Fólie na okna

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

aj u nás sú tónované. rozdiel vidieť hlavne, keď si sťahujem okno a pozerám sa pritom z okna.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Reklama
 

Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suicycomania »

Neni prostě nad folie a na STK se nějak domluvíme. Obrázek Obrázek
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

suicycomania píše:Neni prostě nad folie a na STK se nějak domluvíme. Obrázek Obrázek
Člověče,vzhledově to je moc pěkné,ale nazval bych to zatmavení nocí ve dne. :wink: Kolik % máš boční?Na STK se možná domluvíš :roll: ,ale za hranice bych s tím autem nejel :wink: .Mám také folie,ale ne takovou noc a u Štýrského Hradce v Rakousku jsem musel ukazovat kartičku z montážní firmy(a to mám i štítky s údaji pod folií).A tam se domlouvají krátce a rychle. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Obrázek Obrázek Obrázek

To borek: Takhle to mam ja - AT 05 Llumary....dokonce i s kartickou :)Kde jsou napsane AT15 ale proste, v origo hyundai mi na zadni sklo + bocni zadni dvere nalepili stitky AT15 stim ze kdyz jsem chtel pak udelat i ty predky tak se zjistilo ze to jsou AT05 (nejtmavsi od llumaru) a holt se slo do nich. Jel jsem stim i do nemecka kde jsem mel strach pac do auta pres den je videt minimalne a v noci = 0 :)Ale nezastavili diky bohu takze doufam ze to bude OK. Uvidim co reknou jeslti se pojede na mobilni sraz do te italie tak to otestime:)

Jinak krom toho ze auto je tmave, to ma jeste tu peknou vlastnost ze nepali tolik slunicka do xichtu z boku a nejak to nezneprijemnuje cestu. Predtim nez jsem je tam mel tak to bylo celkem neprijemny.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dantasík-tak to jsi střelec :lol: .Auto vypadá suprově-u nás možná fízla drobnou pozorností ukecáš,na STK určitě také najdeš technika,kterého víc zajímá obálka než auto,snad ani té Itálie bych se tak nebál :oops: ,ale Němci a dle mé zkušenosti i Rakušáci jsou svině nekompromisní :lol: .A když uvidí tuhle "černotu" :shock: ,tak ti ani kartička nepomůže :wink: .Než dráždit hada bosou nohou,to jsem si raději dal na přední boční okna rozumné zatmavení 8) :lol: (i když jak píšu,ty černé jsou parádní).Zadní okno a zadní boční,třeba totálně černé(kdo používá zrcátka-proč ne :wink: ),ale přední boční-to si myslím,že i z důvodu bezpečnosti nebude to pravé :roll: .Třeba kluk jedoucí na kole v noci po hlavní....... :( Na zadním okně mám 75% zatmavení a couvání v noci-viditelnost nic moc-spíše nic než moc :D (mám park.senzory,takže v poho).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Presne jak pise Borek ... Nemci jsou nekompromisni ... kamose namerili v 70 jel 92 a pokuta jako prase a jeste mu prisel papir domu, ze jeste jeden stejny prestupek a ma zakaz rizeni v SRN ..... :(
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suicycomania »

Borek píše:Dantasík-tak to jsi střelec :lol: .Auto vypadá suprově-u nás možná fízla drobnou pozorností ukecáš,na STK určitě také najdeš technika,kterého víc zajímá obálka než auto,snad ani té Itálie bych se tak nebál :oops: ,ale Němci a dle mé zkušenosti i Rakušáci jsou svině nekompromisní :lol: .A když uvidí tuhle "černotu" :shock: ,tak ti ani kartička nepomůže :wink: .Než dráždit hada bosou nohou,to jsem si raději dal na přední boční okna rozumné zatmavení 8) :lol: (i když jak píšu,ty černé jsou parádní).Zadní okno a zadní boční,třeba totálně černé(kdo používá zrcátka-proč ne :wink: ),ale přední boční-to si myslím,že i z důvodu bezpečnosti nebude to pravé :roll: .Třeba kluk jedoucí na kole v noci po hlavní....... :( Na zadním okně mám 75% zatmavení a couvání v noci-viditelnost nic moc-spíše nic než moc :D (mám park.senzory,takže v poho).
Třeba takovej kluk jedoucí na kole, v noci, po hlavní má určitě rozsvícený světla ,jestli ne tak je to blb, nemá tam co pohledávat a ještě si koleduje že ho někdo kousek popoveze a je jedno jestli má folie nebo ne!!!!!!!
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Tak kdyz jsem jel do nemecka tak sem strach mel....Ale cestou do berlina tam a zpet me nezastavili ani na hranicich (jeste nebyl schengen) a slo to. :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

