Prosím o radu (se sáním a centálem u Scoupe)

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Hehe, ještě protahat kabely a vymyslet co kam zapojim ale je to porod, patlám se s tim už od tří a mam jenom namontovaný serva, momentálně válčím s palubkou a radši jsem si přivolal zdatnější pomoc :cry:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Grr sem uplne znicenej a na nejaky psani navodu fakt nezbejval cas... moje auto je momentalne ve stavu kdy nema cast palubky a couhaj z toho na vsechny strany draty....
Kabely natahany mam, serva umisteny mam,jen zbejva zapojit ridici jednotku centralu... Clovek by si rek to je jednoduchy, staci prece plus a minus, jenze kulovy :-(
Chtel jsem to pripojit na okruh otevirani kufru, ale nezdarilo se :-(
Ani Vlada Bures kteryho jsem poprosil aby mi s tim pomohl a ktery dorazil i se svoji drahou polovickou s tim nic nevymyslel... ono taky kdyz to delam pomalu od tri do pul jedenacty, tak bude asi neco spatne :cry:

Uvidim pozitri, zira mne ceka celej den v praci ale v nedeli se do toho pustim a dodelam to komplet i kdybych mel u toho nevim co.
Jdu spat...
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Takže jsem to už jakš-takš docela prasecky zapojený rozběhal ale tlačí mne čas, takže se moc rozepisovat nebudu, snad jen kdybyste někdo věděli jak můžu u Scoupátka zapojit vývody na blinkry budu moc rád jinak zítra asi při tom zjišťování umřu :lol:
Zatím ještě pořád stroj vítězí nad člověkem. :?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Jen tak dal,tohle presne potrebuju vedet :))) A casu mam jeste min nez ty :?
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tady je odpověď na všechny otázky :wink: HyundaiScoupe1994_body-electrical-system.pdf
Pokud časem bude chtít to schéma někdo další, mile rád Uploadnu znovu, dá se normálně stáhnou i na HMAservice :wink:

EDIT: Mimochodem, už mi ten centrálek běhá <3
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Byl to porod ale nakonec všechno klaplo, je to centrální zamykání, jmenuje se Centrální zamykání, váží 200g a řikám mu "Centrálek" ;) :-D
Zkusím přecejenom udělat zítra nebo začátkem příštího týdne nějáký návod i s obrázky jen mějte trochu strpení. Škola teď vrcholí takže je to zápas očas, učení vs auto.
O víkendu ho kompletně dodělám, zapojím dosud nezapojené a udělám i nějáké obrázky... plus bych mohl zkusit najít odkud mi přebývá ta hromada šroubů ;)

Při zapojování všem doporučuju stáhnout si to schéma na který mám odkaz o příspěvek výš a přečíst si intro, pak by neměl bejt problém. Pokud neumíte alespoň trochu anglicky tak to asi problém bude :( Ale všechno se dá přeložit nebo jinak pořešt ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Na Scoupe jsou kity například od greenu ale já to zjičťoval jen na turbínu. a nakonec to vyřešil KaN s přesnou přírubou a sedl jak ušitý ale nelíbí se mi umístění tak to bude ještě přeďelávat aby nasával studený vzduch. Vyhodíš filtr box a místo něj dáš filtr... Obrázek
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

No já bych to vrazil někam do předního nárazníku, respektive za něj... jak to mam udělaný mi to ale taky neva. Šak se mi mrkněte do galerie.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Yurii píše:No já bych to vrazil někam do předního nárazníku, respektive za něj... jak to mam udělaný mi to ale taky neva. Šak se mi mrkněte do galerie.
Přesně tak přijde za přední nárazník na levou stranu ale to až pořeším turbo co si chci obědnat...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tak co Yurii uz mas hotovej nejakej ten navod??? :?
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Narovinu: Vec se ma tak ze mam cim dal min casu a cim dal vic prace a to nemyslim jenom ve skole... ten vikend co jsem sliboval ze to udelam budto prselo, nebo bylo takovy vedro ze se v aute co stoji nedalo bejt takze jsem vyhlasil kapitulaci... :roll:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“