Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od robertbulko »

Opýtal som sa číňana či je tento modul http://www.aliexpress.com/store/product ... 22503.html vhodný pre :hyu: i40. (Samozrejme som uvideol dôležitú poznámku o tom, že motorčeky okien na i40 sú všetky 6 vodičové.) Číňan obratom odpísal, že áno. Tak som ho požiadal o linku, kde si môžem o takom module pozrieť viac. Ďalej som sa ho opýtal ako tento modul pracuje a koľko stojí. Zatiaľ som nedostal odpoveď. Budem čakať. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

Od Cinana vetsinou dostanes odpoved ano :-) drzim palce aby jsi dostal dalsi odpoved.
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od robertbulko »

UPDATE: Číňan mi dneska ráno odpovedal protiotázkou, že či mám auto s "power seat". Neviem čo presne tým myslel. Poslal som mu obrázok ovládania vodičovho sedadla a opýtal som sa ho či tým myslí elektrické ovládanie sedadla a že ak áno, tak potom moje auto má "power seat". :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od karelmrak »

robertbulko píše:
karelmrak píše:Taky jsem ještě našel tohle http://www.ebay.de/itm/281789463234?_tr ... EBIDX%3AIT
a Číňan mi tvrdí, že to funguje na auta s automatikou oken... nějak odkazuje, že to funguje s tím příšerně drahým modulem alarmu...
Tak toto je klasický univerzálny lacný modul na dovieranie okien s ktorým to určite fungovať nebude. :P

V oboch prípadoch modulov, ktoré si tu zavesil si nalpísal že si buď komunikoval alebo komunikoval s číňanom. Naozaj si komunikoval, alebo si si len prečítal popis? Nechce sa mi veriť, že by číňan tak "odrbával".
Vždycky píšu!
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od robertbulko »

karelmrak píše:.... Vždycky píšu!
V takom prípade sa treba číňana pýtať ďalej až pokiaľ si budeš takmer istý, že kupuješ naozaj to čo chceš. Čiňan pravdepodobne naozaj na veľa vecí odpovie bez rozmyslu áno. :P
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od robertbulko »

UPDATE: Po niekoľkých výmenách informácii prišlo na to, že mi číňan nie je schopný dodať modul pre i40. Má možnosť mi posunúť obyčajný modul pre 2 káblové motorčeky, alebo vraj môže ponúknuť modul pre 6 káblové motorčeky (ako máme v i40), ale s inými konektormi. Porúčam sa a ďakujem. :?
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od robertbulko »

UPDATE: Toto je out of topic, ale dám to sem. Posledná odpoveď od číňana bola celkom milá. Po detajlnom rozoberaní toho čo chcem kúpil a číňanovom snažení zadovážiť to pre mňa, sme sa dostali do štádia kedy číňan zistil, že mi nemá čo ponúknuť. Dokonca sa snažil mi nanútiť modul, ktorý nespĺňal moje predstavy. Slušne som mu zhrnul, čo som od neho čakal a čo som od neho nakoniec (ne)dostal a ukončil som konverzáciu tým, že mi nemôže pomôcť. Na to pán číňan zkonštatoval, že som "smart" a porúčal sa. Tiež mám pocit, že nie som blbec. :D

P.S.: Lacný modul na dovieranie okien pre :hyu: i40 je zrejme nedosiahnuteľný.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Zavírání/otevírání oken při zamknutí vozu

Příspěvek od karelmrak »

To byl heroický výkon, za který ti patří dík, já se spokojil s tou jeho prvou odpovědí, i když se mi to moc nezdálo.
Odpovědět

Zpět na „i40“