval pro 3.5. ale po urgovani dovolene u sefa v praci to u mne :-k spis vypada na toho 10.5. tak nevim #-o ,asi to necham konovi-ten ma vetsi hlavu a nejak to proste dopadne.
to je totiz tak- v praci nas je malo,mame na smene podstav minus tri lidi,prvni typek je na praskach(drogach) a musel predcasne do duchodu,druhej typek neco kradl-chytli ho na vratnici-dostal okamzitou vypoved a opustil nase rady ze dne na den a treti typek ten ted nechodi 14 dnu do prace aniz by dal neco o sobe vedet a bude propusten. takze celkem mazec,nejak to jaro na ne divne zapusobilo ](*,) ](*,)
takze nejake nadeje na dovolenou ci volno je ve hvezdach :-k #-o :-k a musi se na dovcu brat lidi na prescas z jine smeny,coz byva problem nekoho sehnat.

tak uvidime jak to cele hlasovani dopadne a jak se nakonec domluvime
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Gandalf »

Většině je to prozatím jedno a já volil termín podle Tebe, Pavle. Takže volbu klidně změním, dokud je to ještě ve stádiu plánování.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od cert »

Pravděpodobně mi to bude fuk který víkend to bude, tak nějak podvědomě bych raději toho 3.5. Jinak přijedeme jako obvykle (já + manželka + dcera). Pokud by něco zkolabovalo nahlásím to co nejdříve.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od jiri.vacha »

Kucí,desátého ju =D> :mrgreen:
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Gandalf »

Do restaurace jsem dnes poslal orientacni dotaz na 3.5., ale kdyz ctu prispevky tak, v rozporu s hlasovanim, prevazuje 10.5. anebo je to jedno. Takze pockam na reakci z restaurace, prip. tam v nedeli zajedu a zjistim co a jak. Pristi tyden termin uzavreme, aby kazdy mel cas si v ramci moznosti zajistit volno.
U nas v praci mi dnes pristalo v mailu ohlaseni akce na 3. 5. - Mistrovstvi CR a SR v sudoku :roll: ale kdyz tak si prohodim s kolegou zaskok :) Takze pro mne oba terminy realne, byt 10.5. malinko lepsi.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Martun »

No, mě je to taky jedno, ale jak už jsem psal, toho 10 by si nemusela Martina přehazovat šichtu.. :-k :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od zolda »

Gandalfe už se hlásím, jsem na příjmu. No abych řekl, tak za mně jsou oba termíny na levačku a to mně docela mrzí, jelikož ten plán vypadá super a když se sejdou super lidi, tak není co řešit a navíc Brno je mé oblíbené město. Tak teda 10.5. to nemůžu zcela jistě, jelikož má vnučka narozky a to už je termín domluven s dcerou (přesně jako loňský jarní sraz) a když bych přijel tak jedině 3.5., ale to je také z otazníkem, jelikož tam mám již jinou akci (moto), ale to bych kluci kvůli Vám oželel, takže za mně ano 1+1 ale pouze 3.5., samozřejmě zahlasuji. Jinak se na mně ale neohlížejte, udělejte to podle většiny a dle provozních dispozic ... :P
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Gandalf »

Nové zprávy pro zájemce:
Navštívil jsem plánovanou restauraci a bylo mi řečeno, že nám mohou nabídnout prostor uvnitř, zahrádku venku, event. salonek. Bude záležet také na konečném množství účastníků. Jinak příští týden bych rád uzavřel volbu termínu - prozatím většina upřednostňuje 10.5. nebo je jim to jedno. Kdo se k výběru termínu ještě chce vyjádřit, učiňte tak v nejbližších dnech. Jinak, byť mne moc mrzí neúčast Zoldy, budeme se muset přiklonit k 10.5.2014.
Druhou věcí je pořadí - podle mého by asi bylo nejlepší sejít se na parkovišti, pak provést návštěvu hradu, projížďku parníkem, event. obojí a teprve potom přejet na oběd. Ale pokud by někdo měl problém s obědem až kolem 14. hodiny, můžeme z místa srazu primárně přejet na oběd a teprve pak se individuálně rozhodnout o dalším programu, byť to bude nepatrně složitější. Takže i k tomu se tu můžete vyjádřit.
Asi týden před termínem konání provedu souhrn objednaných jídel tak, abych je předal a oni s nimi ten den počítali. Proto vybírejte z běžného jídelního lístku - ZDE. Konkrétní jídla a počty mi posílejte sem nebo do SZ a já je budu průběžně doplňovat do seznamu účastníků na první stranu, kde si každý může zkontrolovat aktuální stav.
Včera po cestě jsem se také zastavil na srazovém parkovišti, tam by mělo být dost místa i při pěkném počasí :wink:

