Prosvětlení panelu

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Prosvětlení panelu

Příspěvek od Jirka »

Jak jste kdo vyřešil, že není prosvětleno ovládání topení a ostatních vypínačů? To mi přijde od Hyundaie dost ostudný, to měli už auta o mnoho let starší...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Já šátrám po paměti :lol: nebo si rozsvítím když už něco jo potřebuju vidět, ale taky mě to malinko zklamalo
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Já jsem to vyřešil malým modrým neonem, ale není to ono..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Georg
*
Příspěvky: 31
Registrován: 20 črc 2005, 12:24
Bydliště: Děčín

prosvětlení panelu

Příspěvek od Georg »

Jiříku a ostatní, mám Accenta r.v. 1999 a všechno, co patří k ventilaci a topení, (mám na mysli ovladače na palubce pod autorádiem), je prosvětleno. Že by výrobce u některých typů investoval do žárovičky a kousku drátu a u jiných typů se snažil ušetřit ? Každopádně by osvětlení těchto ovladačů mělo být společné s osvětlením palubní desky. Nemůže být chybička někde jinde ?(... asi jsem ti moc neporadil...!) Jak jsou na tom ostatní Accentíci ?
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

a co vyměnit žárovičky-vyndat rádio,popelník(fuj)pod ním jsou 2 šroubky a opatrně vycvaknout středový panel,pozor hlavně na hadičky podtlakového systému ovládání kapek přívodu vzduchu do kabiny.Je lepší vyměnit rovnou všechny nebo dát rovnou ledky a je pokoj.
Uživatelský avatar
Wlastik
*
Příspěvky: 24
Registrován: 03 srp 2005, 23:44
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Wlastik »

Já mám Accenta 1998, a oba otočné ovladače ofukování a topení mám bíle prosvětlené, stejně tak posuvný ovladač ventilátoru. Nevím o tom že by to u některých Accentů bylo neprosvětlené. :?:
Hyundai accent 1,3 12V
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Už jsme měl panel vyndanej ale po žárovičkách ani vidu... To jste mě teda překvapili..Neměl jste to někdo rozebraný?víte někdo kde přesně žárovky jsou?
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Mě to taky nesvítí :cry: ale teď o víkendu to chci rozebrat, tak dám vědět
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Matesxx

Příspěvek od Matesxx »

Taky me to nesviti, myslel jsem ze je nekde neco vypalene... tak to me prekvapuje ze to tak je od vyroby... Ale zvikl jsem si na to :-)
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

Určitě tam ty žárovičky máte Jirka1 výbava GLS na 100%,chce to jen opatrně odklopit panel s ovladači a jít po drátech ke každé objímce jdou 2.Objímka se pootočí a povytáhne,je to dost utopený a na první pohled tam není nic vidět, chce to pevné nervy a třikrát zalomenou ruku :P .Ještě mě napadá-nemáte staženou intenzitu podsvětlení reostatem na min?:oops:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mydloch píše:Určitě tam ty žárovičky máte Jirka1 výbava GLS na 100%,chce to jen opatrně odklopit panel s ovladači a jít po drátech ke každé objímce jdou 2.Objímka se pootočí a povytáhne,je to dost utopený a na první pohled tam není nic vidět, chce to pevné nervy a třikrát zalomenou ruku :P .Ještě mě napadá-nemáte staženou intenzitu podsvětlení reostatem na min?:oops:
Rozeberu to už mě to s... Mě se totiž zdá že tam žádný kabely nejdou. No a zrovna reostat na palubku taky v autě nemám. Taky to nechápu když to maj auta v horší výbavě..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

Tak to se omluvám asi to tam mít opravdu nebudeš-nemáš to auto z němec?Tam mají slabost na takové prapodivné výbavy vozidel.Už jsem viděl nekolik vozů s ABS,SRS,klima,posilovač a s okny na kličku....
A co tam ty žárovičky doplnit a připojit to na podsvělení budíků?Určitě bych našel i přesné schéma...
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mydloch píše:Tak to se omluvám asi to tam mít opravdu nebudeš-nemáš to auto z němec?Tam mají slabost na takové prapodivné výbavy vozidel.Už jsem viděl nekolik vozů s ABS,SRS,klima,posilovač a s okny na kličku....
A co tam ty žárovičky doplnit a připojit to na podsvělení budíků?Určitě bych našel i přesné schéma...
Je tady z Čech. Možná to tam je? já fakt netušim. Ono dát to tam není problém ale asi tam nejsou žádný držáčky a už vůbec netuším, jestli to prosvětlí ty ovladače. Ale to asi jo, když to tam někdo máte.
Ono jak si psal s těma Němcema, tak zrovna Wolkswagen dává kolikrát ke klimatizaci okna ovládaný kličkama, protože počítají s tím, že se pak okýnka tolik nestahujou.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Osvětlení palubky si reguluji vlevo vedle volantu vedle spínače na z.mlhovky ale na ovladače topení atd. nemám nikde nic. Zkusím to rozebrat,ale myslím že tam nic nebude :(
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Mydloch
*
Příspěvky: 31
Registrován: 15 čer 2005, 20:53
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od Mydloch »

blondynaa píše:Osvětlení palubky si reguluji vlevo vedle volantu vedle spínače na z.mlhovky ale na ovladače topení atd. nemám nikde nic. Zkusím to rozebrat,ale myslím že tam nic nebude :(
Tím se reguluje osvětlení i toho střed. panelu.Zkusím kouknout na schema jak je to zapojený a dám vědět.A zásuvka zapalovače taky nesvítí?
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“