Prosvětlení panelu

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Tím se reguluje osvětlení i toho střed. panelu.Zkusím kouknout na schema jak je to zapojený a dám vědět.A zásuvka zapalovače taky nesvítí?
Zapalovač svítí, i popelník
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

zásuvka zapalovače?? jako nekuřák ani teď nevím, zjistím to. Jo a to by bylo super kdybys to zkusil někde zjistit...je to taková blbost ale bylo by milý kdyby to bylo funkční. Děkuji předem
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

podle schéma http://www.hmaservice.com/index.jsp?SSO ... CA2wPvBZLS je podsvělení otočného ovladače ventilace připojeno přímo k osvětlení budíků, zbytek jde přes konektor-zem je společná :shock:
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

aha.....to mi nic neříká... :oops: nešlo by to nějak polopaticky neelektrikářsky?? děkuji :wink:
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

jsem taky nekuřák ale mám vtom nabíječku na tel.Tak nevím -jedině sundat panel a koukat - když svítí popelník mělo by svítit i to ostatní(barva drátků + k žárovičkám zeleno-bílá,-zel.černá jako na stromečku :D
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

blondynaa píše:aha.....to mi nic neříká... :oops: nešlo by to nějak polopaticky neelektrikářsky?? děkuji :wink:
když svítí budíky měl by zároveň svítit i ten ovladač 8)prosim
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

zdravím,
mám úplně stejný accent 1.5 GLS, jen o dva roky starší a podsvětlené topení mám. Pochybuji, že by to po dvou letech zrušili .. určitě tam bude, jen najít závadu ... tak mnoho zdaru
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Uživatelský avatar
Benji
*
Příspěvky: 44
Registrován: 02 srp 2005, 15:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Benji »

Jak to tak pročítám, přikláním se k názoru Mydlocha, že to osvětlení tam někde být musí - vypadá to na špatný kontakt, prasklé žárovky, přetržený kabel, pojistka (i když to by asi nesvítil i přístrojový štít, ale nelze vyloučit, že to je na dvě různé pojistky) nebo tak něco.
Zdá se mi málo pravděpodobné, že by nebylo osvětleno ovládání ventilace.
Benji
Hyundai Getz 1,3GLS/60kW 2003 - WO
Opel Vectra 2.0DTi/98kW HB 1999 - L147
Škoda Octavia II Elegance 2.0TDi/103kW
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Tak podsvícení ovládání topení a větráků a rozmrazování z.skla mi už fachá, fakt to bylo jen pojistkou :oops: ale popelník, zapalovač, stěrač z.okna neee :( nesvítí mi ani spínač mlhovky vedle volantu vlevo, tak tak to asi bude jiný problém. O víkendu se tomu podívám na zoubek :wink:
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

blondynaa píše:Tak podsvícení ovládání topení a větráků a rozmrazování z.skla mi už fachá, fakt to bylo jen pojistkou :oops: ale popelník, zapalovač, stěrač z.okna neee :( nesvítí mi ani spínač mlhovky vedle volantu vlevo, tak tak to asi bude jiný problém. O víkendu se tomu podívám na zoubek :wink:

Tak sem asi fakt úplnej blbec..Blondýno smekám. Jaká pojistka to je prosím?
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ovladače nalevo dole (mlhovky atd. tam je jen dioda)
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Nesmekej, já jsem v tom úplně nevinně - za to vděčím kolegům v práci :wink: a palubku taky nebudu rozebírat úplně sama - to by to pak nemuselo fungovat vůbec :lol: jen koukám a přikládám ruku k dílu ale úplně sama bych si netroufla
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

blondynaa píše:Nesmekej, já jsem v tom úplně nevinně - za to vděčím kolegům v práci :wink: a palubku taky nebudu rozebírat úplně sama - to by to pak nemuselo fungovat vůbec :lol: jen koukám a přikládám ruku k dílu ale úplně sama bych si netroufla
Jaká to byla prosímtě ta pojistka?
Proč budeš rozebírat palubku?
JAk si psala, že ti svítí rozmrazování zadního okna tak myslíš jen tu malou diodku nebo celý prosvětení tlačítka
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

vydrž pojistku zjistím a napíšu. A palubku budu rozebírat protože chci zjistit jestli tam nemám prasklou žárovku na stav nádrže (rezervu) protože mi to nesvítí, nejezdím na doraz, ale co kdyby někdy náhodou....a taky to chci vyčistit, mám tam neskutečný bordel, majitel přede mnou byl asi pěkný prasátko....když jsem měnila čelní sklo našla jsem tam strčený asi 4zapalovače, kus kapesníků....no hnus
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

blondynaa píše:Tak podsvícení ovládání topení a větráků a rozmrazování z.skla mi už fachá, fakt to bylo jen pojistkou :oops: ale popelník, zapalovač, stěrač z.okna neee :( nesvítí mi ani spínač mlhovky vedle volantu vlevo, tak tak to asi bude jiný problém. O víkendu se tomu podívám na zoubek :wink:
Jak si psala, že ti nesvítí mlhovka, tak musíš mít nastartováno a zapnutá světla jinak nejde. Nastartováno musíš mít taky u rozmrazování zadního okna, ale to určitě víš.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“