Obrázek

A pár desítek metrů vede cesta od parkoviště k vodní ploše:

Obrázek

Tak abych to shrnul, očekávám od účastníků konečné vyjádření k:
1. termínu
2. pořadí "atrakcí"
3. objednávanému jídlu v restauraci

Těším se na Vás :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od zolda »

Gandalf, moje neúčast Tě mrzet nemusí, já se zúčastním akce 3.5. :!: Pouze se o týden minem .. :cry:
Ne, to je v pohodě, většina rozhodla, s tím nic nenaděláš, mně to také mrzí, to je život. Loni jsem byl na tom stejně a jak to vypadá, pokud budou jarní srazy v tomto termínu, tak to prostě nedám ](*,) . Narozeniny vnučky nemůžu vynechat, jedině by musel být dán datum srazu dříve než se budou domlouvat narozky, pak to mění situaci. Kdo dřív přijde ... Tak se uvidíme na podzim, všechny Vás zdravím včetně mojí maminy (už spniká), pak dejte vědět na jakém místě srazu se domluvíte ohledně podzimu. Tak si to kluci užijte a ať je nějaké foto, abych se aspoň pokochal.
Gandalf, můžem se v létě domluvit a dát si scuka napůl cesty třeba v Letovicích na motkách a pokecáme.
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Gandalf »

Zoldiku, s temi Letovicemi je to dobry napad :) Projedem se kolem Kretinky (aspon my tak rikame mistni prehrade) a taky si poslechnu dospely motor :) Nahodim nejaky termin a treba to vyjde :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
milo58
*
Příspěvky: 84
Registrován: 08 čer 2012, 14:35
Bydliště: Praha

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od milo58 »

Zdravím,

jest-li mohu, tak se také zúčastníme v počtu asi 1+1 v sobotu 10.

milo58
ix20 Style, 1.6 CVVT (92 kW) blue, TWR-Cool Red, tempomat,
parkovací asistent s obrazem ve zpětném zrcátku od 7/2012
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Gandalf »

Budu zde průběžně opakovat aktuální otázky a čekat na Vaše vyjádření:

1. Termín - většinou hlasů je asi rozhodnuto pro 10.5. - případné argumenty proti pište
2. Pořadí programu - oběd kolem poledne a hrad odpoledne nebo přesun ze srazového parkoviště na nedaleký hrad a později odpoledne (cca 14 hod) oběd
3. Vybírejte si jídla v restauraci - JÍDELNÍČEK a hlašte mi co nejdřív, ať to mohu dát dohromady :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od Martun »

Tak já osobně bych byl nejprve pro program, ať už hrad, nebo parník.. za mě klidně oboje, na lodi jsme jako sraz ještě nebyli.. :wink:
a teprve poté oběd.. páč, u oběda se stejně každej rozkecá a zakecá :mrgreen: a poté jsme se už odebírali zpět na parkoviště, kde ještě doprobíhala konverzace a začali jsme se ubírat k domovu... :-k
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od xkrchnav »

Za nás tiež najprv program, hrad parník a až potom obed. Ináč jedlo: boršč+halušky, salát s kuřecími grilovanými kousky, detská svíčková.

Díky!
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
milo58
*
Příspěvky: 84
Registrován: 08 čer 2012, 14:35
Bydliště: Praha

Re: Jarní sraz new Accent i ostatních vozů Hyundai - Brno

Příspěvek od milo58 »

Tak za nás svíčková a co se týče programu, je to jedno, jaké bude pořadí.

milo58
ix20 Style, 1.6 CVVT (92 kW) blue, TWR-Cool Red, tempomat,
parkovací asistent s obrazem ve zpětném zrcátku od 7/2012
Odpovědět

Zpět na „Srazy“