Honička policie s motorkou

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

tak trošku k tématu:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007092101

jinak mě teď na motce nepotkáte, protože ju mám nemocnou :lol:

ale na jaře budu na Suzance GS500E.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

k tomu není co dodat.....
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

motorka

Příspěvek od rade622 »

Tomasi člověče, s tvýmy zády na motorce? No nevím, není to moc velké riziko? To staré přísloví- raději škaredé auto než pěknou motorku je furt platné.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Re: motorka

Příspěvek od Tommas33 »

rade622 píše:Tomasi člověče, s tvýmy zády na motorce? No nevím, není to moc velké riziko? To staré přísloví- raději škaredé auto než pěknou motorku je furt platné.
Rade622
No snad to bude dobrý...zkoušel jsem to a je to ok..chci se po letech vrátit do jedné stopy...
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Motorkáři mi nevaděj, když to nejsou kamarádi, co mi umíraj...
Ale svý holce bych motorku nedovolil a to hlavně z toho důvodu, že auto nedá přednost :-(
Neříkám.. zrovna před pár dny se stal u nás smrťák.. kdy mladej klučina, motorku měl dva dny a byl ji "jen" projet ve dvěstěkilometrový rychlosti štrejchnul předjížděný Subaru, a to ho rozhodilo na protijedoucí Peugeot do kterýho to vpálil čelně.. ano.. to byla kravina.. on byl mladej, blbej, nevylítanej, nevěděl co ho čeká.. a.......... je mrtvej.. jeho chyba.. ale je bohužel i spousta případů, kdy vážně motorkář jede stejně rychle jako ostatní, jen do něj prostě někdo odbočí.. a je to prostě rozdíl, vysekat se ve sto kilometrový rychlosti v autě nebo na motorce.. sakra velkej rozdíl.
Ale nikoho se nezastávám.. jen bysme si všichni měli uvědomit že to nejni jednostraná záležitost..
Podotýkám.. motorky mi nic neříkaj, líbí se mi jejich zvuk, jejich zrychlení.. líbí se mi borci, co na na nich umí.. ale osobně sem jel maximálně na Jawě350 a na nic silnějšího bych nesed.. mám strach a respekt..
Za mě říkám.. když vidim nějakou motorku za sebou. rád uhnu a dívám se jak mizí v dáli a přeju mu, aby ve zdraví dojel a nenarazil na HOVADO V AUTĚ..
Ale takový co byl v tý reportáži bych poověsil za koule do průvanu :P :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

MartasZ: skvělej názor, kéž by bylo víc takovejch jako ty :wink: je to jen o ohleduplnosti o ničem jiném, proč někomu v něčem bránit jen proto, že já to nemohu. Když to převedu jinam, tak stejná situace je kamion x osobák........
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Joker píše:tak trošku k tématu:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007092101

jinak mě teď na motce nepotkáte, protože ju mám nemocnou :lol:

ale na jaře budu na Suzance GS500E.
Zatleskáme.
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

MartasZ: Tak tu Jawu 350 si kupuju v dubnu :D
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Vsecko je to o tom, jak se k sobe lidi chovaji .. a to nejen na silnici, ale i v obchode prijeny(a) a veci znaly(a) prodavac(ka) je daleko lepsi zazitek z nakupu, nez kdyz narazite na neprijenyho blbce. To stejne plati v restauracich a na uradech ... tam je to kapitola sama pro sebe ...
Vzdycky je to vlidech ... jde o to udelat neco vic nez musim a brat to jako samozdrejmost ...
Jedna moje kamaradka pracuje ve svedsku a bavili jsme se o tom a byla uplne prekvapena, jak se tam dokazou lidi chovat a jak dokazou byt prijemni pri jednanich a podobne .....
Takze to neni o motorkach a autech, ale podle me o lidech ... Uz to tu nekdo psal, ze debil, at uz jde pesky nebo na necem jede, je nebezpecny svym chovanim celemu okoli ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

I ja znam par lidi kteri maji motorky a jezdeji rozumne a samozdrejme vim ze je mraky debylu v aute.Kdyz jedu v aute treba v kolone a nebo si jedu pianko klidne pustim rychleji jedouciho motorkare kterej me casto pak podekuje jak rukou tak i treba nohou a vubec me to nevadi.Ale kdyz pak potkam treba na statovce v zatacce predjizdejici bandu motorkaru kolonu na plny care v rychlosti kolem 150 a ja musimsilne na brzdy a strhnout to ke krajnici ze si skoro skurvim kola,jinak bych je vsechny sundal autem ze sedel,tak pak sem nasranej tak ze bych jim ty helmy nejradeji nacpal do prdele a motorky prejel tankem.To same patri i o frajerech v aute!Jinak si myslim kdyz je ten clovicek takovej frajer na motorce,tak by mel bejt i frajer ve skutecnosti a prijmout porazku ze ho dostali a nezacinat si vymejslet jak 10 klucina.U me je to peknej posera kterej sice umi zatahnout za plyn,ale nechova se pak jak spravnej CHLAP!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

motorky

Příspěvek od Leo »

No, já jezdím na motorce a docela dost a někdy samozřejmě rád vezmu za plyn ale s maximálním respektem. Od toho motorky jsou. Samozřejmě, že o dodržování rychlosti nemůže být v některých případech řeč. Mám za sebou docela velkej pád v klopený zatáčce a nějakou tu zkušenost.

K té srážce asi jen tolik: když ujíždím policajtům, tak se musím smířit s tím, že se může stát i to, že to do mě nakouří zezadu. Když už riskuju, tak musím brát i rizika. Kdyby zastavil hned, zaplatí za pokutu, a pojede v pohodě dál.

