Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

ondra.rs píše:Když jsme ještě bydleli více v centru města, tak bylo celkem dost normální, že člověk zaparkoval do řady stojících aut a pak musel jít min. "ob" jedno auto, aby mohl přejít na druhou stranu komunikace, protože mezi nárazníky se nedalo projít ani omylem. Tehdy bylo super, když jsme vyměnili Favorita za Getze s posilovačem 8) hned se parkovalo pohodlněji.
a jeste favorit byl vetsi nez getz tak to se musi parkovat super
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jj a bacha na kaluže při parkovaní Obrázek
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

tyjo pecka. co to je za delo? Zastava?
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Michaelsson
*
Příspěvky: 27
Registrován: 23 kvě 2007, 20:52
Bydliště: Havířov city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaelsson »

To vypadá na malucha! Fiat ( Fantazijna Imitacia Automobilu Turističnego...) :lol:
Hyundai Lantra, 1,8 16V GLS, r.v.96 automat
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

Michaelsson píše:To vypadá na malucha! Fiat ( Fantazijna Imitacia Automobilu Turističnego...) :lol:
super preklad :wink: :lol:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Michaelsson píše:To vypadá na malucha! Fiat ( Fantazijna Imitacia Automobilu Turističnego...) :lol:
:lol: :lol: Tohle pošlu kámošovi, co je fanda do Fiatku Poskich :D Doufám, že to přežiju :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Michaelsson
*
Příspěvky: 27
Registrován: 23 kvě 2007, 20:52
Bydliště: Havířov city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaelsson »

Tak aby jste to věděli celé, tak Maluch má označení FIAT 126.
A to celé znamená - Fantazijna Imitacia Automobilu Turističnego, 1- jednoosobovego, 2- dvojcilindrovego, 6-šestrazyprzedrožonego!!!!!
Neříkat před poláky, bo z polski ani viater nima dobry!!!!! :lol: :lol: :lol:

(P.S. "polština" upravena pro srozumitelnost!!) :D
Hyundai Lantra, 1,8 16V GLS, r.v.96 automat
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Kdysi dávno jsem taky jednoho vlastnil. A musím říct (ikdyž se Vám to tady asi nebude líbit) že byl docela v poho. Taková hračka jako z kinderka.
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Michaelsson
*
Příspěvky: 27
Registrován: 23 kvě 2007, 20:52
Bydliště: Havířov city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaelsson »

Jo to já ho měl taky, jen jsem někdy měl při nastupování pocit že si to auto oblékám, ale jinak jezdil skvěle, z jedné párty nás v něm odjelo i se mnou sedm lidí... :lol: ...bohužel maximálně padesát a na trojku, víc ani ránu, zadní zástěrky nás opustily někde mezi ostravou a havířovem.... :lol: :lol:
Hyundai Lantra, 1,8 16V GLS, r.v.96 automat
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Tringi »

Tak musím oživit tohle téma. Včera jsem si při návratu z práce hledal parkovací místo, a zdravě si zanadával celou cestou od nalezeného až ke vchodu. Těžko, ale vymýšlet nadávky, když do ču*áků a podobně se nadávat nedá, když se nedokážou pořádně postavit :wink:

Prostě jsem si připadal jako u debilů. Když někde nejsou nakreslené pruhy, tak každý nechává metr a půl mezi auty, a jeden pro jistotu zabere tři potenciální příčná místa tím, že to tam postaví podélně ](*,) A pak máme před domem parkoviště pro deset aut, resp. deset při troše snahy, jelikož nedávno ho zkosili a ohraničili 15 cm vysokým obrubníkem (na kterém jsem už odřel jak kola, tak spodek předního nárazníku). Aby se tam stále vešlo 10 aut, musí se druhé auto od kraje mírně posunout k autu třetímu. Stačí lehce, tak 30 cm od ideálního středu v parkovacím místě. No a včera, na jednom konci oktávka, opět téměř podélně přes obě místa, na druhém konci taková ta tenoučká dodávka (nevím co je to zač), přesně uprostřed na dělícím pruhu ](*,)

