dálkové ovládání rádia na volantu

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od ovi »

pokročil už někdo s opravou dálk. ovládání na volantu? jo a prý se už nemusí podle nového zákona chodit nagarančky a opravy v záruce do autorizovaného servisu-to by bylo :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

ovi píše:pokročil už někdo s opravou dálk. ovládání na volantu? jo a prý se už nemusí podle nového zákona chodit nagarančky a opravy v záruce do autorizovaného servisu-to by bylo :lol:
No ja som veru este nepokrocil. Minule som s tym isiel do servisu, lebo uz to udajne vedeli opravit, ale nic neopravili, stale to iste... Teraz uz pozadujem len novy kus, lebo to je ocividne jedina vec, co to dokaze vyriesit, len vysvetlit to niekomu je problem...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Měl jsem ten samý problém! Ale už to mám spravené! Špatné připojení na kostře nebo co. A dělalo mi to jen při jízdě. Tak servis a hotovo :D Vyměnily i nějaké káble tuším a už to šlape :) Zavolejte si do servisu v olomouci, tam už vědí co s tím 8)
ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od ovi »

:D tak už mám dálkové od rádia taky spravené (doufám) a to v Olmiku ale teď pro změnu blbne naklápění světel- v poloze 0 pocukávají oba motorky a to v OL ještě neznají takže :(
Uživatelský avatar
blacki1
*
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2007, 19:51
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od blacki1 »

Ono je toho víc co v Olmiku v servisu nevědí!!! Nejvíce mě štve to kolísání otáček a línost za studena !! :twisted: Dosud si stímto problémem neví rady !! :twisted: Jinak supr vozítko !! :D
gordi
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2008, 16:45
Bydliště: kosice

dialkove ovladanie radia

Příspěvek od gordi »

Ahojte vsetci,mal som tiez tento problem.chodil som do servisu ako na klavir,ale po vymene nejakych ,,pin-ov``ukostrenia je to uz ok
peter culka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 čer 2008, 18:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od peter culka »

Ja som si dal dnes namontovať ovl.rádia na volant, pretože v čase predaja nemali schému zapojenia a až dnes sa k tomu dopracovali, čo je asi 2 týždne. Takže auto bolo v servise ca 5,5 hod., myslím, že to ešte do tohto typu nikdy nemontovali v tomto servise/ BA/, ale všetko funguje tak ako má.
Dúfam, že to dlho vydrží.
Uživatelský avatar
r209vltava
Příspěvky: 4
Registrován: 20 čer 2008, 16:19
Kontaktovat uživatele:

Alternativa?

Příspěvek od r209vltava »

jak tak pročítám tohle téma, tak mě to tedy moc netěší :-( hledám tedy jiné řešení a našel jsem nějaké dálkové ovladače k rádiím, ale nejsou přímo zabudované do volantu. Zato mají většinou více funkcí a cenově jsou určitě zajímavější

http://www.autoradio-prodejce.cz/prislu ... volant.htm

co si o tom myslíte?
djbb
*
Příspěvky: 16
Registrován: 27 čer 2008, 13:46

Příspěvek od djbb »

Problem s ovladanim radia je v ukostreni tlacitok. Tento je uz vyrieseny a kazdy servis Hyundai by mal o tom vediet. Ukostrenie je urobene pod airbagom, ale treba ho prerobit cez pruzinu a ukostrit poriadne o vozidlo. A je po probleme.

Pekny den miro
peter culka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 03 čer 2008, 18:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od peter culka »

To ovládanie funguje dokonale, prepína aj skladby na klúči, len keď chcem prehodiť nové CD, tak to treba na rádii.
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

v celku dobre...

Příspěvek od _miv_ »

a mohol by si sem hodit nejake foto toho ovladania? vdaka!
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

kolik to ovládaní stojí mam origo rádio..
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

to ovladanie stoji tusim okolo 900sk sa mi zda... Do 1000sk to je.

A k tym funkciam: Ovladanie ma 5 tlacitok, 2 su na pridavanie/znizovanie hlasitosti, jedno je na prepinanie radia/CD a dalsie dve su na prepinanie skladieb na CD, pripadne na ladenie frekvencii na radiu (to hodnotim ako nestastne riesenie, radsej sa mohli prepinat jednotlive radia ulozene v pamati a nie ladit frekvencie :( )
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peaty píše:to ovladanie stoji tusim okolo 900sk sa mi zda... Do 1000sk to je.

A k tym funkciam: Ovladanie ma 5 tlacitok, 2 su na pridavanie/znizovanie hlasitosti, jedno je na prepinanie radia/CD a dalsie dve su na prepinanie skladieb na CD, pripadne na ladenie frekvencii na radiu (to hodnotim ako nestastne riesenie, radsej sa mohli prepinat jednotlive radia ulozene v pamati a nie ladit frekvencie :( )
no tych 1000 Sk to nebude.. http://www.hyundai.cz/prodej-sluzby/pri ... .php?id=16 pisu ze je to od 2941 Kc, co je aj relativne dost :( Je to ale k aftermarket raidoam Pioneer, blaupunkt.. ale myslim ze aj origo radio bude mat podobne ceny
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No to sa mi zda akosi vela, ja ked budem doma, tak to pozrem :wink: . Ja som ho bral aj kvoli tomu, ze tam bola dobra cena, ale mozno sa s tou cenou teraz mylim...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“