dálkové ovládání rádia na volantu

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

ovi
*
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2007, 14:56
Bydliště: Prostějov

dálkové ovládání rádia na volantu

Příspěvek od ovi »

Zdravím vespolek, máme Accentíka 1.4 3. měsíc a zlobí to origoš dálkové na volantu. Volume knoflík při mačkání + přidá 1-2 stupně, pak začne ubírat a nakonec rozladí rádio. stejně to dělá i CD. V serv. vyměnili nějaký komunikátor ale závada stejná.Poraďte
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: dálkové ovládání rádia na volantu

Příspěvek od antek »

ovi píše:Zdravím vespolek, máme Accentíka 1.4 3. měsíc a zlobí to origoš dálkové na volantu. Volume knoflík při mačkání + přidá 1-2 stupně, pak začne ubírat a nakonec rozladí rádio. stejně to dělá i CD. V serv. vyměnili nějaký komunikátor ale závada stejná.Poraďte
Otravovat tak dlouho až ti to spraví pořádně.
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

nebud linej a pridej zvuk rucne na radiu a kdyz ne tak to jdi reklamovat. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Mám presne také isté problémy a začalo mi to blbnúť už krátko po namontovaní. Ako som sa už dočítal v iných témach, nie sme ani zdaľeka jediní, ktorých trápi ovládanie rádia na volante. Budem ho ešte testovať a uvidím neskôr, keďže ho mám len 2. mesiac.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
swellik
Příspěvky: 1
Registrován: 23 říj 2007, 01:47

Problem s ovladanim

Příspěvek od swellik »

Zdravim. Mel jsem naprosto stejny problem. Jednou jsem to reklamoval a kdyz mi to vratili a nenastala zadna zmena, rekl jsem jim, ze chci zpatky penize a ovladani at si nechaji. Na to se mi ozvali, ze uz jim prisly instrukce, jak tuto zavadu vyresit. Udajne jde o ukostreni. Pokud je to tak, jak rikali, mely by byt tyto instrukce u ve vsech servisech, proto doporucuji reklamaci...
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Tak tak sup im to spatky at se potrapi :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Tento isty problem mam aj ja a maju ho uplne vsetci, co si dali to ovladanie radia na volante od hyundaiu. Chyba bude pravdepodobne v tom ovladani, podla mna to treba cele vymenit...
Ja som si to bol dat uz konecne namontovat ale pred cca 2 mesiacmi, v servise som si to poskusal, vsetko bezalo tak ako malo, tak som bol spokojny. Ale potom som vysiel zo servisu, isiel som trosku rychlejsie, skusim nieco na dialkovom ovladaci prepnut a ono to akosi blbne... Raz to tlacitko urobi to co ma, inokedy zas spravi funkciu ineho tlacitka... Napr pridam hlasitost a namiesto toho sa mi prepne pesnicka...
A myslim, ze toto mate vsetci. Vsimnite si, ze ked stojite alebo idete velmi pomaly (do 20 km/hod), tak vam to ovladanie v pohode funguje. Ak zrychlite, tak uz to robi problemy...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

peaty píše:Tento isty problem mam aj ja a maju ho uplne vsetci, co si dali to ovladanie radia na volante od hyundaiu. ...
Ještě že to z volantu k rádiu není zase tak daleko :lol:
Taky jsem o něm přemýšlel, ale když já mám za jízdy pravou ruku vždycky někde jinde, než na volantu :lol: Což takhle dát to ovládání na šaltpáku?
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

CzechJoker píše:Ještě že to z volantu k rádiu není zase tak daleko :lol:
Taky jsem o něm přemýšlel, ale když já mám za jízdy pravou ruku vždycky někde jinde, než na volantu :lol: Což takhle dát to ovládání na šaltpáku?
Nebudme prilis skromni a dajme to ovladanie aj na volant a aj na "saltpaku". Pre priebercivych by som to nechal namontovat aj na dvere odkladacej skrinky spolujazdca a opierky hlavy pre zadnu radu. V luxusnej verzii by som jedno ovladanie montoval aj do batozinoveho priestora :lol:
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

diosko píše:
CzechJoker píše:Ještě že to z volantu k rádiu není zase tak daleko :lol:
Taky jsem o něm přemýšlel, ale když já mám za jízdy pravou ruku vždycky někde jinde, než na volantu :lol: Což takhle dát to ovládání na šaltpáku?
Nebudme prilis skromni a dajme to ovladanie aj na volant a aj na "saltpaku". Pre priebercivych by som to nechal namontovat aj na dvere odkladacej skrinky spolujazdca a opierky hlavy pre zadnu radu. V luxusnej verzii by som jedno ovladanie montoval aj do batozinoveho priestora :lol:
a na disky kolies by sa to dať nedalo? :lol:
Naposledy upravil(a) majco dne 25 říj 2007, 10:07, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

No a par by som ich rozdal aj susedom kdyz budes prilis nahlas aby te uzemnili :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

diosko píše:Pre priebercivych by som to nechal namontovat aj na dvere odkladacej skrinky spolujazdca a opierky hlavy pre zadnu radu. V luxusnej verzii by som jedno ovladanie montoval aj do batozinoveho priestora :lol:
Spolujezdce nebrat! Jak mi někdo za jízdy sáhne na rádio, to je zle!
:?
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Pokrocil uz niekto z vas s tym dialkovym ovladanim? Ja som sa po 2 mesiacoch od nahlasenia staznosti na nefunkcnost ovladania ozval opat do servisu, a odpoved bola aj po takejto dlhej dobe stale rovnaka :evil: :
"Závadu již známe a již zpracováváme řešení... Jedná se pravděpodobně o nekvalitní ukostření ovládacích tlačítek. Jakmile bude známé řešení budu Vás informovat."
Uz fakt neviem co si mam o tom mysliet... :evil:
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Peaty, kam chodíš do servisu ? Do TN ?
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

Do servisu zatial do SE...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“