Prosím o radu (se sáním a centálem u Scoupe)

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Prosím o radu (se sáním a centálem u Scoupe)

Příspěvek od HolyHole »

Zdravím všechny ....
Chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti se zapojováním centrálu na Scoupe. Celkem by se mi šikl nějaký podrobnější manuálek, jak jej zapojit. A potom bych ještě rád věděl jaký spotovní filtr (saní) by se dal dát do mého Scoupe a kde by se dal sehnat.
Zatím moc dííííky :P
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Sání? Nevim hoď si tam nějákej univerzál... to co mam v motoru já originál rozhodně neni a pochbuju že se dělá speciál přímo pro Scoupéčka.

S tim centrálem to budu taky v dohledný době řešit... bude t docela na palici :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HolyHole »

jj, to bude celkem dost na palici. Nejak se toho bojim. Nechce se mi do toho, ale je to nutnost 8)
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Prej na tom je nejtezsi protahnout kabely od servomotorků dovnitř těma husíma krkama... nevim co na tom je pravdy :-)

Centrál taky považuju skoro za nutnost, za 1. mi vadi ze musim pacne trefovat klic do zamku a za 2. mne uz par lidi rikalo: Kdyz uz mas kurna jenom dvoje dvere tak si ten central konecne udelej :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Yurii píše:Prej na tom je nejtezsi protahnout kabely od servomotorků dovnitř těma husíma krkama... nevim co na tom je pravdy :-)
To je uplne v pohode, nedavno jsem tama na lantre tahal 4 draty a v pohode ... fakt ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HolyHole »

Vazne ???? V pohode ???? Tak to ses bud kouzelnik nebo moc sikovnej. Vsichni mi rikaj, ze si uziju s tema husima krkama.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

HolyHole píše:Vazne ???? V pohode ???? Tak to ses bud kouzelnik nebo moc sikovnej. Vsichni mi rikaj, ze si uziju s tema husima krkama.
No v Scupátku to zas trochu v pohodě tak není sem nad tím ztrávil celý víkend kdy si ale výsledek za to stál,když budeš chtít tak Ti potom napíšu postup,jak a co jsem s tím dělal,je fakt velkej!! :shock: :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HolyHole »

Tak za ten postup by jsem ti byl strasne vdecny. Protoze jinak bych se s tim rypal straasne dlouho.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

ja do scoupecka koupil kn filtr a je to pecka vyslo to na 2000kc
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

HolyHole píše:Tak za ten postup by jsem ti byl strasne vdecny. Protoze jinak bych se s tim rypal straasne dlouho.
Ja myslim, ze to zvladnes ... jde o to, si to trochu zjednodusit ...
Kdyz otevres dvere, tak ten krk na jedne strane (ja to delal na te vyssi- na kasti) castecne sundas (myslim ze je tam nejaky plastovy krouzek ten musis pootocit a oddelat), tak aby si se do nej dostal ... poptom prostrcis krkem prehnuty drat (ja jsem pouzil lakovany vazaci drat) tim prehybem napred. Asi si to budes muset malinko natvarovat, aby ti to slo co nejlip. no a jak budes ve dverich, tim ohybem, tak na nej privazes vsechny draty co potrebujes protahnout a pak uz jen tahas .
No a pres sloukek projdes uplne stejne ... ten stejny drat na kterym uz mas vsechno privazany, tak na konci kombinackama zamotas a prostcis ho do sloupku... Vtahnes dovnitr a je to ...
Nezapomen celou dobu nejen tahat za ty draty, ale taky tomu ve dverich pomahat, tak ze je tam budes jako by tlacit .... Uvidis, ze na tom fakt nic neni ...
No a nakonec vratis ten krk i ten plastovy krouzek nazpet ...

Zkus to a uvidis ... me to takhle slo .... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tak jsem si dneska objednal na Aukru centrál s dálkou za opravdu velice lidovou cenu 840,- + doprava, prostě ho už musim mít nebo mne kamarádi ukamenujou :-D

Jen tak přemítám jak zapojit výstup na blikače :? No nevim počkám až mi to přijde a pak teprv budu něco řešit ale nějákej help by se mi asi hodil, nebo alespoň online technická útěcha :lol: :lol:

Jen doufam ze ten central nebude mit tak ubohej dosah jako original od naseho Forestera, je srasny kdyz musim mavat pul hodiny dalkovym ovladanim cca 10cm pred okynkem ridice nebo spolujezdce. Dokonce ani zevnitr to skoro nefunguje, to radsi pouziju klic! A uz sem zase nasranej a to o tom jen mluvim :twisted: GRRR :twisted: UÁÁÁ :twisted: :oops:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno tram tadadá!!! A centrálek je doma, někteří už viděli na srazu alespoň bedničku :wink:
Vypadá sice docela čínsky, čím to asi bude, ale motorky maj i na 6V docela velkou sílu :?: :lol:
Už jsem si ho připravil na montáž tzn: vyhodil z krabičky dvě přebytečný serva a ukrátil kabeláž (zbylo mi asi 15 metrů drátů fakt nebyla sranda najít ty který můžu uštípnout :shock: )
Jinak k tomuhle centrálu se připojuje krom servomotorků ještě brzdovej spínač, blinkry, zapalování a výhledově i odjišťování kufru ale to je mi naprd.

Dneska odpoledne si chci do auta hodit alespoň serva a možná to i celý zapojit :wink: Samozřejmě patřičně zdokumentuju a hodím sem.
Poprosil bych někoho z moderátorů aby změnil název tohoto vlákna ať je na první pohled vidět o čem je 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Tak az to budes mi zmapovany tak sem nahod navodek :)) central jsem si tam daval uz davno,ale protoze to je i s alarmem ,tak zapojeni na brzdu,blinkry a otevirani kufru jsem vynechal,tak by me taky zajimalo kam co pozapojit,v jakych mistech je to nejlepsi a pod.... a kde to pripichnout do pojistkovy skrine.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mno ptas se na to samy co sem se chtel zeptat i ja :lol: :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Na tom centrálu nic není...opravdu je nejsložitější protahat to husíma krkama ve dveřích....jinak je to jen par vodičů.....
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“