TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Hardcam »

milosh: jj, tak to samozrejme je...ale jak jsem psal, je to zdarma. Pouze je potreba zakoupit GPS modul s cenou od 800Kc. Ja vyuzivam Tomtom a behem par dnu jeste pribyde iGo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Yurii »

Jajaj moje oblibeny tema.
Primo se zastavbovou sadou na TT720 nemam zadne zkusenosti nicmene co se tyce nazoru na ruzne navigacni systemy, jsem plny dojmu a nazoru i v porovnani mezi sebou.
Vseobecne se da rict, ze mi system od TOMTOMu vyhovuje asi nejvic, pouzivam ho jak v PNA (navigaci) tak v mobilu mam pro jistotu jeste navigaci Sygic McGuider a Nokia mapy. (o legalnosti taktne pomlcim)

Uzi77:podle myho nazoru na velikosti (resp formatu) displeje nezalezi, dobre naviguje jak muj malinkej TOMTOM ONE v2, tak muj foun s displejem o temer polovicni velikosti. Navic po chvilce treningu se ridic uz nekouka na navigaci a jede jen podle toho, jak na nej navigace mluvi. Vyhody displeje 16:9 se projevi jenom pri minimu dopravnich situaci, na navigaci kouknujen kdyz si opravdu nejsem jistej kam mam jet.
Urcite bych bral navi s SD slotem protoze jejich moznosti jsou az necekane jednoduse rozsiritelne (diky absenci vnitrni pameti pristroje), u moji navi treba neni problem rozchodit nejnovejsi mapy (chce to nejakej upravy )vcetne IQ routes!!! Coz je pro dva roky starej pristroj extremni vyhoda, potvurka prakticky nestarne ;)
K funkcim typu fotak, mp3 a tak je muj nazor jasnej, mam vsechno v telefonu a fotak v zachodovym prkynku taky nema smysl.
Jinak se vsim co jsi napsal do puntiku souhlasim :) zase nekdo rozumnej ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Uzi77 »

Díky Yurii Ja mam taky tomtom ale one new navigaci prkticky používanm jen v případě že se stratím nebo když se potřebuji dostat na přesne místo č.p. ve městě větší lcd je lepší pro orientaci je na nich vidět větší kus mapy a křižovatek předemnou, každy kdo ma navigaci jiste ví že uhlopříčky (uličky mezi domy jak ja říkam stezky odvahy) navigace využíva velice rada i když je lepší jet po hlavní silnici "napřiklad" (i kdaž novy navigace si s timto umejí lépe poradit jako například funkce IQ Routes) jinak navigaci používam když nekam jedu a neznam cestu tak jen bez udání cílového místa jen pro to aby sem videl kde bude jaka zatačka a taky kvuli předjíždění samozřejme koukam spíš na silnici ale když jedu za nejakym slymakem, nebo nakladakem vidim dopredu + - jak cesta vypada. chapeš doufam co myslim :) nejsem zavodník kor když jedu s rodinkou ale jet se musí :D

Yurii jeste se zeptám jak dostat do me navigace IQ Routes :D potrebujes nejakej crack na to a hlavne kde ho sehnat nebo to jde ruku v ruce s mapama takze novejsi verze map nebo jinak kde sezenu tento soft. snad me poradis jinak diky
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Dan4975 »

Nechci obhajovat softwarové piráty, ale v době kdy cca 90 % programů je nelegálních ,bych nějaké načerno stažené mapy neřešil. Výrobci si to dělají sami, navigační přístroj se dá na internetu pořídit za cca 3000,- kč/zejména v zahraničí/ ale mapy pro evropu stojí více než 6000,-kč. Taky bych si raději pořídil vše legální cestou za přiměřenou cenu s možností aktualizace ,ale za ty ceny......... Navíc není problém si stáhnout třeba TT navigator 6 i s mapami s internetu.
Uživatelský avatar
Michal Jedlička
*
Příspěvky: 51
Registrován: 29 pro 2008, 08:57
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Michal Jedlička »

Konecne jsem se k tomu dostal a vyfotil to. Sice to neni TomTom, ale navigace to je. Je to original se zastavbou od Hyundai a musim rict, ze se jim celkem povedla. Nerad bych klamal, ale tusim ze mapy jsou od TeleAtlas(?) a jako GPS antena je pouzit Sirf starIII. Naviguje perfektne, ale jednou se mi stalo, ze se kousla, zrovna pri ceste na jih Italie, kdyz jsem byl s pritelkyni asi 1800km od domova [-o< To jsem se pekne spotil, ale stacil reset a bylo po problemu.
Přílohy
DSC09630.jpg
DSC09630.jpg (219.75 KiB) Zobrazeno 331 x
DSC09641.jpg
DSC09641.jpg (201.2 KiB) Zobrazeno 335 x
I30 Comfort 1.4 80kW Ember Red 8/08
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Hardcam »

Presne tak, staci koupit nejlevnejsi nav pristroj (podminkou je pouziti memory karet) a mapovy orgie muzou zacit. A davat za mapy 6000 je fakt silenost, obzvlast pro toho, kdo jezdi trasy, ktery vicemene zna a ma nvi treba jen pro komfort a jistotu, kdyby nastala prekazka (treba ja).
O IQ routes jsem jeste neslysel a docela by me to zajimalo, treba jestli to lze dodatecne dostat do Symbian telefonu. Co ty na to, Yurii?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Yurii »

IQ routes podporuje jenom TT7 a vyšší, na symbian je bohužel zatím jenom TT6 a tak to nejspíš i zůstane, SW kriminalita prej totálně podkopala snahy TT o vývoj nový verze protože by se ani nezaplatil. IQ routes mám v TTONEv2 a vypadá to, že fakt fungujou :)
TT vlastně při připojení navigace k počítači anonymně uploaduje data o tom, kudy jsi jezdil, a jak dlouho to trvalo, pak to zpracovávaj a přidělujou různejm komunikacím v různou dobu různý rychlostní koeficienty přičemž navigace pak "vymejšlí" nejrychlejší trasu s ohledem na tyhle koeficienty.
Ta zastavěná navigace o patro vejš vypadá jako Navigon, od tý doby co maj podklady od TeleAtlasu se dost zlepšili ale já se prostě zasek u TT a už u toho zůstanu nafurt, plně mi vyhovuje, navíc není problém sehant si nejnovější mapy :D/
Měl už 3D zobrazení krjainy? :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od laufas »

Michal Jedlicka: vypada to dobre, tu horni schranku mam stejne porad prazdnou. co to stalo? :)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Michal Jedlička
*
Příspěvky: 51
Registrován: 29 pro 2008, 08:57
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Michal Jedlička »

Abych to uvedl na pravou miru... Icko jsem koupil od Hyundaie uz zajete (okolo 10000km), bylo to byvale sluzebni vozidlo nekoho z Hyundaie a ta navigace uz byla namontovana, takze ani nevim, ale na strankach Hyundai.cz myslim je cena neco kolem 15000(?)Kc. Jinak bych ji zaradil tak do kategorie stredni tridy, co se tyce vybavy a moznosti. Jen je skoda, ze to neumi DVB-T, byla by to parada =D>
I30 Comfort 1.4 80kW Ember Red 8/08
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“