suicycomania píše:
Borek píše:Dantasík-tak to jsi střelec :lol: .Auto vypadá suprově-u nás možná fízla drobnou pozorností ukecáš,na STK určitě také najdeš technika,kterého víc zajímá obálka než auto,snad ani té Itálie bych se tak nebál :oops: ,ale Němci a dle mé zkušenosti i Rakušáci jsou svině nekompromisní :lol: .A když uvidí tuhle "černotu" :shock: ,tak ti ani kartička nepomůže :wink: .Než dráždit hada bosou nohou,to jsem si raději dal na přední boční okna rozumné zatmavení 8) :lol: (i když jak píšu,ty černé jsou parádní).Zadní okno a zadní boční,třeba totálně černé(kdo používá zrcátka-proč ne :wink: ),ale přední boční-to si myslím,že i z důvodu bezpečnosti nebude to pravé :roll: .Třeba kluk jedoucí na kole v noci po hlavní....... :( Na zadním okně mám 75% zatmavení a couvání v noci-viditelnost nic moc-spíše nic než moc :D (mám park.senzory,takže v poho).
Třeba takovej kluk jedoucí na kole, v noci, po hlavní má určitě rozsvícený světla ,jestli ne tak je to blb, nemá tam co pohledávat a ještě si koleduje že ho někdo kousek popoveze a je jedno jestli má folie nebo ne!!!!!!!
Že má světlo jsem bral jako samozřejmost.Ale když se podíváš přes tmavou folii,tak mu předpisové osvětlení kola není nic platné :( .Nechci být za mravokárce,když se mírně překročí předpis,tak OK,ale vím moc dobře jak je v noci prd vidět přes zadní sklo,kde mám 75% zatmavení :wink: .Dát takové procento(nebo vyšší :shock: )na přední boční je podle mě ....no jak to slušně napsat :roll: ....nerozumné :oops: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
suicycomania
*
Příspěvky: 91
Registrován: 26 led 2008, 19:23
Bydliště: Sedlec,Č.BUD.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suicycomania »

Já bych to světlo za samozřejmost moc nebral,hlavně přední,to potom když si to takhle předjíždíš v deset večer to je potom k posrání.A ještě k tý viditelnosti,z venku to vypadá možná brutálně,ale z auta je to jako kdyby tam žádná folie nebyla.Zde je důkaz,místo slibů: Obrázek ObrázekA kolik mám vpředu zatmavení to už nevím,potratil jsem někde ty dokundamenty,ale neni to jako vzadu tam jsou tmavší.
Naposledy upravil(a) suicycomania dne 15 dub 2008, 18:02, celkem upraveno 1 x.
HYUNDAI ACCENT 1,5 crdi
PEUGEOT 206GT Limited Edition
FORD Pokus

HARLEY-DAVIDSON XL1200N NIGHTSTER
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak co tu čtu, tak bych se asi také přidal k Borkovu názoru.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od pexobb »

Museli vam davat dole skla??? Mne dnes povedali, ze na zadnych dverach budu musiet dat dole skla. Som myslel, ze sa nemusia davat dolu skla, lebo to mi potom asi neuznaju zaruku nie?? :shock:
HYUNDAI ACCENT 1.4 16V
EBONY BLACK
ELEGANCE
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Tak to nech udělat někde jinde, protože mne skla dolu nedávali a udělali to dost slušně.......
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od super.soso »

Kde ste si dali robit folie, teda ty co ste z BA. Dajte dake udaje ako napr. cena,www a ci to robili s demontazou
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Foliatech, s demontazou... 3000,- Mam znameho tak ked tak viem vybavit... ;)
BTW https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 007#114007
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“