To je přece jednoduchá matematika.
Problém nastává pouze tehdy, když na mé riskování doplatí někdo jiný!!!
Například smrtí atp.

Ale jinak mě docela baví Vaše příspěvkky o střílení motorkářů atp.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Bezmozek se vyskytuje všude,ať jede na motorce v autě nebo jde pěšky jde jen o to včas ho rozpoznat.
neslusnyridic
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2007, 13:23

Příspěvek od neslusnyridic »

Joker píše:........
Co se týče samotné jízdy na motorce, tak spousta lidí nechápe rozdíl mezi motorkou a autem. Viz třeba plné čáry...to značení je dělaný s ohledem na normální vozidla (což motorka rozhodně není) a sposta lidí nepochopí, že ta čára je tam kvůli předjíždění který by pro auto bylo rizikový (horizont, zatáčka, atd...), ale motorka tam stihne zrychlit, předjet a zase zpomalit na původní rychlost, ale pro ty lidi v autech jsem hovado, který předjíždí na plný, ale tyhle souvislosti jim nedojdou......
Co to je proboha za blbost??????????????????????????????????? A pro koho tam teda ta plná čára je? Jenom tak pro informaci, aby si každej vyhodnotil jestli má dostatečně silný auto nebo motorku na to, aby se ho to týkalo?? Že tam rovnou těch čar neudělají milion..pro každej typ auta a motorku jednu podle toho jak rychle stihne předjet auto....některý názory mi připadají opravdu divný. :roll: Jednou jedeš po silnici, jsi teda účastník silničního provozu a budeš dodržovat pravidla. A pokud ne tak hovado seš!!!

A zajímavý taky je (aniž bych se tady chtěl někoho dotknout), že vetšina motorkářů uzná, že jisté nemalé procento z nich sou prostě namyšlený prasata neuvědomující si riziko svého počínání, ale automaticky se řadí mezi to minimum slušnejch...... kdo je teda mezi těma 90 nebo kolika procentama hovad, když jste všichni slušní??hm?
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

neslusnyridic píše:
Joker píše:........
Co se týče samotné jízdy na motorce, tak spousta lidí nechápe rozdíl mezi motorkou a autem. Viz třeba plné čáry...to značení je dělaný s ohledem na normální vozidla (což motorka rozhodně není) a sposta lidí nepochopí, že ta čára je tam kvůli předjíždění který by pro auto bylo rizikový (horizont, zatáčka, atd...), ale motorka tam stihne zrychlit, předjet a zase zpomalit na původní rychlost, ale pro ty lidi v autech jsem hovado, který předjíždí na plný, ale tyhle souvislosti jim nedojdou......
Co to je proboha za blbost??????????????????????????????????? A pro koho tam teda ta plná čára je? Jenom tak pro informaci, aby si každej vyhodnotil jestli má dostatečně silný auto nebo motorku na to, aby se ho to týkalo?? Že tam rovnou těch čar neudělají milion..pro každej typ auta a motorku jednu podle toho jak rychle stihne předjet auto....některý názory mi připadají opravdu divný. :roll: Jednou jedeš po silnici, jsi teda účastník silničního provozu a budeš dodržovat pravidla. A pokud ne tak hovado seš!!!

A zajímavý taky je (aniž bych se tady chtěl někoho dotknout), že vetšina motorkářů uzná, že jisté nemalé procento z nich sou prostě namyšlený prasata neuvědomující si riziko svého počínání, ale automaticky se řadí mezi to minimum slušnejch...... kdo je teda mezi těma 90 nebo kolika procentama hovad, když jste všichni slušní??hm?
asi jsi přesně nepochopil, jak jsem to myslel nebo já se špatně vyjádřil. Beru to tak, že hovado za volantem je ten, kdo svým počínáním omezuje či ohrožuje ostatní účastníky a ne ten, kdo poruší nějakej předpis. Nechápu, proč se pro někoho stanu hovadem, když poruším předpis, ale mé jednání je bezpečné. Jestli to bereš jen podle předpisů, tak jsme všichni hovada a tím myslím úplně všichni nebo jste nikdy nepřešli silnici mimo přechod?? :wink:
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
neslusnyridic
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2007, 13:23

Příspěvek od neslusnyridic »

Joker píše: asi jsi přesně nepochopil, jak jsem to myslel nebo já se špatně vyjádřil. Beru to tak, že hovado za volantem je ten, kdo svým počínáním omezuje či ohrožuje ostatní účastníky a ne ten, kdo poruší nějakej předpis. Nechápu, proč se pro někoho stanu hovadem, když poruším předpis, ale mé jednání je bezpečné. Jestli to bereš jen podle předpisů, tak jsme všichni hovada a tím myslím úplně všichni nebo jste nikdy nepřešli silnici mimo přechod?? :wink:
Vpodstatě máš pravdu, ale na co teda ty předpisy potom jsou? Znamená to teda, že když přijedu na křižovatku, na semaforu červená, já se ale rozhlídnu, nikde nic, tak prostě jedu? Nebo nepřehledná křižovatka, STOPka, já se ale pořádně rozhlídnu a nic nejede, takže na co bych zastavoval?? No nevim no, nějak se mi to nezdá... 8)
Ať si každej jezdí jak uzná za vhodné. Ale v případě, že poruší předpisy a je viděn pověřenou osobou nebo způsobí dopravní nehodu (i když není hlavním viníkem), měl by být náležitě potrestán.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“