TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
tomas.uher
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2008, 19:34

TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od tomas.uher »

Nemáte náhodou někdo zkušenost se zabudovanou navigací TomTom? Prodejci nabízejí její montáž do odkládací schránky palubní desky (přesněji její kolíbky, do které se pak samotný přístroj v případě potřeby jen zasune a není třeba již nic zapojovat a když jdeš pryč, můžeš si ji vzít s sebou a schránku zavřeš). Dost mě toto řešení láká . . .
Hyundai i30 Comfort / 1,4 CVVT / Steel Gray /12-2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

S tou první zkušenost nemám-jen pozor na pixmanii,mají skvělé ceny,ale s dodáním a nedej bože nějakou reklamací......máš problém.Navíc většina věcí není ani určena pro náš trh-tak si raději před nákupem zjisti,jestli vůbec navi.umí česky,ať si sebou do auta nemusíš brát překladatele :lol: .

Mezi TT one a Mio C250 mám jasno-zkoušel jsem TT a M v citlivosti na signál(což považuji za dost zásadní parametr)a kde Mio bez problému fungovalo a ukazovalo dostatečný počet satelitů,TT už byl absolutně mrtvý,bez signálu :( -zkoušel jsem je obě zároveň.Takže jsem vybral Mio c250 a max.spokojenost. :wink:

Ještě jedna poznámka-pokud nechceš navigaci používat jen po ČR a okolí,tak si kup zrovna komplet krabici navigace + podrobné mapy celé Evropy-vyjde to výhodněji,než potom mapy dokupovat. :wink: (Třeba u toho Mia máš už ČR a východ v navi.V balení s mapami celé Evropy je ještě SD karta,na které je zbytek Evropy(+DVD).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
mirant
Příspěvky: 8
Registrován: 23 zář 2008, 18:48

Příspěvek od mirant »

Ahoj,
výborné informace a recenze jak TomTom včetně modelu 720 tak i jiných navigací viz www.navigovat.cz ;
k vlastní zástavbové sadě Hyundai - do horní schránky palubní desky je zamontována vložka s kolíbkou TomTom, vlastní navigace se tam potom před jízdou vloží a je to, po opuštění vozidla se jednoduše vyndá. Mezi výhody patří možnost použití vlastního TomTom v jiném auťáku, možnost aktualizace map pomocí PC případně doplňování zajímavých bodů z www.poi.cz apod. Je to napojeno vnitřkem palubky na elektriku, takže v kabině pro cestující odpadají jakékoli dráty.
Jisté nevýhody to také má, ale na ty může nahlížet každý jinak.
Na severním okraji Prahy mohu předvést v reálu :-).
av
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Dan4975 »

Za ty prachy ,za které se to prodává , pořídíš navigaci pro celou rodinu a ještě ti zbude. Poměr cena/užitná dodnota říká jasně kup si normální navigaci.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Hardcam »

A kdo ji chce zadarmo, tak ji ma v mobilu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od laufas »

Hardcam píše:A kdo ji chce zadarmo, tak ji ma v mobilu.
jako navi?
i30 1.4 + kn, 12/2007
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od matysekul »

Ano,navigaci.Teď se zrovna snažím kolegovi rozchodit navigaci v telefonu se symbianem.A taky s tím tak trochu laškuju.Přemýšlel jsem o normální navigaci,o PDA(nevyužiji,nižší výdrž) a nebo o telefonu se symbianem.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od shwaara »

2 roky pouzivam HTC Artemis s TT6 a mapami central europe (nyni western + central europe) a nemam vuci tomuto druhu navi jedinou vytku, muzu jen doporucit.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od matysekul »

@shwaara:
O variantě PDA s navi jsem taky uvažoval,ale zamítl jsem to.Přístroj jako takový nevyužiji a má to některé proti,které by mi vadily při mém běžném používání.Proto uvažuji o telefonu se symbianem,maximálně + externí GPS,aby fungovalo víc softů.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od shwaara »

Jo, uznavam, ze je to spis pro hracicky, kteri chteji mit all in 1 a zdaleka ne kazdemu to vyhovuje. Je pak ale fajn, ze me to navede treba i kdyz se ztratim peskobusem na dovolene. Ale pokud se blizi dulezita odbocka a nekdo mi v tu chvili zavola.... :)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od matysekul »

Tak ono to moje řešení je taky all in one.Tedy víceméně.Telefony se už dnes dělají s interní GPS,jen na to není tolik softu,jako na PDA.Proto přemýšlím telefon + externí modul GPS,ale jen kdyby to nefungovalo.A na to moje volání a sms + občas navigace,to bohatě stačí.Na nynějším telefonu nemám ani aktivované datové přenosy.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od Uzi77 »

tomas.uher tahle navigace je urcite dobra takze jde jen o to jestli chces investovat peníze do zabudovaní (napis nam kolik za to)

ZdeněkSvoboda Ma rada kup si navigaci s vetsim displejem (16:9) aby mela sd slot čím znamejší značka tim lepe (tom tom, mio, garmin) jde o to ze jsou dele na trhu maji lepsi dostupnost veci na netu nabízí více vychytavek a upgradu.Co nejnovější verze map pak je na tobe jestli chceš mít v navigaci fotak, mp3, přhravač videi a fotek to jsou podle me hlouposti navigace ma navigovat pak sou vychytavky jako je RDS-TMC to se hodí a patří to k navigaci jen cena je ruzna podle techto věcí. Bluetooth® je dobra věc ale zaleží jakej maš telefon a pak ještě na tom jake věci mužeš ovladat pomocí Bluetooth v navigaci (sms, hovory atd)

Borek To s tím příjmem signalu není tak docela spravne. zaleží na GPS přijímači pokud nemel jeden z nich starší jak SiRFInstantFixII Pak jde jeste o aktualizaci Software kde se da přibližně každy tyden stahovat gps fix jako např u tomtomu. (přístroj hleda rychleji polohu družic)
další věc je jestli přístroje byly zkoušeny ve stejnou chvíli na stejnem mistě (auto obe navi.)
atd atd

rada každy kdo si kupuje navigaci tak by si ji měl prvně osahat a ozkoušet jak mu sedne ovladaní jinak každa navigace dovede do cíle v tom sou všechny stejny.
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od milosh »

Akorat kdo ma navi v mobilu z 95% ji ma ukradenou vcetne map :roll:
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: TomTom Go 720 se zástavbovou sadou

Příspěvek od shwaara »

Ja ji koupil u VDF i s mapama:) Nevim, jestli me ma tesit, ze jsem 5%:)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“