predni mlhovky vs. pridavna svetla

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

Sokyno píše:
Kámen_Dave píše:Jak to mýslíš??? :shock:
Jen si delam prdel jestli cez ten zar tych svetel neco i vidis jestli te to neoslepuje :lol: :lol: :lol:
No mě určitě ne. a ti co jedou naproti (jdou) tak se asi hodně diví, nebo lépe řečeno nic nevidí :lol: :lol: :lol:
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Kámen_Dave píše:
Sokyno píše:
Kámen_Dave píše:Jak to mýslíš??? :shock:
Jen si delam prdel jestli cez ten zar tych svetel neco i vidis jestli te to neoslepuje :lol: :lol: :lol:
No mě určitě ne. a ti co jedou naproti (jdou) tak se asi hodně diví, nebo lépe řečeno nic nevidí :lol: :lol: :lol:
Tak bacha aby jsi se nedivil ,nabo spíš neviděl ty, až potkáš kamion s pořádnou rampou.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Pajk píše:
Kámen_Dave píše:
Sokyno píše: Jen si delam prdel jestli cez ten zar tych svetel neco i vidis jestli te to neoslepuje :lol: :lol: :lol:
No mě určitě ne. a ti co jedou naproti (jdou) tak se asi hodně diví, nebo lépe řečeno nic nevidí :lol: :lol: :lol:
Tak bacha aby jsi se nedivil ,nabo spíš neviděl ty, až potkáš kamion s pořádnou rampou.... 8) 8) 8)

ta rampa to sem zazil nic hezkyho sem musel na slepo zastavit a jeste chvili sem se ztoho zpamatovaval a blikal vystraznymi :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

Pajk píše:
Kámen_Dave píše:
Sokyno píše: Jen si delam prdel jestli cez ten zar tych svetel neco i vidis jestli te to neoslepuje :lol: :lol: :lol:
No mě určitě ne. a ti co jedou naproti (jdou) tak se asi hodně diví, nebo lépe řečeno nic nevidí :lol: :lol: :lol:
Tak bacha aby jsi se nedivil ,nabo spíš neviděl ty, až potkáš kamion s pořádnou rampou.... 8) 8) 8)
:wink: :wink: :wink:
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“