Sněhové řetězy

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od mozecek »

zrovna sem poridil PEWAG BRENTA-C (nepouzite za 950kc na bazaru mi prislo jako slusna nabidka) .. uz jsem je mel i na starem aute a tak sem nakonec nechtel experimentovat s tema Servomaticama apod, kde mi to nasazovani podle videa vyznamne komfortnejsi neprislo

nicmene otazka za zlateho bludistaka .. v pytlicku s navodem byly 2 "rozevrena ocka" - mnohem vetsi nez ocko retezu, navic dost rozsklebene a ke vsemu docela ostre aby to bylo jako nahradni, pac to bych potreboval jeste poradny kladivo abych to nejak zbouchal a nekde v kopci na mrazu to je asi to posledni co budu resit. Jsou k tomu 2 navody a ani na jednom se o tom nepise. Nevite tedy pls k cemu je to dobry? V navodu se akorat pise "v pripade uprav velikosti ci roztrzeni" sverte opravu odborne firme.

pro sichr sem googlil a byvaji tam vzdy v tom pytlicku s brozurkou
retezhacky (Střední).jpg
retezhacky (Střední).jpg (134.84 KiB) Zobrazeno 177 x
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Reklama
 

zopper
**
Příspěvky: 235
Registrován: 15 úno 2022, 13:49

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od zopper »

Hacky na poveseni retezu po pouziti na snuru, aby uschly? :-k Nic jineho me nenapada.
i30 2021 1.5 T-GDI MHEV Style, DCT
Boryš
****
Příspěvky: 1089
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od Boryš »

Je to náhradní článek pro opravu řetězu. Měl jsem je u starých řetězů a jeden jsem použil když se povedlo řetěz v kopci roztrhnout. Jsem to tehdy secvakl plochými kleštěmi (kombinačkami).

Např. zde:
https://www.pewag.cz/shop/nahradni-clan ... lanek.html
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 366
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od mozecek »

dik, LOL vcera na to kouknu a rozkliknu hned prvni odkaz podle obrazku
https://www.pewag.cz/shop/opravarensky-clanek.html
a vubec sem si nevsiml ze je o kousek dal ten co hledam .. hmm tak to bude asi na ten bok, tam by to ostre provedeni asi ani nevadilo :-k
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“