A ještě k tomu parkovišti. Nedávno jsem z okna s otevřenou hubou sledoval taky jedno pěkné zmrtstvo (po pepanovsku :mrgreen:). Když jsem tehdy přijel, byly na parkovišti volné tři krajní místa. Obsadil jsem třetí místo (tam už nepadá listí z nejbližšího stromu) tak, abych nechal dostatek prostoru pro dvě auta na kraji. Hned vzápětí dojel kdosi jiný, kdo už ten záměr a ideální způsob parkování pochopil (naštěstí je jich čím dál víc), a postavil to dostatečně blízko ke mě tak, aby se třetí na kraj parkoviště pohodlně vešel. Tak se po pár minutách taky stalo. Dorazil jeden ze sousedů v důchodu, a zaparkoval, potud nic zvláštního.
Půl hodinky na to jsem stál poblíž okna, zrovna odjížděl člověk co zaparkoval vedle mě, tak mě to trochu zaujalo a koukám. Nasedl, nastartoval, chvíli mu to trvalo, nevím proč, neřeším, ale nakonec odjel. Vyloženě několik sekund na to ke svému autu (na kraji) přicupital zmíněný důchodce. Naskočil do něj, popojel dopředu a zase dozadu, čímž poodjel tak metr od obrubníku, tak akorát aby se mezi naše auta už nikdo nevešel, vypl motor a šel zase domů. A tak tam to auto stálo dalších několik dní a blokovalo dvě potenciální parkovací místa ](*,) :evil: Vysvětlí mi někdo, co to ku*va bylo?

Abych parafrázoval svého nejoblíbenějšího komika, George Carlin mimochodem, doporučuji, tak "People are fucking stupid!"
-- OT --
Což mě přivádí k dalšímu nepochopitelnému poznatku. To si opravdu všichni kupují širokoúhlé televize, aby koukali na rozpláclé ksichty?! Rodiče, prarodiče, tetky, známí a dokonce i pár známých v mém věku, si kupují 16:9 televizory, a pak koukají na rozpláclé ksichty, rozpláclé filmy, rozpláclé scenérie, rozpláclé reklamy, rozpláclé superstar ...pro rány všech zombie synů neexistujících bohů, jsem si myslel, že nejsou schopni najít to tlačítko na přepnutí obrazu na 4:3, jenže oni jsou, ale nechtějí ho použít, a raději úmyslně koukají na rozplajzlé držky!! ](*,) Co se to stalo s tímhle světem? :( Mám dvě teorie, jednu takovou americkou, a jednu psychologickou.
Americká: Všichni tam tahle vypadají tlustší, o 33%, a diváci se tak můžou těšit z dojmu, že sami nejsou tak tlustí.
Psychologická: Používání 16:9 televize v režimu 4:3 by nemělo to kouzlo, z toho že mám něco moderního, a z toho jak málo programů je vysíláno v opravdovém 16:9 by ještě divák mohl litovat vyhozených peněz a o správnosti koupě pochybovat. To se dnes ale nenosí. ...Jej, jsem se zase rozepsal :oops: Pokud jsem někoho oslovil, nebo jsem se někoho dotkl, nechť založí oddělené téma.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od alarm »

môj zážitok s parkovaním:
V centre mesta vidím babu v audine, ako sedí za volantom medzi dvomi pozdĺžne zaparkovanými autami. Prišiel som, keď sa akurát posúvala dopredu, dozadu, pozerala s :shock: očami a stále sa posúvala hore dole..... #-o
Prišiel som k autu a hovorím jej: Odtiaľto sa nedostanete, dobre vás zacvakli. [-X
Ale dostanem, ja som sem práve zaparkovala....
A tak som odišiel s :^o
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od David PLEVA »

Já to řeším touhle cedulí za okno:

Obrázek
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od Aleš »

:arrow: David PLEVA: A pomáhá ti ta cedule nebo to ignorujou?
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Parkování některých umělců

Příspěvek od XMira »

Nepomáhá mu to, akorát mu už někdo dvakrát ze vzteku "rozmrdal" nárazník. :D :D :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Odpovědět

Zpět na „Pokec“